ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
DP Studies
Κουτεντακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
Στεφανακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Κύπελλο


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή01/09/1317:00Μανδαλενάκης Ε., Κουράκης Ι., Παπαδάκης Μ.0-4
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΡΑΥΚΟΣΕΓΟΗΚυριακή01/09/1317:00Χαραλαμπάκης Ε., Πατεμτζής Γ., Περτσελάκης Γ.2-1
ΑΣΗΜΙ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή01/09/1317:00Ζαχαριουδάκης Γ., Νικολακάκης Β., Μαυραντωνάκης Α.0-0 (πεν: 3-1)
ΖΑΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη04/09/1317:00Κρασαγάκης Χ., Μερκουλίδης Ν., Φερετζάκης Ν.0-4
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη11/09/1317:00Μανδαλενάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη11/09/1317:00Φουκάκης Γ., Στραντζαλίδης Α., Ξυπάκης Γ.0-3
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α. - ΔΙΑΣ Α.Ο.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη11/09/1317:00Μουρτζάκης Ι., Μαυραντωνάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε.0-2
ΠΑΝΟΜ - ΑΣΙΤΕΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη11/09/1317:00Πολυχρονάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Βασσάκης Ι. Ε.4-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη11/09/1317:00Φλουρής Ε., Παπαδακάκης Γ., Φερετζάκης Ν.0-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο14/09/1317:00Περτσελάκης Γ., Παπακώστας Γ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΠΟΑΣάββατο14/09/1317:00Κωστάκης Μ., Λαλιώτης Γ.0-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο14/09/1317:00Πασσάς I. Ι., Ζερβάκης Α. Γ., Πασσάς N. Ι.3-1
ΛΙΝΤΟ - ΓΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΛΙΝΤΟΤετάρτη18/09/1316:30Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.0-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΟΤΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη18/09/1316:30Μουρτζάκης Ι., Μαστορίδης Δ., Βοριζανάκης Σ.0-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη18/09/1316:30Φουκάκης Γ., Περτσελάκης Γ., Φερετζάκης Ν.0-0 (πεν: 3-4)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη25/09/1316:30Κουράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ.1-0
ΔΕΜΑΤΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΤετάρτη25/09/1316:30Στραντζαλίδης Α., Φερετζάκης Ν., Κωστάκης Μ.2-3
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη25/09/1316:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.2-0
ΠΟΡΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΤετάρτη25/09/1316:30Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Σπινάκης Ν.0-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΟΦΗΕΛΙΑΣΤετάρτη02/10/1315:00Μουρτζάκης Ι., Μαθιουδάκης Β., Βισκαδούρος Α.
Ε.Γ.Ο.Η - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΓΟΗΤετάρτη02/10/1316:00Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδακάκης Γ.2-0
dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΑΤΣΑΜΠΑ ΑΕΒΙΑΝΝΟΥΤετάρτη02/10/1316:00Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.4-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη02/10/1316:00Ξυπάκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Κωστάκης Μ.4-0
ΑΟΚ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη02/10/1316:00Κουράκης Ι., Σταυρακάκη Μ., Σταυρακάκη Ν.1-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΓΣ Ο ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη30/10/1314:30Πολυχρονάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Καρατζάς Γ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ε.Γ.Ο.ΗΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη30/10/1314:30Βισκαδούρος Μ., Μερκουλίδης Ν., Κωστάκης Μ.2-2
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΕΓΟΗΤετάρτη30/10/1314:30Μαθιουδάκης Β., Γαρεφαλάκης Ε., Κουράκης Ι.4-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - dp studies - ΠΑΤΟΥΧΑΣΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη30/10/1314:30Κρασαγάκης Χ., Μπεκιράκης Ι., Βοριζανάκης Σ.2-1
ΑΣΗΜΙ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΣΗΜΙΟΥΤετάρτη06/11/1314:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Δασκαλάκης Ι., Δασκαλάκης Α.0-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΟΑΤετάρτη06/11/1314:30Φλουρής Ε., Τουρλουκάκη Χ., Χαροκόπος Α.0-1
ΖΑΡΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΖΑΡΟΥΤετάρτη06/11/1314:30Κουράκης Ι., Κάζας Α., Κωστάκης Μ.1-0 παρ.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΑΟΤΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη06/11/1314:30Στεφανίδης Σ., Μερκουλίδης Ν., Καπετανάκης Ε.0-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΒΟΡΡΩΝΤετάρτη13/11/1314:30Μαυρουδής Δ., Φερετζάκης Ν., Μπεκιράκης Ι.3-4 παρ.
ΚΟΡΦΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη13/11/1314:30Αδαμάκης Α. Θ., Πατεμτζής Γ., Παπαδακάκης Γ.3-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη13/11/1314:30Ζαχαριουδάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Μαθιουδάκης Β.
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη13/11/1314:30Κρασαγάκης Χ., Σαβουιδάκης Κ., Σηφάκης Ζ.2-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΤετάρτη20/11/1314:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Στεφανίδης Σ., Τρουλινός Κ.0-6
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΤετάρτη20/11/1314:30Καρατζάς Γ., Παπαδόπουλος Ι., Δασκαλάκης Ι.2-8
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΤετάρτη20/11/1314:30Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φερετζάκης Κ.0-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη20/11/1314:30Στραντζαλίδης Α., Παπαδόπουλος Ι., Γαρεφαλάκης Ε.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη11/12/1314:30Μανδαλενάκης Ε., Καρατζάς Γ., Στεφανίδης Σ.0-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη11/12/1314:30Φλουρής Ε., Φερετζάκης Ν., Φερετζάκης Κ.1-7
ΚΟΡΦΕΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη11/12/1314:30Κρασαγάκης Χ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Σφακιανάκης Δ.0-6
ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΖΑΡΟΣΕΓΟΗΤετάρτη18/12/1314:30Κουράκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε., Στραντζαλίδης Α.1-5
ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη18/12/1314:30Ζαχαριουδάκης Γ., Λεονταράκης Θ., Αδαμάκης Α. Θ.3-4
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη18/12/1314:30Πολυχρονάκης Ι., Σταυρακάκη Ν., Κωστάκης Μ.0-2
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη18/12/1314:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Φερετζάκης Ν., Βασάκης Γ. Ε.3-5
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΤΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη18/12/1314:30Ρεμιδιανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Μερκουλίδης Ν.5-6


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΟΤΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη12/02/1414:30Στραντζαλίδης Α., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ο.Φ.Α.ΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη12/02/1414:30Φουκάκης Γ., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)2-1
Ε.Γ.Ο.Η - ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΤετάρτη12/02/1414:30Βισκαδούρος Μ., Μανδαλενάκης Ε., Λεονταράκης Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-2
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΖΑΡΟΥΤετάρτη12/02/1414:30Μουρτζάκης Ι., Φλουρής Ε., Κουράκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)1-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΤ - ΑΛΜΥΡΟΣ ((Πρώτος αγώνας))ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη19/02/1414:30Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ ((Πρώτος αγώνας))ΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη19/02/1414:30Χαραλαμπάκης Ε., Κουράκης Ι., Τρουλινός Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)0-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΟΤ ((Δεύτερος αγώνας))ΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη05/03/1414:30Βισκαδούρος Μ., Κουράκης Ι., Δασκαλάκης Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ ((Δεύτερος αγώνας))ΕΛΙΑΣΤετάρτη05/03/1414:30Ζαχαριουδάκης Γ., Νικολακάκης Β., Τρουλινός Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)2-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΕΡΙΣΟΣΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟΤετάρτη12/03/1416:00Μουρτζάκης Ι., Πατεμτζής Γ., Μαυρουδής Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)