ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (1η φάση) | ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Τετάρτη | 18/10/23 | 15:30 | 0-6 |
2. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:30 | 1-2 |
3. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 11:00 | 1-2 |
4. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Τετάρτη | 01/11/23 | 15:00 | 9-3 |
5. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 4-1 |
6. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (2η φάση) | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΠΟΑ | Τετάρτη | 08/11/23 | 15:00 | 4-0 |
7. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 12/11/23 | 12:00 | 4-5 |
8. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:00 | 0-4 |
9. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΟΦΑΜ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 0-2 |
10. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 3-0 α.α. |
11. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:30 | 2-5 |
12. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 0-6 |
13. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 11:30 | 1-4 |
14. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:30 | 4-2 |
15. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΔΑΦΝΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 18:30 | 1-6 |
16. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:30 | 4-2 |
17. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΧΑΡΑΥΓΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 10/02/24 | 18:30 | 3-1 |
18. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΟΦΑΜ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Κυριακή | 18/02/24 | 11:30 | 1-1 |
19. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 18:30 | 0-4 |
20. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Σάββατο | 02/03/24 | 16:00 | 4-1 |
21. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (19η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:00 | 3-1 |
22. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (20η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 0-2 |
23. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (21η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Τετάρτη | 27/03/24 | 19:30 | 2-2 |
24. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (22η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | 4-0 |
25. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (23η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 07/04/24 | 12:00 | 0-3 |
26. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (24η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | 3-0 α.α. |
27. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (25η αγ.) | ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Σάββατο | 20/04/24 | 18:00 | |
28. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (26η αγ.) | ΟΦΑΜ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | |
29. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (27η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 |