ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
coffee island
diakriton
fifty
DP Studies
Proactive

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 17 από 208 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή24/09/2311:001-2
2.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή01/10/2311:001-5
3.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/10/2317:002-0
4.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/10/2318:300-3
5.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (5η αγ.)Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή05/11/2315:003-3
6.Κύπελλο ΕΠΣΗ (2η φάση)ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη08/11/2319:001-2 παρ.
7.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή12/11/2318:301-3
8.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΟΑΣάββατο18/11/2315:000-2
9.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΓΑΡΙΠΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο25/11/2318:451-2
10.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΟΑΚυριακή03/12/2315:002-0
11.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή10/12/2315:004-0
12.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή17/12/2311:153-0
13.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΑΣΙΤΕΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΣΙΤΩΝΚυριακή14/01/2415:004-0
14.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΑΣΗΜΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή21/01/2415:004-0
15.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο27/01/2418:300-0
16.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή04/02/2418:300-1
17.Κύπελλο ΕΠΣΗ (3η φάση)ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη07/02/2419:000-5
18.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/02/2418:304-4
19.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΓΑΡΙΠΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή18/02/2418:300-2
20.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή25/02/2418:304-1
21.Κύπελλο ΕΠΣΗ (4η φάση)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΜΟΧΟΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη28/02/2419:001-0
22.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή03/03/2419:003-0
23.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/03/2419:002-0
24.Κύπελλο ΕΠΣΗ (5η φάση)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη20/03/2416:302-3
25.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΟΑΣάββατο23/03/2417:000-1
26.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο30/03/2419:001-1
27.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΠΟΑΚυριακή07/04/2419:000-2
28.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΓΑΡΙΠΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο13/04/2420:002-1
29.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη17/04/2418:002-4
30.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο20/04/2419:302-3
31.Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή28/04/2417:001-0