ΓΟΡΤΥΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (1η φάση) | ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Τετάρτη | 18/10/23 | 15:30 | 0-6 |
2. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:30 | 2-3 |
3. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 0-7 |
4. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Τετάρτη | 01/11/23 | 15:00 | 9-3 |
5. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΟΦΑΜ - ΓΟΡΤΥΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:30 | 7-0 |
6. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 4-2 |
7. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 1-1 |
8. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΦΝΕΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:30 | 2-1 |
9. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 03/12/23 | 18:30 | 6-0 |
10. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 10/12/23 | 18:00 | 11-1 |
11. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 0-6 |
12. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:15 | 4-3 |
13. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΟΡΤΥΣ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Κυριακή | 21/01/24 | 18:30 | 8-0 |
14. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΟΦΑΜ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:30 | 2-4 |
15. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΓΟΡΤΥΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 3-6 |
16. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 11/02/24 | 15:15 | 1-4 |
17. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΔΑΦΝΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 18:30 | 1-1 |
18. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:30 | 0-3 α.α. |
19. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 0-3 |
20. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (19η αγ.) | ΟΦΑΜ - ΓΟΡΤΥΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 09/03/24 | 18:30 | 2-1 |
21. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (20η αγ.) | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 5-2 |
22. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (21η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΔΑΦΝΕΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:30 | 2-3 |
23. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (22η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | |
24. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (23η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 07/04/24 | 12:00 | |
25. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (24η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | |
26. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (25η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 21/04/24 | 20:00 | |
27. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (26η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | |
28. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (27η αγ.) | ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 |