ΜΟΙΡΕΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (1η αγ.) | ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 17/09/23 | 16:00 | 3-1 |
2. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (2η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 24/09/23 | 16:00 | 2-1 |
3. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (3η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 0-3 |
4. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (4η αγ.) | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Τετάρτη | 18/10/23 | 16:00 | 1-2 |
5. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (5η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 22/10/23 | 15:30 | 1-1 |
6. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (6η αγ.) | ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Σάββατο | 28/10/23 | 16:00 | 2-1 |
7. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (7η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 1-2 |
8. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (8η αγ.) | ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΕΛΙΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 4-0 |
9. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (9η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 4-2 |
10. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (10η αγ.) | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 1-4 |
11. | Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος (1η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ | ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 2-1 |
12. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (11η αγ.) | ΜΟΧΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΜΟΧΟΥ | Κυριακή | 03/12/23 | 15:00 | 2-1 |
13. | Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος (2η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 1-4 |
14. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (12η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ | ΒΟΡΡΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 15:00 | 2-3 |
15. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (13η αγ.) | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Κυριακή | 17/12/23 | 14:30 | 4-0 |
16. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (14η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΡΟΥΒΑΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Τετάρτη | 20/12/23 | 15:00 | 2-1 |
17. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (15η αγ.) | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 06/01/24 | 15:00 | 2-1 |
18. | Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. - ΜΟΙΡΕΣ | ΣΟΧΩΡΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 5-0 |
19. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (16η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 3-3 |
20. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (17η αγ.) | ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣ | ΜΑΛΙΩΝ | Σάββατο | 20/01/24 | 15:00 | 2-3 |
21. | Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος (5η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Σάββατο | 20/01/24 | 16:00 | 4-5 |
22. | Κύπελλο ΕΠΣΗ (3η φάση) | ΜΟΧΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΜΟΧΟΥ | Τετάρτη | 24/01/24 | 15:00 | 0-0 (πεν: 4-3) |
23. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (18η αγ.) | ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΗΡΟΔΟΤΟΥ | Σάββατο | 27/01/24 | 15:10 | 3-1 |
24. | Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος (6η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΕΡΟΚΟΥΡΟΥ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 28/01/24 | 15:00 | 1-1 |
25. | Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος (7η αγ.) | ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΒΟΡΡΩΝ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:30 | 4-2 |
26. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (19η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 2-2 |
27. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (20η αγ.) | ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΟΙΡΕΣ | ΔΑΜΑΣΤΑΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 16:00 | 2-1 |
28. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (21η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:00 | 1-3 |
29. | Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος (10η αγ.) | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΑΣΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/24 | 18:30 | 5-1 |
30. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (22η αγ.) | Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ | ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 15:00 | 3-2 |
31. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (23η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ | ΒΟΡΡΩΝ | Σάββατο | 02/03/24 | 15:30 | 2-1 |
32. | Youth League ΕΠΣΗ 4ος Όμιλος (9η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ. | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 0-5 |
33. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (24η αγ.) | ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΤΥΛΙΣΟΥ | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 1-1 |
34. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (25η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Σάββατο | 16/03/24 | 16:00 | 5-0 |
35. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (26η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΜΟΧΟΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 1-1 |
36. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (27η αγ.) | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ | ΕΛΙΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | 2-2 |
37. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (28η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ | ΜΟΙΡΩΝ | Κυριακή | 07/04/24 | 16:30 | 0-4 |
38. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (29η αγ.) | ΡΟΥΒΑΣ - ΜΟΙΡΕΣ | ΓΕΡΓΕΡΗΣ | Σάββατο | 13/04/24 | 17:00 | 5-0 |
39. | Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (30η αγ.) | ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ | ΜΟΙΡΩΝ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | |
40. | Youth League - Play Off (1η φάση) | ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ |