ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Proactive
diakriton
coffee island
fifty
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κύπελλο ΕΠΣΗ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΤετάρτη04/10/2315:30Παπαδάκης Φ., Κλάδος Γ., Γιγουρτσής Γ.4-5
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη04/10/2315:303-0 α.α.
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη04/10/2316:30Γαρεφαλάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φουκαράκης Μ.5-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη04/10/2317:00Σταυράκης Γ., Βισκαδούρος Α., Ζουρνατζίδη Ε.1-0
ΟΦΑΜ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη04/10/2317:00Δερμιτζάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Ροδίντσης Ε.1-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗΛΙΝΤΟΠέμπτη05/10/2315:30Μπιμπάκης Α., Πετρίδης Ι., Τζανιδάκης Α.0-3
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΤετάρτη18/10/2315:30Σκρεπετός Σ., Δερμιτζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.0-6


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΖΑΡΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΤετάρτη01/11/2314:45Βισκαδούρος Α., Μπιμπάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.0-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΣΙΤΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη01/11/2319:00Τζατζαράκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Πετρίδης Ι.2-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣΠΟΑΤετάρτη08/11/2315:00Σκρεπετός Σ., Αξιώτης Ε., Ανδριανάκης Ι.4-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη08/11/2315:30Μπιμπάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ., Κλάδος Γ.2-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη08/11/2319:00Σαββούδης Β., Βασιλάκης Α., Ψαλιδάκης Α.1-2 παρ.
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη08/11/2319:00Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Χριστουλάκης Ε.5-4 παρ.
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη15/11/2315:00Ανδριανάκης Ι., Ψαλιδάκης Α., Πετούσης Ι.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΟΑΤετάρτη22/11/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Ψαλιδάκης Α., Γιγουρτσής Γ.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη22/11/2316:00Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Μ., Βασιλάκης Α.2-0
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΗΜΙΛΙΝΤΟΤετάρτη22/11/2318:00Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Φακουρέλης Φ.2-3 παρ.
ΠΟΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη22/11/2319:00Μπαλίδης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.2-5
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη29/11/2315:00Δασκαλάκης Α., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι.6-1
ΔΙΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη29/11/2316:00Κυριακόπουλος Κ., Ψαλιδάκης Α., Κλάδος Γ.0-6


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη10/01/2415:00Δασκαλάκης Α., Φουκαράκης Μ., Δερμιτζάκης Ν.0-1
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΒΟΡΡΩΝΤετάρτη17/01/2414:30Δασκαλάκης Α., Αξιώτης Ε., Δερμιτζάκης Ν.2-3
ΖΑΡΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΖΑΡΟΥΤετάρτη17/01/2414:30Δρακωνάκης Ε., Ανδριανάκης Ι., Μαρκάκης Α.4-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη17/01/2416:00Δασκαλάκης Ι., Μαυρουδής Δ., Σταυράκης Γ.0-6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη17/01/2417:00Βισκαδούρος Μ., Βασάκης Γ. Ε., Χανιωτάκης Χ.1-2 παρ.
ΜΟΧΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΜΟΧΟΥΤετάρτη24/01/2415:00Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Ι., Κλάδος Γ.0-0 (πεν: 4-3)
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΚΟΡΑΚΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη24/01/2418:00Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Μπλαβάκης Β.5-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΤετάρτη24/01/2418:00Παπαδάκης Φ., Πετρίδης Ι., Δουκιαντζάκης Ν.3-3 (πεν: 4-5)
ΑΣΗΜΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΣΗΜΙΟΥΤετάρτη31/01/2415:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Ψαλιδάκης Α.0-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη31/01/2417:00Σαββούδης Β., Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Δ.0-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη07/02/2414:30Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Μανιώτης Δ.3-1 παρ.
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Π.Ο.Α.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη07/02/2414:30Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Μπλαβάκης Ε.2-3
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη07/02/2414:30Βισκαδούρος Μ., Βασιλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.4-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη07/02/2416:00Μαυραντωνάκης Ν., Μασέλη Φ., Σφακιανάκης Δ.1-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη07/02/2419:00Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Κουναλάκης Χ.0-5
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη14/02/2415:30Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κλάδος Γ.1-7


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΟΑΤετάρτη28/02/2414:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Μπιμπάκης Α.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΜΟΧΟΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη28/02/2419:00Μαυραντωνάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Δασκαλάκης Α.1-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη06/03/2415:00Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α., Βασιλάκης Α.0-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Ο.Α.ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη06/03/2418:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-3
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη06/03/2418:00Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Δ., Κανταρτζόγλου Δ.0-4
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη13/03/2415:00Δασκαλάκης Ι., Ψαλιδάκης Α., Σφακιανάκης Δ.2-5
ΖΑΡΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΖΑΡΟΥΤετάρτη13/03/2418:00Βισκαδούρος Μ., Βασιλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-1
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΠΑΝΟΜ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη13/03/2418:00Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α., Σταυράκης Γ.1-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη20/03/2415:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.0-0 (πεν: 2-4)
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη20/03/2416:30Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Κλάδος Γ.2-3
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΖΑΡΟΥΤετάρτη20/03/2418:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Βασιλάκης Α.0-2
ΠΑΝΟΜ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΑΛΙΩΝΤετάρτη20/03/2418:00Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Σφακιανάκης Δ.2-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣ (1ος Ημιτελικός 3ου Final Four)ΚΑΣΤΕΛΙΟΥΠαρασκευή10/05/2417:00Μαυραντωνάκης Ν., Βασιλάκης Α., Μασέλη Φ.0-5
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Π.Ο.Α. (2ος Ημιτελικός 3ου Final Four)ΘΡΑΨΑΝΟΥΠαρασκευή10/05/2417:00Σαββούδης Β., Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.0-0 (πεν: 3-5)


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΑΛΜΥΡΟΣ (Τελικός 3ου Final Four Kυπέλλου ΕΠΣΗ)ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή12/05/2417:00Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Μπιμπάκης Α.0-2