Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
diakriton
DP Studies
fifty
coffee island
Proactive

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο30/09/2316:00Ξυπάκης Γ., Ροδίντσης Ε., Δερμιτζάκης Ν.8-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο30/09/2319:30Σταυράκης Γ., Γιγουρτσής Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-5
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΟΑΣάββατο30/09/2319:30Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Ζουρνατζίδη Ε.5-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΚυριακή01/10/2312:00Χριστουλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Ροδίντσης Ε.3-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή01/10/2316:00Βισκαδούρος Α., Γιγουρτσής Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/10/2315:30Κλαμπατσέας Χ., Γαρεφαλάκης Κ., Σαμιωτάκης Ε.2-4
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο21/10/2315:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καλαϊτζής Γ., Γιγουρτσής Γ.4-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο21/10/2319:00Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π., Τζανάκη Μ.3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή22/10/2311:30Ζουρμπάκης Α., Μακράκης Δ., Καλαϊτζής Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Ζ. Θεοδόσης)1-8
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή22/10/2315:30Μανιώτης Δ., Σφακιανάκης Δ., Φουκαράκης Μ.4-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο28/10/2316:00Περτσελάκης Γ., Πετρίδης Ι., Φουκαράκης Μ.6-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΠΟΑΣάββατο28/10/2319:00Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Δουκιαντζάκης Ν.1-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή29/10/2311:00Δερμιτζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ., Περτσελάκης Γ.6-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΛΙΝΤΟΚυριακή29/10/2313:00Σταυράκης Γ., Μπατζακάκης Ν., Ζουρνατζίδη Ε.1-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή29/10/2315:00Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Κλάδος Γ.5-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο04/11/2315:00Μπαλίδης Α., Μασέλη Φ., Πετρίδης Ι.2-4
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο04/11/2318:30Δουκιαντζάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Δερμιτζάκης Ν.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΑΣάββατο04/11/2319:00Κέφης Δ., Σκρεπετός Σ., Ζουρνατζίδη Ε.0-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/11/2311:00Περτσελάκης Γ., Γιγουρτσής Γ., Θέμελη Π.1-4
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή05/11/2315:00Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Β., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο11/11/2315:00Δασκαλάκης Ι., Μπατζακάκης Ν., Φακουρέλης Φ.3-5
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΣάββατο11/11/2318:30Δερμιτζάκης Ν., Ζουρνατζίδη Ε., Κλάδος Γ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή12/11/2311:30Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α., Δερμιτζάκης Ν.5-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή12/11/2311:30Περτσελάκης Γ., Αξιώτης Ε., Χναράκης Δ.4-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή12/11/2311:30Κλαμπατσέας Χ., Μαυραντωνάκης Ν., Ψαλιδάκης Α.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΣάββατο18/11/2316:00Χανιωτάκης Χ., Βισκαδούρος Μ., Ζουρνατζίδη Ε.2-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή19/11/2311:30Κατσογιάννης Η., Ανδριανάκης Ι., Γιγουρτσής Γ.2-5
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή19/11/2312:00Παπαδάκης Φ., Αξιώτης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΟΑΚυριακή19/11/2315:00Χριστουλάκης Ε., Κουναλάκης Χ., Ροδίντσης Ε.0-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή19/11/2315:15Δερμιτζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Ζουρμπάκης Α.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο25/11/2315:00Χανιωτάκης Χ., Αξιώτης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο25/11/2318:00Κουναλάκης Χ., Σαμιωτάκης Ε., Κλάδος Γ.1-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/11/2311:30Χριστουλάκης Ε., Φακουρέλης Φ., Μπλαβάκης Β.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή26/11/2311:30Δερμιτζάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Ζουρμπάκης Α.1-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή26/11/2318:30Κέφης Δ., Χανιωτάκης Χ., Ζουρνατζίδη Ε.0-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΑΣάββατο02/12/2319:00Περτσελάκης Γ., Θέμελη Π., Ζουρνατζίδη Ε.3-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή03/12/2311:00Κέφης Δ., Κουναλάκης Χ., Ζουρνατζίδη Ε.4-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/12/2311:30Ζουρμπάκης Α., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.1-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/12/2311:30Ξυπάκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Μακράκης Δ.2-0
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή03/12/2312:30Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Δασκαλάκης Ι.3-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΣάββατο09/12/2318:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φουκαράκης Μ., Χριστουλάκης Ε.0-5
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή10/12/2311:30Δερμιτζάκης Ν., Βισκαδούρος Α., Μπλαβάκης Β.5-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή10/12/2314:00Δουκιαντζάκης Ν., Πετούσης Ι., Φακουρέλης Φ.3-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή10/12/2314:30Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Γιγουρτσής Γ.4-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή10/12/2315:00Μπαλίδης Α., Ροδίντσης Ε., Ζουρνατζίδη Ε.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο16/12/2318:30Δουκιαντζάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Μασέλη Φ.1-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/12/2311:30Κλαμπατσέας Χ., Ανδριανάκης Ι., Βισκαδούρος Α.4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή17/12/2311:30Ζουρμπάκης Α., Δασκαλάκης Ι., Φουκαράκης Μ.1-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/12/2311:30Χριστουλάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Κουναλάκης Χ.0-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή17/12/2318:30Δερμιτζάκης Ν., Κουναλάκης Χ., Μπλαβάκης Β.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΛΙΝΤΟΣάββατο13/01/2418:30Περτσελάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Π.1-2
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή14/01/2411:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Γιγουρτσής Γ.4-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/01/2411:30Παπαδάκης Φ., Ανδριανάκης Ι., Μαρκάκης Α.9-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΠΟΑΚυριακή14/01/2415:00Δερμιτζάκης Ν., Γαρεφαλάκης Κ., Μπατζακάκης Ν.3-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή14/01/2415:00Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Ι., Πετούσης Ι.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/01/2418:30Παπαδάκης Φ., Παπαδάκης Φ., Μπατζακάκης Ν.2-3
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο20/01/2418:30Περτσελάκης Γ., Χανιωτάκης Χ., Βασιλάκης Α.1-4
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/01/2411:30Δουκιαντζάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε., Μπιμπάκης Α.0-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή21/01/2415:00Μανιώτης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Κυριακόπουλος Κ.5-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΘΕΡΙΣΣΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή21/01/2418:30Κουναλάκης Χ., Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο27/01/2418:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Φουκαράκης Μ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή28/01/2411:30Βισκαδούρος Α., Μανδαλενάκης Ε., Φανουράκη Μ.3-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή28/01/2411:30Ανδριανάκης Ι., Δασκαλάκης Ι., Ζουρνατζίδη Ε.6-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή28/01/2415:00Μπιμπάκης Α., Σταυράκης Γ., Χναράκης Δ.4-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη14/02/2416:30Κουναλάκης Χ., Μαρκάκης Α., Γιγουρτσής Γ.4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο03/02/2415:00Ξυπάκης Γ., Ζουρνατζίδη Ε., Φουκαράκης Μ.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΟΑΣάββατο03/02/2419:00Περτσελάκης Γ., Σαββούδης Β., Πετρίδης Ι.1-4
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/02/2411:30Βισκαδούρος Α., Βασάκης Γ. Ε., Μασέλη Φ.2-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΚυριακή04/02/2412:00Ζαφείρης Α., Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή04/02/2415:00Αξιώτης Ε., Γιγουρτσής Γ., Φακουρέλης Φ.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΑΚΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο10/02/2419:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Πετρίδης Ι.3-5
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/02/2411:30Κουναλάκης Χ., Μπατζακάκης Ν., Περτσελάκης Γ.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή11/02/2411:30Σαββούδης Β., Γαρεφαλάκης Κ., Μπλαβάκης Β.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή11/02/2412:00Τσαμπουράκης Γ., Βασιλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.0-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή11/02/2418:30Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Ξυπάκης Γ.3-5


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο17/02/2415:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Φουκαράκης Μ.7-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΠΟΑΣάββατο17/02/2418:30Κουναλάκης Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαρκάκης Α.3-3
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή18/02/2411:30Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ.4-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΚυριακή18/02/2412:00Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Μαρκάκης Α.2-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή18/02/2412:30Ζουρμπάκης Α., Δουκιαντζάκης Ν., Πετούσης Ι.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο24/02/2418:00Παπαδάκης Φ., Πετούσης Ι., Κουναλάκης Χ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή25/02/2411:30Δερμιτζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ., Μακράκης Δ.0-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή25/02/2415:00Μανιώτης Δ., Δουκιαντζάκης Ν., Ροδίντσης Ε.5-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΚυριακή25/02/2418:30Κουναλάκης Χ., Μπλαβάκης Β., Γιγουρτσής Γ.1-4
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή25/02/2418:30Περτσελάκης Γ., Δερμιτζάκης Ν., Φουκαράκης Μ.4-5


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΠΟΑΣάββατο02/03/2418:30Σταυράκης Γ., Ροδίντσης Ε., Ζουρνατζίδη Ε.0-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο02/03/2418:30Φακουρέλης Φ., Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.2-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/03/2411:30Κουναλάκης Χ., Ζαφείρης Α., Βασιλάκης Α.0-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/03/2411:30Μαρκάκης Α., Δερμιτζάκης Ν., Χναράκης Δ.4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/03/2412:00Βισκαδούρος Α., Σαμιωτάκης Ε., Πετρίδης Ι.1-5


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή10/03/2412:00Κουναλάκης Χ., Χναράκης Δ., Πρινιωτάκης Π.2-4
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή10/03/2412:00Βασιλάκης Α., Σφακιανάκης Δ., Χριστουλάκης Ε.6-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/03/2412:00Παπαδάκης Φ., Χανιωτάκης Χ., Γιγουρτσής Γ.4-4
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή10/03/2412:30Μπατζακάκης Ν., Αξιώτης Ε., Πετούσης Ι.5-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή10/03/2415:30Δερμιτζάκης Ν., Κανταρτζόγλου Δ., Κυριακίδης Β.4-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο23/03/2416:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Μακράκης Δ.0-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο23/03/2418:00Σταυράκης Γ., Κατσογιάννης Η., Φανουράκη Μ.1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΠΟΑΣάββατο23/03/2419:30Κουναλάκης Χ., Μαυραντωνάκης Ν., Πετρίδης Ι.0-5
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο23/03/2419:30Ξυπάκης Γ., Δασκαλάκης Ι., Κέφης Δ.1-4
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/03/2412:00Μπλαβάκης Β., Χριστουλάκης Ε., Ροδίντσης Ε.2-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΣάββατο30/03/2416:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δερμιτζάκης Ν., Πρινιωτάκης Π.0-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή31/03/2412:00Μπλαβάκης Β., Γαρεφαλάκης Κ., Μπινιχάκης Κ.1-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή31/03/2412:00Παπαδάκης Φ., Δουκιαντζάκης Ν., Κυριακίδης Β.4-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΛΙΝΤΟΚυριακή31/03/2413:00Τζανιδάκης Α., Μαυραντωνάκης Ν., Φανουράκης Μ.4-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή31/03/2416:00Βασάκης Γ. Ε., Πετούσης Ι., Κέφης Δ.1-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο06/04/2414:00Μπλαβάκης Β., Μπαλίδης Α., Ροδιτάκης Γ.6-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο06/04/2416:30Δερμιτζάκης Ν., Φανουράκη Μ., Κυριακίδης Β.2-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΣάββατο06/04/2419:30Μπαλίδης Α., Μαρκάκης Α., Ροδιτάκης Γ.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή07/04/2412:00Σαμιωτάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Θέμελη Π.3-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή07/04/2416:30Περτσελάκης Γ., Γιγουρτσής Γ., Χναράκης Δ.1-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη10/04/2417:00Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κυριακίδης Β.5-7
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΤετάρτη10/04/2417:00Χριστουλάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Μπινιχάκης Κ.2-5
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη10/04/2417:30Ανδριανάκης Ι., Κλάδος Γ., Ζουρνατζίδη Ε.1-4
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΛΙΝΤΟΤετάρτη10/04/2419:30Βισκαδούρος Α., Φουκαράκης Μ., Ροδιτάκης Γ.1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΟΑΤετάρτη10/04/2420:00Βασάκης Γ. Ε., Κυριακόπουλος Κ., Ροδίντσης Ε.2-1


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο13/04/2417:00Δερμιτζάκης Ν., Μακράκης Δ., Δανέζη Δ.3-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο13/04/2417:00Ξυπάκης Γ., Φουκαράκης Μ., Ροδιτάκης Γ.2-3
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΚυριακή14/04/2412:00Ζουρμπάκης Α., Βασιλάκης Α., Μπινιχάκης Κ.4-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/04/2417:00Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Πετρίδης Ι.6-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή14/04/2417:00Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π., Χναράκης Δ.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΣάββατο20/04/2419:30Περτσελάκης Γ., Ανδριανάκης Ι., Ροδιτάκης Γ.1-6
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΑΚυριακή21/04/2411:00Γιγουρτσής Γ., Κέφης Δ., Κλάδος Γ.1-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή21/04/2412:00Μάτσας Κ., Μπατζακάκης Ν., Καραγεώργος Α.3-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/04/2412:00Παπαδάκης Φ., Πετούσης Ι., Μπινιχάκης Κ.2-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή21/04/2412:00Ξυπάκης Γ., Φουκαράκης Μ., Φανουράκης Μ.4-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΛΙΝΤΟΤρίτη23/04/2419:30Δασκαλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Δασκαλάκης Ι.2-0
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΛΙΝΤΟΤρίτη23/04/2421:45Κέφης Δ., Κλάδος Γ., Κυριακίδης Β.3-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΤετάρτη24/04/2417:00Δερμιτζάκης Ν., Μανιώτης Δ., Ροδιτάκης Γ.4-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη24/04/2418:00Παπαδάκης Φ., Μαρκάκης Α., Πρινιωτάκης Π.2-4
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη24/04/2419:30Χριστουλάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Ροδίντσης Ε.4-2


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο27/04/2417:00Μανιώτης Δ., Πρινιωτάκης Π., Ροδιτάκης Γ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο27/04/2417:00Κλάδος Γ., Μακράκης Δ., Κυριακίδης Β.4-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο27/04/2417:00Χανιωτάκης Χ., Σταυράκης Γ., Δανέζη Δ.3-5
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΝΤΟΣάββατο27/04/2417:00Μανδαλενάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΠΟΑΣάββατο27/04/2417:00Φακουρέλης Φ., Μπατζακάκης Ν., Πετρίδης Ι.1-1