ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
fifty
DP Studies
diakriton
Proactive
coffee island

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
YOUTH LEAGUE ΕΠΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

<< Final Four Youth League Τελικός
YOUTH LEAGUE ΕΠΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο18/02/2314:003-2
ΑΟΑΝ - ΟΦΙΑΜΜΟΥΔΑΣΣάββατο18/02/2315:001-1
Π.Ο.Α. - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΣάββατο18/02/2319:008-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΟΦΗΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη22/02/2315:30Κουναλάκης Χ., Κατσογιάννης Η., Τζατζαράκης Δ.0-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο25/02/2315:30Τζατζαράκης Δ., Κλάδος Γ., Ζουρνατζίδη Ε.0-3 α.α.
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΗ - Π.Ο.Α.ΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο04/03/2311:00Κουναλάκης Χ., Φουκαράκης Μ., Ροδίντσης Ε.6-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή05/03/2312:30Σταυράκης Γ., Θέμελη Π., Ζουρνατζίδη Ε.3-1
ΟΦΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚΟΤΣΙΦΙΑΝΗΣΚυριακή05/03/2313:008-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ. - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟΚυριακή05/03/2315:002-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΛΙΑΣΤρίτη07/03/2318:00Τζατζαράκης Δ., Δουκιαντζάκης Ν., Κλάδος Γ.0-7
Ρεπό: ΑΟΑΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΟΑΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο11/03/2312:15Κλάδος Γ., Κινας Α., Φακουρέλης Φ.1-4
Π.Ο.Α. - ΟΦΙΠΟΑΚυριακή12/03/2313:15Αξιώτης Ε., Λαμπρόπουλος Χ., Ροδίντσης Ε.3-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΟΦΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή12/03/2314:00Παρασύρης Γ., Κινας Α., Φακουρέλης Φ.6-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΛΙΑΣΚυριακή12/03/2314:00Μπαλίδης Α., Ζουρνατζίδη Ε., Φουκαράκης Μ.1-11
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΛΙΝΤΟΚυριακή12/03/2315:00Δουκιαντζάκης Ν., Χανιωτάκης Χ., Θέμελη Π.1-4
Ρεπό: ΗΡΟΔΟΤΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΑΝ - Π.Ο.Α.ΑΜΜΟΥΔΑΣΣάββατο18/03/2313:003-1
ΟΦΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο18/03/2313:00Κουναλάκης Χ., Πετούσης Ι., Λαμπρόπουλος Χ.1-6
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ. - ΡΩΜΑΝΟΣΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟΣάββατο18/03/2315:0011-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο18/03/2317:00Σταυράκης Γ., Φακουρέλης Φ., Λαμπρόπουλος Χ.1-1
ΟΦΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟΚυριακή19/03/2317:003-0
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή26/03/2311:30Κουναλάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Β.1-6
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΟΦΙΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή26/03/2312:00Παρασύρης Γ., Φακουρέλης Φ., Μπλαβάκης Ε.2-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΟΑΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή26/03/2320:15Δουκιαντζάκης Ν., Αξιώτης Ε., Πετούσης Ι.2-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΛΙΑΣΤρίτη28/03/2318:00Βασιλάκης Α., Φακουρέλης Φ., Ζουρνατζίδη Ε.0-6
Π.Ο.Α. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΠΟΑΤρίτη28/03/2318:30Τζατζαράκης Δ., Ψαλιδάκης Α., Λαμπρόπουλος Χ.4-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ. - ΟΦΙ4-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο01/04/2312:30Κλάδος Γ., Μπλαβάκης Β., Φουκαράκης Μ.1-5
ΑΟΑΝ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΜΜΟΥΔΑΣΣάββατο01/04/2316:001-2
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή02/04/2309:45Παρασύρης Γ., Ζουρνατζίδη Ε., Ροδίντσης Ε.1-6
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή02/04/2319:00Κατσογιάννης Η., Σταυράκης Γ., Πετρίδης Ι.6-0
Ρεπό: Π.Ο.Α.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Ο.Α.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο08/04/2314:00Βασιλάκης Α., Ζουρνατζίδη Ε., Φακουρέλης Φ.2-2
ΟΦΗ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή09/04/2311:00Γιγουρτσής Γ., Παρασύρης Γ., Φουκαράκης Μ.1-3
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή09/04/2315:00Παρασύρης Γ., Γιγουρτσής Γ., Φουκαράκης Μ.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ. - ΑΟΑΝΚΟΤΣΙΦΙΑΝΗΣΚυριακή09/04/2315:003-2
ΟΦΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟΚυριακή09/04/2315:302-0
Ρεπό: ΡΩΜΑΝΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο29/04/2312:30Παρασύρης Γ., Παπαδάκης Μ., Ζουρνατζίδη Ε.1-11
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΟΦΗΕΛΙΑΣΣάββατο29/04/2313:00Δουκιαντζάκης Ν., Μασέλη Φ., Φανουράκη Μ.0-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΦΙΛΙΝΤΟΣάββατο29/04/2313:00Γιγουρτσής Γ., Ανδριανάκης Ι., Ψαλιδάκης Α.0-6
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟΑΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο29/04/2316:30Σταυράκης Γ., Παρασύρης Γ., Δουκιαντζάκης Ν.2-2
Π.Ο.Α. - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΠΟΑΤετάρτη10/05/2320:00Δουκιαντζάκης Ν., Δερμιτζάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.1-3
Ρεπό: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΙ - ΡΩΜΑΝΟΣΑναβλήθηκε
ΑΟΑΝ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑναβλήθηκε
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο06/05/2317:30Μπλαβάκης Β., Θέμελη Π., Φακουρέλης Φ.7-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ. - Π.Ο.Α.ΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟΚυριακή07/05/2315:009-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή28/05/2317:00Χανιωτάκης Χ., Κυριακόπουλος Κ., Δερμιτζάκης Ν.
Ρεπό: ΟΦΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΗ - ΟΦΙΑναβλήθηκε
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΛΙΝΤΟΣάββατο13/05/2313:30Κλάδος Γ., Μασέλη Φ., Δερμιτζάκης Ν.4-3
Π.Ο.Α. - ΗΡΟΔΟΤΟΣΠΟΑΣάββατο13/05/2316:00Κυριακόπουλος Κ., Δερμιτζάκης Ν., Φουκαράκης Μ.2-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο13/05/2317:00Χανιωτάκης Χ., Καλαϊτζής Γ., Δουκιαντζάκης Ν.0-4
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΟΑΝΕΛΙΑΣΣάββατο13/05/2317:00Σταυράκης Γ., Θέμελη Π., Φανουράκη Μ.4-10
Ρεπό: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Π.Ο.Α.ΛΙΝΤΟΣάββατο20/05/2310:00Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Φακουρέλης Φ.1-5
ΑΟΑΝ - ΟΦΗΑΜΜΟΥΔΑΣΣάββατο20/05/2311:305-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο20/05/2312:30Καλαϊτζής Γ., Γιγουρτσής Γ., Βασιλάκης Α.6-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΙΕΡ. - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΜΙΣΕΔΑΚΕΙΟΣάββατο20/05/2317:306-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/05/2317:30Σταυράκης Γ., Κατσογιάννης Η., Θέμελη Π.4-2
Ρεπό: ΟΦΙ