Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
coffee island
fifty
Proactive
diakriton
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΗ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ3-0 α.α.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑναβλήθηκε
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο29/10/2215:30Γαρεφαλάκης Κ., Πετρίδης Ι., Πετούσης Ι.6-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΟΑΤετάρτη09/11/2215:00Σκρεπετός Σ., Βασιλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-4
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΑΡΙΠΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη16/11/2215:000-3 α.α.
ΟΦΑΜ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη16/11/2218:00Τζατζαράκης Δ., Ψαλιδάκης Α., Τάσης Κ.4-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΦΑΙΣΤΟΣΛΙΝΤΟΤετάρτη18/01/2315:00Αξιώτης Ε., Πετούσης Ι., Δουκιαντζάκης Ν.2-1 παρ.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΚΡΟΥΣΩΝΑΤρίτη24/01/2318:00Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α., Σταυράκης Γ.1-1 (πεν: 4-3)
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη25/01/2314:30Παπαδάκης Φ., Τζατζαράκης Δ., Μπιτζιλή Μ.1-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΟΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη25/01/2314:30Κατσογιάννης Η., Γαρεφαλάκης Κ., Γιγουρτσής Γ.3-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΟΧΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη25/01/2320:00Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Καλαϊτζής Γ.2-1
ΔΙΑΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη01/02/2314:30Αξιώτης Ε., Καλαϊτζής Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.9-2
ΖΑΡΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΖΑΡΟΥΤετάρτη01/02/2314:303-0 α.α.
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΔΩΡΙΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη01/02/2315:00Σαββούδης Β., Σταυράκης Γ., Πετούσης Ι.0-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΙΝΤΟΤετάρτη01/02/2318:00Μαστορίδης Δ., Καλαϊτζής Γ., Κλάδος Γ.2-4
ΟΦΑΜ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη01/02/2319:00Σαμιωτάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Μπιτζιλή Μ.3-4
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη01/02/2319:00Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γιγουρτσής Γ.1-3


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ((Με τον νικητή 1))
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΔΙΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη08/02/2314:30Σκρεπετός Σ., Σταυράκης Γ., Τζατζαράκης Δ.0-3 α.α.
ΖΑΡΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΖΑΡΟΥΤετάρτη08/02/2315:30Κατσογιάννης Η., Αξιώτης Ε., Γιγουρτσής Γ.4-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΛΙΝΤΟΤετάρτη08/02/2318:30Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.0-7
ΓΑΡΙΠΑ - ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟΤετάρτη15/02/2318:00Χριστουλάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Γιγουρτσής Γ.2-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη22/02/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Βασιλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-3
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΟΥΒΑΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη22/02/2315:00Παπαδάκης Φ., Ψαλιδάκης Α., Ανδριανάκης Ι.0-1
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη22/02/2315:15Σφακιανάκης Δ., Καλαϊτζής Γ., Πετούσης Ι.2-1 παρ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη22/02/2315:15Μαυρουδής Δ., Σκρεπετός Σ., Χανιωτάκης Χ.4-1
ΒΟΝΗ - ΠΟΡΟΣΛΙΝΤΟΤετάρτη22/02/2318:30Δασκαλάκης Α., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι.0-5
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ (ΝΙΚΗΤΗΣ 1)ΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη22/02/2319:00Σαββούδης Β., Τσαμπουράκης Γ., Βασάκης Γ. Ε.3-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΤετάρτη08/03/2315:30Αξιώτης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σταυράκης Γ.0-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη08/03/2316:00Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α.0-2
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη08/03/2316:30Παπαδάκης Φ., Σκρεπετός Σ., Ανδριανάκης Ι.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Π.Ο.Α.ΠΟΑΤετάρτη08/03/2318:30Σαββούδης Β., Καλαϊτζής Γ., Χανιωτάκης Χ.0-9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΟΑΠέμπτη09/03/2318:30Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.0-6
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΣΗΜΙΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη15/03/2315:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.0-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΖΑΡΟΣ (Με το νικητή του Κανάρια-Ασήμι)
ΛΙΝΤΟ (Με το νικητή του Αγ. Δημήτριος - ΑΟΤ)
Π.Ο.Α. - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΤετάρτη15/03/2318:30Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Σκρεπετός Σ.4-0
ΛΙΝΤΟ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΛΙΝΤΟΤετάρτη22/03/2316:00Παπαδάκης Φ., Εγγλέζος Δ., Μπιτζιλή Μ.1-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΟΡΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη29/03/2316:00Δασκαλάκης Α., Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.2-3
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη29/03/2316:00Παπαδάκης Φ., Παπαδάκης Μ., Κατσογιάννης Η.0-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη29/03/2316:00Μανδαλενάκης Ε., Βασιλάκης Α., Μπιτζιλή Μ.3-3 (πεν: 5-3)
ΖΑΡΟΣ - ΑΣΗΜΙΖΑΡΟΥΤετάρτη29/03/2316:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Μανιώτης Δ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη29/03/2317:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Χριστουλάκης Ε.5-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΛΙΝΤΟΤετάρτη29/03/2318:30Σαββούδης Β., Δασκαλάκης Ι., Καλαϊτζής Γ.2-4


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΣΗΜΙΟΥΤετάρτη19/04/2316:30Βασάκης Γ. Ε., Βασιλάκης Α., Καλαϊτζής Γ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη19/04/2316:30Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η., Μασέλη Φ.2-1
Π.Ο.Α. - ΠΟΡΟΣΠΟΑΤετάρτη19/04/2316:30Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Ψαλιδάκης Α.1-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη26/04/2316:30Πατεμτζής Γ., Μάτσας Κ., Βισκαδούρος Α.2-0 παρ.


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΣΗΜΙΖΑΡΟΥΠαρασκευή05/05/2317:00Βισκαδούρος Μ., Κατσογιάννης Η., Μπλαβάκης Ε.4-0
ΠΟΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΜΟΙΡΩΝΠαρασκευή05/05/2317:00Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.0-0 (πεν: 4-5)


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ (Τελικός 2ου Final Four Κυπέλλου ΕΠΣΗ)ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή07/05/2317:00Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μαυρουδής Δ.0-0 (πεν: 6-5)