Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Proactive
coffee island
DP Studies
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο05/11/2215:30Κανταρτζόγλου Δ., Κυριάκου Μ., Μπατζακάκης Ν.7-2
ΡΟΔΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο05/11/2216:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καλαϊτζής Γ., Κουναλάκης Χ.3-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/11/2211:30Τζατζαράκης Δ., Παπαδάκης Φ., Μπιτζιλή Μ.1-0
ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή06/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή06/11/2215:00Καρατζάς Γ., Μπλαβάκης Β., Μπατζακάκης Ν.0-5
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή06/11/2215:003-0 α.α.


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΡΟΔΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/11/2215:00Κέφης Δ., Κυριάκου Μ., Χανιωτάκης Χ.1-5
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΦΑΜΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο12/11/2215:000-3 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο12/11/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι., Τάσης Κ.8-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή13/11/2212:00Χριστουλάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ., Καρατζάς Γ.3-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή13/11/2215:00Αναβλήθηκε


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή20/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή20/11/2211:30Κανταρτζόγλου Δ., Κέφης Δ., Μπατζακάκης Ν.4-1
ΡΟΔΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή20/11/2212:00Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π., Μπλαβάκης Β.0-2
ΟΦΑΜ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/11/2215:00Αναβλήθηκε
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή20/11/2215:00Κέφης Δ., Κανταρτζόγλου Δ., Μπατζακάκης Ν.4-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ0-3 α.α.
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΡΟΔΙΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/11/2215:00Δερμιτζάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Τζατζαράκης Δ.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΓΟΡΤΥΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο26/11/2215:00Χανιωτάκης Χ., Μπαλίδης Α., Κουναλάκης Χ.6-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή27/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/11/2211:30Αναβλήθηκε
ΟΦΑΜ - ΚΟΡΑΚΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή27/11/2215:00Κανταρτζόγλου Δ., Θέμελη Π., Κλάδος Γ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ3-0 α.α.
ΓΟΡΤΥΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή04/12/2211:30Κανταρτζόγλου Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κουναλάκης Χ.2-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή04/12/2211:30Αναβλήθηκε
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΡΟΔΙΑΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή04/12/2215:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ., Κουναλάκης Χ.4-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΦΑΜΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/12/2215:00Φραντζολάκης Ε., Κέφης Δ., Γιγουρτσής Γ.3-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή04/12/2218:30Αναβλήθηκε


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΡΟΔΙΑ - ΓΟΡΤΥΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή11/12/2211:30Δερμιτζάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Β.5-2
ΟΦΑΜ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή11/12/2211:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γιγουρτσής Γ., Θέμελη Π.1-2
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή11/12/2211:30Αναβλήθηκε
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/12/2215:00Παπαδάκης Φ., Μακράκης Δ., Πετούσης Ι.3-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄0-3 α.α.
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΓΟΡΤΥΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή18/12/2211:30Κυριακόπουλος Κ., Λιαγκος Κ., Κλάδος Γ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή18/12/2211:30Τσαμπουράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π.2-4
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΟΔΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή18/12/2215:00Αναβλήθηκε
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΦΑΜΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή18/12/2215:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σταυράκης Γ., Γιγουρτσής Γ.1-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή18/12/2215:00Αναβλήθηκε


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο07/01/2315:00Αναβλήθηκε
ΓΟΡΤΥΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή08/01/2311:30Αναβλήθηκε
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή08/01/2311:30Τσαμπουράκης Γ., Πετούσης Ι., Μπατζακάκης Ν.3-0
ΟΦΑΜ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή08/01/2311:30Βισκαδούρος Α., Μπιτζιλή Μ., Δουκιαντζάκης Ν.0-6
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή08/01/2315:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τάσης Κ., Γιγουρτσής Γ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΟΡΤΥΣ0-3 α.α.
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή15/01/2311:30Κέφης Δ., Μπατζακάκης Ν., Γιγουρτσής Γ.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΓΑΡΙΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/01/2311:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Πετούσης Ι.4-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΟΔΙΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή15/01/2311:30Αναβλήθηκε
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΟΦΑΜΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή15/01/2311:30Χριστουλάκης Ε., Χανιωτάκης Χ., Δουκιαντζάκης Ν.1-4
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή15/01/2315:00Αναβλήθηκε


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο21/01/2315:00Γαρεφαλάκης Κ., Δουκιαντζάκης Ν., Κουναλάκης Χ.0-4
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο21/01/2315:00Σαββούδης Β., Κανταρτζόγλου Δ., Γιγουρτσής Γ.2-0
ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή22/01/2311:30Αναβλήθηκε
ΡΟΔΙΑ - ΟΦΑΜΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή22/01/2311:30Κέφης Δ., Πετούσης Ι., Γιγουρτσής Γ.0-4
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή22/01/2315:00Ζουρμπάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Β.0-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ0-3 α.α.
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/01/2315:30Τζατζαράκης Δ., Ζαφείρης Α., Γιγουρτσής Γ.2-1
ΟΦΑΜ - ΓΟΡΤΥΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή29/01/2311:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπαλίδης Α., Γιγουρτσής Γ.3-0
ΡΟΔΙΑ - ΓΑΡΙΠΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή29/01/2311:30Ζουρμπάκης Α., Ζαφείρης Α., Κλάδος Γ.0-4
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή29/01/2315:00Ξυπάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Τάσης Κ.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΦΑΜ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΡΟΔΙΑΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο04/02/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Πετούσης Ι., Κλάδος Γ.
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή05/02/2311:30Χριστουλάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.
ΓΟΡΤΥΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή05/02/2311:30Μανιώτης Δ., Παπαδάκης Φ., Γιγουρτσής Γ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή05/02/2315:00Γαρεφαλάκης Κ., Μπατζακάκης Ν., Μπλαβάκης Ε.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΚΟΡΑΚΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο11/02/2315:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΟΡΤΥΣΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο11/02/2315:00
ΡΟΔΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή12/02/2311:30


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΦΑΜ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΡΟΔΙΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο18/02/2315:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή19/02/2311:30
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή19/02/2311:30


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΟΦΑΜ
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄
ΓΑΡΙΠΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΟΡΤΥΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΟΦΑΜ - ΓΑΡΙΠΑ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΓΟΡΤΥΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΟΔΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΟΦΑΜ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄
ΕΛΠΙΔΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΟΦΑΜ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΑΡΙΠΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΡΟΔΙΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΟΦΑΜ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΑΡΙΠΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΡΟΔΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΟΦΑΜ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ - ΓΑΡΙΠΑ
ΟΦΑΜ - ΡΟΔΙΑ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄
ΓΟΡΤΥΣ - ΟΦΑΜ
ΓΑΡΙΠΑ - ΡΟΔΙΑ