Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Proactive
fifty
diakriton
coffee island
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΠΣΗ ΝΕΡΟ ΡΟΥΒΑΣ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΟΡΑΚΑΣΜΟΙΡΩΝΤετάρτη03/11/2114:30Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.2-4
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη03/11/2114:30Δασκαλάκης Α., Χναράκης Δ., Τζατζαράκης Δ.2-0
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΙΑΣΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη03/11/2114:30Ζαφείρης Α., Ζουρμπάκης Α., Πετούσης Ι.0-1
Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΚΑΝΑΡΙΑΕΓΟΗΤετάρτη03/11/2114:30Ζιούτος Κ., Αξιώτης Ε., Βάγιας Κ.0-3
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΖΑΡΟΣΛΙΝΤΟΤετάρτη03/11/2115:00Χαραλαμπάκης Ε., Σκρεπετός Σ., Κανταρτζόγλου Δ.3-1 παρ.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΟΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη03/11/2119:30Σφακιανάκης Δ., Δερμιτζάκης Ν., Ανδριανάκης Ι.0-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΡΟΔΙΑΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη10/11/2114:30Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η., Καλαϊτζής Γ.2-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΠέμπτη11/11/2118:30Καρατζάς Γ., Κέφης Δ., Δερμιτζάκης Ν.4-3 παρ.
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΤετάρτη17/11/2115:00Δασκαλάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ., Βάγιας Κ.1-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΙΝΤΟΛΙΝΤΟΤετάρτη24/11/2115:00Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ., Καλαϊτζής Γ.0-5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΑΤετάρτη24/11/2115:00Ζαφείρης Α., Βασιλάκης Α., Βάγιας Κ.3-0 α.α.
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη24/11/2115:30Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Κανταρτζόγλου Δ.3-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη24/11/2117:00Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε., Τζατζαράκης Δ.0-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη24/11/2118:00Δασκαλάκης Α., Σκριτζοβάλης Β., Δερμιτζάκης Ν.3-2
ΑΣΗΜΙ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΣΗΜΙΟΥΤετάρτη01/12/2114:30Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ., Πετούσης Ι.2-2 (πεν: 5-6)
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη01/12/2114:30Μάτσας Κ., Μπιτζιλή Μ., Κανταρτζόγλου Δ.0-2
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΑΦΝΩΝΤετάρτη01/12/2114:30Κρασαγάκης Χ., Τζώρτζογλου Φ., Φανουράκη Μ.7-0
ΔΙΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη01/12/2114:30Σταυράκης Γ., Τζατζαράκης Δ., Βασιλάκης Α.0-0 (πεν: 3-1)
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη01/12/2115:00Γαρεφαλάκης Κ., Βάγιας Κ., Καλαϊτζής Γ.2-0
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη01/12/2117:30Βισκαδούρος Α., Σκρεπετός Σ., Δερμιτζάκης Ν.4-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΟΦΑΜΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη01/12/2118:30Σαρόγλου Ε., Τσαμπουράκης Γ., Χναράκης Δ.0-4
ΠΟΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη08/12/2115:00Δασκαλάκης Ι., Πετρίδης Ι., Τζατζαράκης Δ.4-4 (πεν: 5-4)
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη08/12/2116:00Δασκαλάκης Α., Βασιλάκης Α., Καλαϊτζής Γ.4-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη08/12/2116:00Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Δερμιτζάκης Ν.3-0 α.α.


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΑΣΙΤΕΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη19/01/2215:00Μαυραντωνάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Μπιμπάκης Α.1-3 παρ.
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη19/01/2215:00Παπαδάκης Φ., Δασκαλάκης Α., Σταυράκης Γ.0-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη02/02/2214:30Χαραλαμπάκης Ε., Ζουρμπάκης Α., Δερμιτζάκης Ν.3-2 παρ.
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣΕΛΙΑΣΤετάρτη02/02/2214:30Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι.2-2 (πεν: 1-3)
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη02/02/2214:303-0 α.α.
ΚΑΝΑΡΙΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη02/02/2214:30Παπαδάκης Φ., Ρεμεδιάκης Γ., Σκρεπετός Σ.0-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη02/02/2214:30Μπιμπάκης Α., Σκριτζοβάλης Β., Τζατζαράκης Δ.2-3
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΙΡΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη02/02/2218:00Βασάκης Γ. Ε., Κωνσταντάκη Μ., Ανδριανάκης Ι.1-4
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΟΡΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη02/02/2218:30Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Σκρεπετός Σ.0-5
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Π.Ο.Α.ΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή06/02/2214:30Κρασαγάκης Χ., Μαυραντωνάκης Α., Κατσογιάννης Η.0-0 (πεν: 4-5)
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΣΙΤΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη09/02/2215:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σαρόγλου Ε.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΛΙΝΤΟΤετάρτη09/02/2218:00Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε.1-0
ΟΦΑΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΓΟΗΤετάρτη16/02/2214:300-3 α.α.
ΠΟΗ - Ε.Γ.Ο.ΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη16/02/2214:30Σκρεπετός Σ., Σταυράκης Γ., Παρασύρης Γ.3-4
ΔΙΑΣ - ΠΟΡΟΣΛΙΝΤΟΤετάρτη16/02/2215:00Μπαλίδης Α., Κατσογιάννης Η., Καλαϊτζής Γ.0-2
ΛΙΝΤΟ - ΒΟΝΗΛΙΝΤΟΤετάρτη02/03/2215:00Παπαδάκης Φ., Κατσογιάννης Η., Βάγιας Κ.0-3
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΠΟΑΤετάρτη02/03/2216:00Σαμιωτάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ., Βασιλάκης Α.3-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΠαρασκευή04/03/2218:30Βισκαδούρος Μ., Σταυράκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.0-3 α.α.


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη23/02/2215:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κανταρτζόγλου Δ.5-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη23/02/2215:00Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι., Βάγιας Κ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΛΜΥΡΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο05/03/2216:30Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.1-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΟΡΟΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη09/03/2215:00Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.0-3
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΒΟΝΗΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη09/03/2215:00Γαρεφαλάκης Κ., Βασιλάκης Α., Ρεμιδιανάκης Δ.1-0
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη09/03/2216:00Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σκρεπετός Σ.5-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - Π.Ο.Α.ΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη09/03/2216:30Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.2-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΛΙΝΤΟΠέμπτη10/03/2218:30Σφακιανάκης Δ., Χριστουλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.1-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΟΡΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη16/03/2215:30Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.0-0 (πεν: 3-4)
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη16/03/2215:30Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Κυριακίδης Α.1-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη23/03/2215:00Κυριακόπουλος Κ., Μπιμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α.0-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Π.Ο.Α.ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη30/03/2216:30Σαμιωτάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Βισκαδούρος Α.1-4


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΟΡΟΣ (Final Four 1ος Ημιτελικός)ΚΡΟΥΣΩΝΑΠέμπτη14/04/2215:00Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α.1-0
Π.Ο.Α. - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ (Final Four 2ος Ημιτελικός)ΚΡΟΥΣΩΝΑΠέμπτη14/04/2219:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.2-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΑΛΜΥΡΟΣ (Τελικός Final Four Κυπέλλου ΕΠΣΗ "Νερό Ρούβας")ΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο16/04/2217:45Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μάτσας Κ.0-0 (πεν: 5-6)