Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
diakriton
Proactive
coffee island
DP Studies
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΜΟΙΡΕΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο10/10/2016:000-3 α.α.
ΒΟΝΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο10/10/2016:00Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Δρακουλάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)1-1
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή11/10/2016:00Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Τσαμπουράκης Γ.3-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή11/10/2016:00Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Σφακιανάκης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)1-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή11/10/2016:00Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.3-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή11/10/2016:00Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακουλάκης Κ.2-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή11/10/2016:00Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Μάτσας Κ.4-1
Ρεπό: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ3-0 α.α.
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΜΟΙΡΩΝΣάββατο17/10/2016:00Βασάκης Γ. Ε., Κλαμπατσέας Χ., Κυριακόπουλος Κ.1-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο17/10/2016:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Ζαφείρης Α.0-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο17/10/2016:00Πατεμτζής Γ., Μαυραντωνάκης Α., Δρακουλάκης Κ.3-0
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή18/10/2016:00Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Σταυράκης Γ.0-3
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΑΛΙΩΝΚυριακή18/10/2016:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Χριστουλάκης Ε.1-0
Ρεπό: ΒΟΝΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ0-3 α.α.
ΒΟΝΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο24/10/2015:30Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.0-4
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή25/10/2015:30Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κέφης Δ.2-1
ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή25/10/2015:30Μαυραντωνάκης Ι., Γενετζάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.0-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή25/10/2015:30Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ.2-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή25/10/2015:30Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε., Βασιλάκης Α.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή25/10/2015:30Βασάκης Γ. Ε., Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π.1-4
Ρεπό: ΡΩΜΑΝΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ3-0 α.α.
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο31/10/2015:00Πατεμτζής Γ., Δρακωνάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ.0-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο31/10/2015:00Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ.2-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο31/10/2015:00Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Ι., Αξιώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)6-0
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Βισκαδούρος Α.0-5
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή01/11/2015:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μουλακάκης Κ.0-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή01/11/2015:00Ζιούτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.4-2
Ρεπό: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΒΟΝΗΕΛΙΑΣΣάββατο07/11/2015:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο07/11/2015:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο07/11/2015:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή08/11/2015:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή08/11/2015:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή08/11/2015:00
Ρεπό: ΠΑΝΟΜ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΒΟΝΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο14/11/2015:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο14/11/2015:00
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο14/11/2015:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΟΡΤΥΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή15/11/2015:00
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή15/11/2015:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ ΑΕΚΚυριακή15/11/2015:00
Ρεπό: ΜΙΝΩΙΚΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΓΟΡΤΥΣ
ΠΑΝΟΜ - ΒΟΝΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο21/11/2015:00
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο21/11/2015:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή22/11/2015:00
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή22/11/2015:00
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή22/11/2015:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/11/2015:00
Ρεπό: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΒΟΝΗ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Ρεπό: ΜΟΙΡΕΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΒΟΝΗ
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Ρεπό: ΤΡΙΤΩΝΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΓΟΡΤΥΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΒΟΝΗ - ΜΟΙΡΕΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΒΟΝΗ
Ρεπό: ΓΟΡΤΥΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΠΑΝΟΜ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣ
ΓΟΡΤΥΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΒΟΝΗ
Ρεπό: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΒΟΝΗ - ΓΟΡΤΥΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΠΑΝΟΜ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΒΟΝΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΓΟΡΤΥΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
Ρεπό: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΒΟΝΗ
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΠΑΝΟΜ - ΓΟΡΤΥΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Ρεπό: Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΟΙΡΕΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ
Ρεπό: ΒΟΝΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΒΟΝΗ
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ - ΠΗΓΑΣΟΣ
Ρεπό: ΡΩΜΑΝΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΒΟΝΗ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΟΙΡΕΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Ρεπό: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΒΟΝΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΓΟΡΤΥΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ρεπό: ΠΑΝΟΜ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΟΡΤΥΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΒΟΝΗ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Ρεπό: ΜΙΝΩΙΚΗ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΒΟΝΗ - ΠΑΝΟΜ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Ρεπό: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΟΡΤΥΣ
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΒΟΝΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Ρεπό: ΜΟΙΡΕΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ
ΓΟΡΤΥΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΒΟΝΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ
Ρεπό: ΤΡΙΤΩΝΙΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΑΝΟΜ
ΠΗΓΑΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ - ΒΟΝΗ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΒΟΝΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Ρεπό: ΓΟΡΤΥΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΜΙΝΩΙΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΟΡΤΥΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΒΟΝΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Ρεπό: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΓΟΡΤΥΣ - ΒΟΝΗ
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΑΝΟΜ
ΒΟΝΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ
Ρεπό: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗ
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣ
Ρεπό: ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ