ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
diakriton
Proactive
DP Studies
coffee island
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ"

<< SUPER CUP 2019

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΟΧΟΥΣάββατο07/09/1917:00Γαρεφαλάκης Κ., Γρηγοράκης Ι., Δρακωνάκης Ε.0-4
ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΔΑΦΝΩΝΤετάρτη18/09/1916:30Γαρεφαλάκης Κ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η.0-0 (πεν: 3-5)
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη18/09/1916:30Γρηγοράκης Ι., Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ.4-3
ΒΟΝΗ - Π.Ο.Α.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη18/09/1916:30Κώστας Κ., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.0-4
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη18/09/1916:30Φερετζάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.5-4 παρ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη18/09/1916:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Χριστουλάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.0-5
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣΒΟΡΡΩΝΤετάρτη25/09/1916:00Βισκαδούρος Μ., Ελευθεράκης Σ., Μπλαβάκης Ε.3-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη25/09/1916:00Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Δρακωνάκης Ε.2-4 παρ.
ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΤετάρτη25/09/1916:00Κώστας Κ., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.0-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΔΙΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΤετάρτη25/09/1916:00Φερετζάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.1-3
ΠΗΓΑΣΟΣ - Ε.Γ.Ο.ΗΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη25/09/1919:30Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-1 παρ.
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΤετάρτη02/10/1916:00Μάτσας Κ., Μπλαβάκης Ε., Σαρόγλου Ε.1-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη02/10/1916:00Βισκαδούρος Μ., Χριστουλάκης Ε., Σιγανού Γ.2-7
ΡΑΥΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΤετάρτη02/10/1916:00Φερετζάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Ψαρράς Κ.0-0 (πεν: 4-5)
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΑΝΟΜ ΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη02/10/1916:30Γαρεφαλάκης Κ., Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ.0-4
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΡΟΥΒΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΤετάρτη09/10/1915:30Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η., Σιγανού Γ.1-2
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΣΗΜΙΛΙΝΤΟΤετάρτη09/10/1915:30Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Ζαχαριά Μ.4-4 (πεν: 4-3)
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη09/10/1915:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.1-1 (πεν: 2-4)
ΑΣΙΤΕΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΣΙΤΩΝΤετάρτη09/10/1915:30Σαμιωτάκης Ε., Καούρας Γ., Κλαμπατσέας Χ.0-1
ΟΦΑΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΓΟΗΤετάρτη09/10/1916:00Χαραλαμπάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.0-0 (πεν: 2-4)
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη16/10/1915:00Βισκαδούρος Μ., Ζαχαριά Μ., Δρακωνάκης Ε.1-5
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΒΙΑΝΝΟΥΤετάρτη16/10/1915:000-3 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΑΤετάρτη16/10/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Τζανάκης Δ.4-2
Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑΛΙΝΤΟΤετάρτη16/10/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.2-5
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη16/10/1919:30Δασκαλάκης Ι., Παπαδάκης Φ., Σιγανού Γ.2-4
ΛΙΝΤΟ - ΓΟΡΤΥΣΛΙΝΤΟΤετάρτη23/10/1915:00Βισκαδούρος Μ., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.1-4
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΛΙΝΤΟΤετάρτη30/10/1916:00Μανδαλενάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.0-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη30/10/1919:30Δασκαλάκης Ι., Δασκαλάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.0-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΛΙΝΤΟΤετάρτη13/11/1914:30Κλαμπατσέας Χ., Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Ε.0-6
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΟΡΟΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη13/11/1914:30Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Μάτσας Κ.1-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΟΙΡΩΝΤετάρτη04/12/1914:30Δασκαλάκης Ι., Ζιούτος Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-5
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΓΟΡΤΥΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη04/12/1914:30Γρηγοράκης Ι., Μάτσας Κ., Σταυράκης Γ.4-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη04/12/1914:30Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Δ.1-2
ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΒΟΡΡΩΝΤετάρτη11/12/1914:30Δασκαλάκης Α., Σταυράκης Γ., Κλαμπατσέας Χ.1-1 (πεν: 3-4)
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη11/12/1914:30Δασκαλάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Μασέλη Φ.2-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΕΚΤετάρτη11/12/1918:00Κρασαγάκης Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Αγαλιώτης Α.3-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΚΑΛΕΣΩΝΤρίτη17/12/1914:30Ζαφείρης Α., Καρατζάς Γ., Συναδινάκης Κ.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΡΟΣΕΛΙΑΣΤετάρτη18/12/1914:30Παπαδάκης Φ., Σφακιανάκης Δ., Κλαμπατσέας Χ.2-1
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΤετάρτη18/12/1914:30Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε.0-5
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΔΙΑΣΛΙΝΤΟΤετάρτη18/12/1914:30Φερετζάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Κωνσταντάκη Μ.1-0
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΕΓΟΗΤετάρτη18/12/1914:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Ελευθεράκης Σ.2-4
ΠΗΓΑΣΟΣ - Π.Ο.Α.ΠΟΑΤετάρτη18/12/1918:00Σαμιωτάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Κατσογιάννης Η.0-4
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη08/01/2014:30Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Ε., Δασκαλάκης Ι.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΠΟΑΤετάρτη08/01/2014:30Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ., Σαρόγλου Ε.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΛΙΝΤΟΤετάρτη22/01/2014:30Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Κατσογιάννης Η.1-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΡΩΜΑΝΟΣΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη29/01/2014:30Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Χριστουλάκης Ε.0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟΕΛΙΑΣΤετάρτη05/02/2014:30Χριστουλάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σκρεπετός Σ.0-2
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη05/02/2014:30Βισκαδούρος Μ., Καρατζάς Γ., Χναράκης Δ.0-3 παρ.
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΛΙΝΤΟΤετάρτη05/02/2014:30Παπαδάκης Φ., Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η.0-3
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη05/02/2014:30Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-0
ΜΙΝΩΙΚΗ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη05/02/2014:30Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κ.4-1 παρ.
ΡΟΥΒΑΣ - Π.Ο.Α.ΔΑΦΝΩΝΤετάρτη05/02/2014:30Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.0-5


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη12/02/2014:30Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ.1-2
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Π.Ο.Α.ΚΑΛΕΣΩΝΤετάρτη12/02/2016:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακωνάκης Ε.0-8
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΤετάρτη19/02/2014:30Μανδαλενάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.2-0
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη19/02/2014:30Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Σαρόγλου Ε.4-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Ο.Α.ΕΛΙΑΣΤετάρτη04/03/2015:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.1-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΑΡΧΑΝΩΝΤετάρτη04/03/2015:30Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Βισκαδούρος Α.3-0
Π.Ο.Α. - ΡΩΜΑΝΟΣΠΟΑΤετάρτη11/03/2015:30Πατεμτζής Γ., Παπαδάκης Μ., Καούρας Γ.4-1
ΠΑΝΟΜ - ΓΙΟΥΧΤΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη11/03/2015:30Σαμιωτάκης Ε., Μάτσας Κ., Δρακωνάκης Ε.Αναβλήθηκε