ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
diakriton
coffee island
Proactive
DP Studies
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/09/1916:00Γρηγοράκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο28/09/1916:00Γαρεφαλάκης Κ., Σαρόγλου Ε., Κανταρτζόγλου Δ.8-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΑΝΑΡΙΑΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο28/09/1916:00Ζιούτος Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Περτσελάκης Γ.4-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΚυριακή29/09/1911:00Περτσελάκης Γ., Γαρεφαλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.1-4
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή29/09/1912:00Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Φ., Μπλαβάκης Ε.3-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΓΟΗΚυριακή29/09/1916:003-5


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο05/10/1916:00Καρατζάς Γ., Μάτσας Κ., Γαλενιανός Α.1-5
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΑΕΚΣάββατο05/10/1916:00Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Τζανάκης Δ.0-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή06/10/1911:00Καρατζάς Γ., Δρακωνάκης Ε., Ρεμεδιάκης Γ.0-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/10/1911:00Ζιούτος Κ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/10/1911:00Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι., Καταχανάκης Η.3-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή06/10/1916:15Περτσελάκης Γ., Ζιούτος Κ., Κατσογιάννης Η.7-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο12/10/1915:30Μπαλίδης Α., Τζανάκης Δ., Τζανάκη Μ.0-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΜΟΧΟΣΕΓΟΗΣάββατο12/10/1915:30Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ζουρμπάκης Α.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΣάββατο12/10/1915:30Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ.2-0
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/10/1910:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ.5-1
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή13/10/1911:00Καρατζάς Γ., Δασκαλάκης Ι., Κωνσταντάκη Μ.3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΕΚΚυριακή13/10/1911:00Δασκαλάκης Α., Περτσελάκης Γ., Μπαλίδης Α.3-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή20/10/1911:00Κυριακόπουλος Κ., Μαυραντωνάκης Α., Κωνσταντάκη Μ.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/10/1911:00Δασκαλάκης Ι., Δρακωνάκης Ε., Μασέλη Φ.4-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή20/10/1911:00Καρατζάς Γ., Τζανάκης Δ., Τζανάκη Μ.0-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή20/10/1911:00Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η., Σκρεπετός Σ.0-2
ΜΟΧΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΜΟΧΟΥΚυριακή20/10/1915:30Χριστουλάκης Ε., Καζόγλου Χ., Ψαλιδάκης Α.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή20/10/1915:30Τζανάκης Δ., Καρατζάς Γ., Τζανάκη Μ.4-6


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣΑΕΚΣάββατο26/10/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ., Αξιώτης Ε.3-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο26/10/1915:00Αδαμάκης Α. Θ., Ελευθεράκης Σ., Γαλενιανός Α.2-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΓΟΗΣάββατο26/10/1916:00Μπαλίδης Α., Μπλαβάκης Ε., Ζουρμπάκης Α.0-2
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/10/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπαδάκης Φ., Ρεμεδιάκης Γ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή27/10/1918:30Μπαλίδης Α., Ζαφείρης Α., Τσοπουρίδης Α.2-6
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΣάββατο21/12/1915:00Τζώρτζογλου Φ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Τζανάκη Μ.2-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΟΑΣάββατο02/11/1915:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Μ., Τσαμπουράκης Γ.5-2
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο02/11/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Γρηγοράκης Ι., Αξιώτης Ε.1-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο02/11/1915:00Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ., Σκρεπετός Σ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/11/1911:00Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π., Σταυράκης Γ.0-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/11/1911:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Ρεμεδιάκης Γ.3-1
ΜΟΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή03/11/1912:00Χριστουλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Κατσογιάννης Η.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΓΟΗΣάββατο09/11/1915:00Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ζουρμπάκης Α.2-3
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/11/1915:00Καρατζάς Γ., Κώστας Κ., Μπαλίδης Α.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο09/11/1915:00Περτσελάκης Γ., Παπαδάκης Φ., Κέφης Δ.0-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΜΟΧΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00Αδαμάκης Α. Θ., Συναδινάκης Κ., Τζανάκη Μ.0-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/11/1915:00Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π., Τσοπουρίδης Α.4-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή10/11/1918:00Ξυπάκης Γ., Συναδινάκης Κ., Δρακάκης Α.2-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΕΚΣάββατο16/11/1915:00Χριστουλάκης Ε., Καρατζάς Γ., Τσοπουρίδης Α.3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΟΑΣάββατο16/11/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ., Βοριζανάκης Σ.1-5
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο16/11/1915:00Μπαλίδης Α., Καούρας Γ., Ζουρμπάκης Α.3-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/11/1910:00Χναράκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.2-1
ΜΟΧΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή17/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Μπατζακάκη Β., Καταχανάκης Η.3-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή17/11/1918:00Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε., Αναστασιάδης Δ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο23/11/1915:00Αδαμάκης Α. Θ., Σταυράκης Γ., Μασέλη Φ.0-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αξιώτης Ε.0-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/11/1911:00Χριστουλάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Χναράκης Δ.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/11/1911:00Δασκαλάκης Α., Σίσκος Τ., Κωνσταντάκη Μ.0-6
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή24/11/1915:00Καρατζάς Γ., Κυριακόπουλος Κ., Βοριζανάκης Σ.1-2
ΜΟΧΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή24/11/1915:00Παπαδάκης Φ., Συναδινάκης Κ., Μπεκιράκης Ι.3-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο30/11/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ., Αγαλιώτης Α.3-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο30/11/1915:00Σφακιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Καούρας Γ.1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΑΕΚΣάββατο30/11/1915:00Καρατζάς Γ., Βισκαδούρος Μ., Αναστασιάδης Δ.5-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο30/11/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Κατσογιάννης Η., Αξιώτης Ε.3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή01/12/1915:00Χριστουλάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Τζανάκη Μ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΚυριακή01/12/1918:00Κλαμπατσέας Χ., Μπεκιράκης Ι., Αναστασιάδης Δ.2-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο07/12/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κ., Κατσογιάννης Η.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/12/1915:00Βισκαδούρος Μ., Φερετζάκης Ν., Αξιώτης Ε.3-4
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο07/12/1915:00Γρηγοράκης Ι., Σίσκος Τ., Αγαλιώτης Α.2-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο07/12/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή08/12/1915:00Καρατζάς Γ., Κατσογιάννης Η., Χναράκης Δ.2-1
ΜΟΧΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΜΟΧΟΥΚυριακή08/12/1915:00Σφακιανάκης Δ., Καζόγλου Χ., Μασέλη Φ.3-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο14/12/1915:00Καρατζάς Γ., Ξυπάκης Γ., Καταχανάκης Η.2-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο14/12/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Σίσκος Τ., Δρακωνάκης Ε.5-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/12/1915:00Χριστουλάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Αξιώτης Ε.4-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΕΚΣάββατο14/12/1915:00Σφακιανάκης Δ., Τσαμπουράκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή15/12/1915:00Γαρεφαλάκης Κ., Δρακάκης Α., Κωνσταντάκη Μ.0-5
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΤετάρτη22/01/2015:00Φερετζάκης Ν., Καζόγλου Χ., Ρεμιδιανάκης Δ.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΟΑΣάββατο04/01/2015:00Χριστουλάκης Ε., Σκρεπετός Σ., Αναστασιάδης Δ.3-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο04/01/2015:00Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ., Αγαλιώτης Α.1-0
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΓΟΗΣάββατο04/01/2015:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Συναδινάκης Κ.1-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο04/01/2018:00Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ., Κωνσταντάκη Μ.2-1
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/01/2011:00Καρατζάς Γ., Σταυράκης Γ., Σιγανού Γ.0-1
ΜΟΧΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΟΧΟΥΚυριακή05/01/2015:00Βασάκης Γ. Ε., Ζαφείρης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο11/01/2015:00Ρεμιδιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κ., Ζουρμπάκης Α.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο11/01/2015:00Ξυπάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Αναστασιάδης Δ.1-7
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο11/01/2015:00Κλαμπατσέας Χ., Θέμελη Π., Αγαλιώτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή12/01/2011:00Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π., Σκρεπετός Σ.1-0
ΜΟΧΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΜΟΧΟΥΚυριακή12/01/2015:00Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Αναστασιάδης Δ.2-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00Καρατζάς Γ., Κανταρτζόγλου Δ., Τζανάκη Μ.0-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΜΟΧΟΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο18/01/2015:00Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κατσογιάννης Η.2-6
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΟΑΣάββατο18/01/2015:00Παπαδάκης Φ., Δρακουλάκης Κ., Αξιώτης Ε.4-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΛΙΑΣΣάββατο18/01/2015:00Κώστας Κ., Βισκαδούρος Α., Καζόγλου Χ.3-0
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο18/01/2015:00Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Τσοπουρίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΓΟΗΚυριακή19/01/2015:00Δρακωνάκης Ε., Μπαλίδης Α., Ρεμεδιάκης Γ.1-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/01/2015:00Καρατζάς Γ., Σταυράκης Γ., Αγαλιώτης Α.1-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΛΠΙΔΕΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο25/01/2015:00Κατσογιάννης Η., Περτσελάκης Γ., Ζουρμπάκης Α.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/01/2010:00Συναδινάκης Κ., Σίσκος Τ., Θέμελη Π.3-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή26/01/2011:00Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε., Τσοπουρίδης Α.3-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή26/01/2015:00Χριστουλάκης Ε., Βασιλάκης Α., Κανταρτζόγλου Δ.3-0
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή26/01/2015:00Ρεμιδιανάκης Δ., Συναδινάκης Κ., Σίσκος Τ.0-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή26/01/2015:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σταυράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.4-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο01/02/2015:00Κλαμπατσέας Χ., Γαρεφαλάκης Κ., Τσοπουρίδης Α.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΛΙΑΣΣάββατο01/02/2015:00Δασκαλάκης Ι., Φανουράκη Μ., Κέφης Δ.1-2
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο01/02/2015:00Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π., Βασιλάκης Α.3-1
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο01/02/2015:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Καταχανάκης Η.1-2
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή02/02/2011:00Καρατζάς Γ., Σίσκος Τ., Κλαμπατσέας Χ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΟΧΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή02/02/2015:00Ξυπάκης Γ., Σιγανού Γ., Κατσογιάννης Η.0-5


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣΕΛΙΑΣΣάββατο15/02/2015:00Κλαμπατσέας Χ., Ξυπάκης Γ., Μαζοκοπάκης Ζ.3-0
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑΠΟΑΣάββατο15/02/2015:00Κατσογιάννης Η., Μπλαβάκης Ε., Αγαλιώτης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)3-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο15/02/2015:00Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π., Βασιλάκης Α.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή16/02/2012:30Καρατζάς Γ., Ζιούτος Κ., Ζουρμπάκης Α.0-2
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή16/02/2015:00Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ., Μουλακάκης Κ.3-0
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΟΧΟΥΚυριακή16/02/2015:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καζόγλου Χ., Αγαλιώτης Α.3-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΕΓΟΗΣάββατο22/02/2015:30Κατσογιάννης Η., Ξυπάκης Γ., Αναστασιάδης Δ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο22/02/2015:30Καρατζάς Γ., Καζόγλου Χ., Μπιτζιλή Μ.0-3
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο22/02/2015:30Δασκαλάκης Ι., Φανουράκη Μ., Ζουρμπάκης Α.3-3
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο22/02/2015:30Χριστουλάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αγαλιώτης Α.1-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο22/02/2015:30Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Κανταρτζόγλου Δ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο22/02/2015:30Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Σκρεπετός Σ.1-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο07/03/2015:30Σταυράκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Τσοπουρίδης Α.3-0
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/03/2015:30Συναδινάκης Κ., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.1-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΛΙΑΣΣάββατο07/03/2015:30Ζαφείρης Α., Ρεμιδιανάκης Δ., Μισάι Δ.0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΟΑΣάββατο07/03/2015:30Ζιούτος Κ., Ξυπάκης Γ., Κανταρτζόγλου Δ.3-4
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΘΝΙΚΟΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο07/03/2015:30Μπαλίδης Α., Φανουράκη Μ., Ζουρμπάκης Α.2-3
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο07/03/2015:30Χαραλαμπάκης Ε., Θέμελη Π., Ψαλιδάκης Α.1-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο14/03/2015:30
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΑΝΑΡΙΑΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο14/03/2015:30
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/03/2015:30
ΜΟΧΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΟΧΟΥΣάββατο14/03/2015:30
ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο14/03/2015:30
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΓΟΗΚυριακή15/03/2012:00


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΓΟΗΣάββατο21/03/2016:00
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο21/03/2016:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο21/03/2016:00
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο21/03/2016:00
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο21/03/2016:00
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΠΟΑΣάββατο21/03/2016:00