Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου
Παρασκευή, 29/03/2024
» ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ
» Ε.Ε. & ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ
» ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ
» ΠΑΡΑΒΟΛΑ ΕΠΟ
» ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
» ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
» ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
» ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
» ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
» ΓΗΠΕΔΑ
» ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ
» ΣΩΜΑΤΕΙΑ
» ΕΝΤΥΠΑ
» ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
» ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ
» ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
» ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
» ΚΑΙΡΟΣ
» ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
» ΧΡΗΣΙΜΟΙ ΣΥΝΔΕΣΜΟΙ
» ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:
ΕΛΠΙΔΕΣ
Πληροφορίες
Πρόγραμμα Αγώνων
Στατιστικά
84 από 208
Αγωνιστική Περίοδος:
2023-2024
2022-2023
2021-2022
2020-2021
2019-2020
2018-2019
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Αποτέλεσμα
1.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(1η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
01/10/23
16:00
3-0
α.α.
2.
Κύπελλο ΕΠΣΗ
(1η φάση)
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Τετάρτη
04/10/23
16:30
5-2
3.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(2η αγ.)
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ
Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Κυριακή
22/10/23
19:00
10-0
4.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(3η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΦΑΜ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
29/10/23
11:00
2-6
5.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(4η αγ.)
ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΚΑΛΕΣΩΝ
Σάββατο
04/11/23
16:15
1-2
6.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(5η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΔΑΦΝΩΝ
Κυριακή
12/11/23
11:30
3-4
7.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(6η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
19/11/23
15:00
1-1
8.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(7η αγ.)
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
26/11/23
12:00
3-1
9.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(8η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
03/12/23
15:00
1-8
10.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(9η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
10/12/23
11:30
2-5
11.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(10η αγ.)
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
Κυριακή
17/12/23
15:00
7-2
12.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(11η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
14/01/24
15:00
0-5
13.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(12η αγ.)
ΟΦΑΜ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΚΑΛΕΣΩΝ
Κυριακή
21/01/24
11:30
1-0
14.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(13η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
28/01/24
11:30
5-0
15.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(14η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
04/02/24
11:30
4-1
16.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(15η αγ.)
ΓΟΡΤΥΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΑΓ. ΔΕΚΑ
Κυριακή
11/02/24
15:15
1-4
17.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(16η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
18/02/24
11:30
1-5
18.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(17η αγ.)
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Κυριακή
25/02/24
17:00
10-1
19.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(18η αγ.)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΜΥΡΤΙΑΣ
Σάββατο
02/03/24
16:00
4-1
20.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(19η αγ.)
ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Τετάρτη
13/03/24
18:30
5-1
21.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(20η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΦΑΜ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
24/03/24
12:00
2-3
22.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(21η αγ.)
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
Τετάρτη
27/03/24
18:30
4-4
23.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(22η αγ.)
ΔΑΦΝΕΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΔΑΦΝΩΝ
Κυριακή
31/03/24
12:00
24.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(23η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
07/04/24
12:00
25.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(24η αγ.)
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Σάββατο
13/04/24
18:00
26.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(25η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Κυριακή
21/04/24
20:00
27.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(26η αγ.)
ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ
Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ
Κυριακή
28/04/24
12:00
28.
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος
(27η αγ.)
ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
Τετάρτη
01/05/24
17:00