ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (1η αγ.) | ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΠΟΜΠΙΑΣ | Κυριακή | 01/10/23 | 16:00 | 1-0 |
2. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (2η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 21/10/23 | 15:30 | 2-4 |
3. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (3η αγ.) | ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 5-0 |
4. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (4η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 05/11/23 | 11:00 | 1-4 |
5. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (5η αγ.) | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 11/11/23 | 18:30 | 2-2 |
6. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (6η αγ.) | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 18/11/23 | 16:00 | 2-4 |
7. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (7η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 26/11/23 | 11:30 | 1-2 |
8. | Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος (1η αγ.) | ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:15 | 2-0 |
9. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (8η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 03/12/23 | 11:30 | 1-2 |
10. | Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος (2η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 09/12/23 | 11:00 | 5-0 |
11. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (9η αγ.) | ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 10/12/23 | 11:30 | 5-1 |
12. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (10η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 17/12/23 | 11:30 | 4-2 |
13. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (11η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΠΟΑ | Κυριακή | 14/01/24 | 15:00 | 3-2 |
14. | Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος (5η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 1-1 |
15. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (12η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 21/01/24 | 11:30 | 0-2 |
16. | Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος (6η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 0-2 |
17. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (14η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 04/02/24 | 11:30 | 2-1 |
18. | Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος (7η αγ.) | ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 04/02/24 | 15:00 | 0-3 |
19. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (15η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:30 | 2-1 |
20. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (13η αγ.) | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Τετάρτη | 14/02/24 | 16:30 | 4-1 |
21. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (16η αγ.) | ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 18/02/24 | 12:00 | 2-1 |
22. | Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος (10η αγ.) | ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΠΟΑ | Σάββατο | 24/02/24 | 14:30 | 3-2 |
23. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (17η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 25/02/24 | 11:30 | 0-2 |
24. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (18η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 03/03/24 | 11:30 | 0-3 |
25. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (19η αγ.) | ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Κυριακή | 10/03/24 | 12:00 | 4-4 |
26. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (20η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 2-2 |
27. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (21η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | 1-3 |
28. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (22η αγ.) | ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 06/04/24 | 19:30 | 2-1 |
29. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (23η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Τετάρτη | 10/04/24 | 17:00 | 5-7 |
30. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (24η αγ.) | ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΛΙΝΤΟ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | 4-2 |
31. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (25η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΑΚΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | 2-1 |
32. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (26η αγ.) | ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Τετάρτη | 24/04/24 | 19:30 | 4-2 |
33. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος (27η αγ.) | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | 4-0 |
34. | Youth League - Play Off (1η φάση) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 28/04/24 | 14:15 | 0-0 (πεν: 5-3) |
35. | Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος (4η αγ.) | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ | 0-3 α.α. | ||||
36. | Youth League ΕΠΣΗ 3ος Όμιλος (9η αγ.) | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΚΕΡΑΡΝΤ | 3-0 α.α. |