ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
liontomitsos
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
Στεφανακης
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Γ΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο10/10/1516:00Κυριακίδης Ρ., Κουρπάς Ν., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)1-1
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΑΣΙΤΩΝΚυριακή11/10/1511:00Λαλιώτης Γ., Πλαίτης Γ., Καλπακίδης Χ.4-2
Ο.Φ.Η. 94 - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΒΑΚΚυριακή11/10/1511:00Ζερβάκης Ε. Γ., Θέμελη Π., Τζώρτζογλου Φ.3-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΚΟΡΦΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή11/10/1512:00Πατεράκης Μ., Φορτετσανάκης Μ., Σιγανού Γ.2-5
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/10/1513:30Ελευθεράκης Σ., Παπαδάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΟΑΚυριακή11/10/1516:00Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Σαρόγλου Ε.6-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή11/10/1516:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χναράκης Δ., Ψαραδάκης Ι.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο17/10/1515:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπούρκερ Ν., Μπαλίδης Α.1-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - Ο.Φ.Η. 94ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο17/10/1515:30Ψαραδάκης Ι., Παπαδάκης Γ., Καραβασίλης Γ.0-3
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο17/10/1515:30Λαλιώτης Γ., Δρακάκης Α., Τζώρτζογλου Φ.1-1
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο17/10/1515:30Κασαπάκης Κ., Χριστουλάκης Ε., Βιτσαξάκης Α.4-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο17/10/1515:30Ελευθεράκης Σ., Καμπιτάκης Κ., Σαρόγλου Ε.1-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή18/10/1511:00Λαλιώτης Γ., Σπινάκης Ν., Καλπακίδης Χ.0-4
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΟΡΦΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή18/10/1515:30Κυριακίδης Ρ., Σαβουιδάκης Σ., Σαμιωτάκης Ε.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο24/10/1515:00Κασαπάκης Α., Χαιρέτης Γ., Πειρασμάκης Γ.2-2
Ο.Φ.Η. 94 - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΒΑΚΣάββατο24/10/1515:00Ελευθεράκης Σ., Κουρπάς Ν., Σαρόγλου Ε.5-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΑΡΙΠΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο24/10/1515:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Σαμιωτάκης Ε., Μπαλίδης Α.0-2
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΑΣΙΤΩΝΣάββατο24/10/1515:00Πατεράκης Μ., Παπαδάκης Γ., Καλπακίδης Χ.4-3
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/10/1511:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακάκης Α., Στρατάκη Μ.6-0
ΚΟΡΦΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή25/10/1511:00Κασαπάκης Κ., Φορτετσανάκης Μ., Σιγανού Γ.1-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΠΟΑΚυριακή25/10/1511:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπούρκερ Ν., Τζώρτζογλου Φ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο31/10/1515:00Σφακιανάκης Δ., Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε.10-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο31/10/1515:00Ελευθεράκης Σ., Κουρπάς Ν., Πειρασμάκης Γ.9-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή01/11/1510:00Περτσελάκης Γ., Λιανδράκης Φ., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)2-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή01/11/1511:00Φερετζάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Καμπιτάκης Κ.2-3
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΠΟΤΑΜΙΕΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή01/11/1512:00Λαλιώτης Γ., Μοχιανάκης Α., Στρατάκη Μ.2-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΦΕΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή01/11/1515:00Συναδινάκης Κ., Σαμιωτάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ.2-2
ΓΑΡΙΠΑ - Ο.Φ.Η. 94ΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή01/11/1515:00Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ., Τζώρτζογλου Φ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο07/11/1515:00Κυριακίδης Ρ., Σαβουιδάκης Σ., Συναδινάκης Κ.3-3
ΚΟΡΦΕΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο07/11/1515:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Περτσελάκης Γ., Καραβασίλης Γ.2-5
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο07/11/1515:00Ψαραδάκης Ι., Σαρόγλου Ε., Καλπακίδης Χ.4-2
Ο.Φ.Η. 94 - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΒΑΚΣάββατο07/11/1515:00Κασαπάκης Κ., Πειρασμάκης Γ., Στρατάκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)3-0
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΣΙΤΩΝΚυριακή08/11/1511:00Ζερβάκης Ε. Γ., Τζώρτζογλου Φ., Μπαλίδης Α.2-4
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή08/11/1515:00Κασαπάκης Α., Μπούρκερ Ν., Σαβουιδάκης Σ.0-5
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/11/1515:00Ελευθεράκης Σ., Βιτσαξάκης Α., Σιγανού Γ.2-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο14/11/1515:00Μαστορίδης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Μπαλίδης Α.1-3
Ο.Φ.Η. 94 - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΒΑΚΣάββατο14/11/1515:00Δασκαλάκης Ι., Παπαδάκης Γ., Μπλαβάκης Ε.3-0
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή15/11/1511:00Κασαπάκης Α., Κυριακόπουλος Κ., Σαρόγλου Ε.1-3
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΒΟΡΡΩΝΚυριακή15/11/1515:00Ελευθεράκης Σ., Πλαίτης Γ., Σιγανού Γ.3-0 α.α.
ΓΑΡΙΠΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή15/11/1515:00Λαλιώτης Γ., Περτσελάκης Γ., Καμπιτάκης Κ.8-2
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΡΦΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή15/11/1515:00Κυριακίδης Ρ., Τζώρτζογλου Φ., Καλπακίδης Χ.4-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΠΟΑΚυριακή15/11/1515:00Κασαπάκης Κ., Στρατάκη Μ., Καραβασίλης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)6-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΒΟΡΡΩΝΣάββατο21/11/1515:00Μανδαλενάκης Ε., Σαβουιδάκης Σ., Μπλαβάκης Ε.5-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο21/11/1515:00Συναδινάκης Κ., Βιτσαξάκης Α., Καλπακίδης Χ.4-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο21/11/1515:00Πατεράκης Μ., Κουρπάς Ν., Σαμιωτάκης Ε.0-2
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο21/11/1515:00Σαρρής Γ., Παπαδάκης Γ., Μπαλίδης Α.0-2
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/11/1510:00Φερετζάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)0-0
ΚΟΡΦΕΣ - Ο.Φ.Η. 94ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή22/11/1511:00Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π., Σαρόγλου Ε.0-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή22/11/1512:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Χναράκης Δ.0-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο28/11/1515:00Μαστορίδης Δ., Δρακάκης Α., Καραβασίλης Γ.4-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο28/11/1515:00Κασαπάκης Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Καλπακίδης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)3-0
Ο.Φ.Η. 94 - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΒΑΚΣάββατο28/11/1515:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α.6-0
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/11/1515:00Συναδινάκης Κ., Σταυρακάκη Μ., Μπλαβάκης Ε.1-5
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΑΣάββατο28/11/1518:00Φορτετσανάκης Μ., Δασκαλάκης Ι., Στρατάκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-0
ΚΟΡΦΕΣ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή29/11/1511:00Κασαπάκης Α., Πατεμτζής Γ., Σιγανού Γ.1-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή29/11/1515:00Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Δ., Σαρόγλου Ε.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο05/12/1515:00Πατεράκης Μ., Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)0-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΒΟΡΡΩΝΣάββατο05/12/1515:00Κασαπάκης Κ., Σαρόγλου Ε., Δρακάκης Α.9-4
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο05/12/1515:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πλαίτης Γ., Τζώρτζογλου Φ.3-3
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΟΡΦΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο05/12/1515:00Περτσελάκης Γ., Μπλαβάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε.2-3
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΣΙΤΩΝΣάββατο05/12/1515:00Σαρρής Γ., Χαιρέτης Γ., Μπαλίδης Α.0-0
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή06/12/1511:00Κασαπάκης Α., Βιτσαξάκης Α., Παπαδάκης Γ.0-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - Ο.Φ.Η. 94ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή06/12/1512:00Μαυρουδής Δ., Σαβουιδάκης Σ., Καραβασίλης Γ.0-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο12/12/1515:00Βιτσαξάκης Α., Λαδομένος Μ., Μπαλίδης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)3-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΠΟΑΣάββατο12/12/1515:00Σφακιανάκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κολοβός Μάριος)5-2
Ο.Φ.Η. 94 - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΒΑΚΣάββατο12/12/1515:00Κασαπάκης Κ., Κουρπάς Ν., Πειρασμάκης Γ.6-0
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο12/12/1515:00Συναδινάκης Κ., Μπούρκερ Ν., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)1-0
ΚΟΡΦΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή13/12/1511:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Καραβασίλης Γ.5-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή13/12/1515:00Κασαπάκης Α., Σαβουιδάκης Σ., Μπλαβάκης Ε.0-3
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή13/12/1515:30Φορτετσανάκης Μ., Πλαίτης Γ., Δρακάκης Α.1-5


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΚΟΡΦΕΣΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο19/12/1515:00Κασαπάκης Α., Παπαδακάκης Γ., Καλπακίδης Χ.4-3
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΒΟΡΡΩΝΣάββατο19/12/1515:00Φορτετσανάκης Μ., Φερετζάκης Ν., Σαμιωτάκης Ε.2-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/12/1515:00Κασαπάκης Κ., Σιγανού Γ., Δρακάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)4-1
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΙΤΩΝΣάββατο19/12/1515:00Κρασαγάκης Χ., Τοπαλιδης Π., Σαβουιδάκης Σ.1-3
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΣάββατο19/12/1518:00Ελευθεράκης Σ., Τζώρτζογλου Φ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)4-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - Ο.Φ.Η. 94ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/12/1510:00Λαλιώτης Γ., Σιγανού Γ., Καραβασίλης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-4
ΓΑΡΙΠΑ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή20/12/1515:00Βιτσαξάκης Α., Καμπιτάκης Κ., Μπαλίδης Α.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο09/01/1615:00Φορτετσανάκης Μ., Παπαδάκης Γ., Σιγανού Γ.3-2
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΑΡΙΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/01/1615:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-3
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο09/01/1615:00Ρεμιδιανάκης Δ., Τοπαλιδης Π., Σαμιωτάκης Ε.1-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο09/01/1615:00Κασαπάκης Κ., Ελευθεράκης Σ., Σαρόγλου Ε.3-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο09/01/1615:00Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΒΑΚΚυριακή10/01/1611:00Φερετζάκης Ν., Βιτσαξάκης Α., Στρατάκη Μ.1-0
ΚΟΡΦΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/01/1611:00Κασαπάκης Α., Λαδομένος Μ., Καλπακίδης Χ.0-3 α.α.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο16/01/1615:00Κασαπάκης Κ., Δασκαλάκης Ι., Καραβασίλης Γ.1-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο16/01/1615:00Ελευθεράκης Σ., Παπαδάκης Γ., Μπλαβάκης Ε.10-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο16/01/1615:00Φορτετσανάκης Μ., Κρασαγάκης Χ., Τζώρτζογλου Φ.1-3
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο16/01/1615:00Συναδινάκης Κ., Μοχιανάκης Α., Δρακάκης Α.1-1
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΣΙΤΩΝΣάββατο16/01/1615:00Κασαπάκης Α., Βοριζανάκης Σ., Μπαλίδης Α.1-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΡΦΕΣΠΟΑΣάββατο16/01/1618:00Λαλιώτης Γ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)3-0
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - Ο.Φ.Η. 94ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή17/01/1611:30Δασκαλάκης Α., Λαδομένος Μ., Σαβουιδάκης Σ.0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο23/01/1615:00Κασαπάκης Κ., Καμπιτάκης Κ., Λαλιώτης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)4-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο23/01/1615:00Φορτετσανάκης Μ., Τζώρτζογλου Φ., Δρακάκης Α.1-5
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο23/01/1615:00Κυριακίδης Ρ., Μανδαλενάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/01/1611:00Κασαπάκης Α., Βασάκης Γ. Ε., Σαρόγλου Ε.0-4
ΚΟΡΦΕΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή24/01/1612:00Βιτσαξάκης Α., Χαιρέτης Γ., Μπαλίδης Α.1-1
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - Ο.Φ.Η. 94ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/01/1612:00Μαστορίδης Δ., Συναδινάκης Κ., Θέμελη Π.1-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΓΑΡΙΠΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή24/01/1615:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Λαδομένος Μ., Μπλαβάκης Ε.4-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ.Η. 94 - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΒΑΚΣάββατο30/01/1615:00Ρεμιδιανάκης Δ., Πλαίτης Γ., Κασαπάκης Κ.3-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο30/01/1615:00Μπαλίδης Α., Γιαλαμάς Ν., Φερετζάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-2
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΓΑΡΙΠΑΑΣΙΤΩΝΣάββατο30/01/1615:00Ελευθεράκης Σ., Κυριακίδης Ρ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-4
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΟΑΣάββατο30/01/1618:00Πατεράκης Μ., Σπινάκης Ν., Κουρπάς Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)3-0
ΚΟΡΦΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή31/01/1611:00Φορτετσανάκης Μ., Τοπαλιδης Π., Σαρόγλου Ε.0-7
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή31/01/1611:00Τζώρτζογλου Φ., Μαυραντωνάκης Ι., Σταυρακάκη Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)4-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή31/01/1615:00Λαλιώτης Γ., Παπαδάκης Γ., Δρακάκης Α.3-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΡΦΕΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο06/02/1615:15Κουρπάς Ν., Γιαλαμάς Ν., Πατεμτζής Γ.4-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - Ο.Φ.Η. 94ΒΟΡΡΩΝΣάββατο06/02/1615:15Βασάκης Γ. Ε., Καλπακίδης Χ., Κυριακίδης Ρ.0-4
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο06/02/1615:15Τοπαλιδης Π., Κρασαγάκης Χ., Λαδομένος Μ.0-6
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή07/02/1610:00Θέμελη Π., Κουναλάκης Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)4-1
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή07/02/1615:15Κασαπάκης Κ., Μπούρκερ Ν., Σαμιωτάκης Ε.0-5
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή07/02/1615:15Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σαβουιδάκης Σ., Μπλαβάκης Ε.1-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή07/02/1615:15Σπινάκης Ν., Παπαδάκης Γ., Μπαλίδης Α.2-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο13/02/1615:15Φορτετσανάκης Μ., Μπαλίδης Α., Δρακάκης Α.2-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο13/02/1615:15Σαρόγλου Ε., Πολυχρονάκης Ι., Συναδινάκης Κ.1-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΓΑΡΙΠΑΒΑΚΣάββατο13/02/1615:15Ρεμιδιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Πατεράκης Μ.3-1
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή14/02/1611:00Σαμιωτάκης Ε., Κρασαγάκης Χ., Καλπακίδης Χ.0-7
ΚΟΡΦΕΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή14/02/1612:00Τζώρτζογλου Φ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Μπλαβάκης Ε.2-1
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/02/1615:15Βοριζανάκης Σ., Λαδομένος Μ., Στρατάκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)2-1
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΠΟΑΚυριακή14/02/1618:00Μοχιανάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σαβουιδάκης Σ.0-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - Ο.Φ.Η. 94ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο20/02/1615:30Ελευθεράκης Σ., Φουκάκης Γ., Τζώρτζογλου Φ.0-4
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΠΟΑΣάββατο20/02/1615:30Μανδαλενάκης Ε., Μπούρκερ Ν., Μαστορίδης Δ.3-0 α.α.
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΒΟΡΡΩΝΚυριακή21/02/1612:00Τοπαλιδης Π., Κασαπάκης Κ., Σιγανού Γ.3-0 α.α.
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή21/02/1615:30Μοχιανάκης Α., Καμπιτάκης Κ., Σαμιωτάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)2-2
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή21/02/1615:30Κουρπάς Ν., Γιαλαμάς Ν., Μπλαβάκης Ε.1-4
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΟΡΦΕΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή21/02/1615:30Βοριζανάκης Σ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακάκης Α.5-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/02/1615:30Μπαλίδης Α., Πατεμτζής Γ., Καραβασίλης Γ.0-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο27/02/1615:30Τζώρτζογλου Φ., Σπινάκης Ν., Βαβουρανάκης Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-2
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο27/02/1615:30Θέμελη Π., Ζαχαριουδάκης Γ., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - Ο.Φ.Η. 94ΑΣΙΤΩΝΣάββατο27/02/1615:30Σαρόγλου Ε., Χαραλαμπάκης Ε., Γενετζάκης Ε.0-10
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή28/02/1611:00Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)4-1
ΚΟΡΦΕΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή28/02/1611:00Σαμιωτάκης Ε., Συναδινάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.2-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή28/02/1612:30Φορτετσανάκης Μ., Καλπακίδης Χ., Φανουράκη Μ.2-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή28/02/1615:30Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Μ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο05/03/1616:00Σαρόγλου Ε., Σφακιανάκης Δ., Σαρόγλου (ΜΑΘ) Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)7-0
Ο.Φ.Η. 94 - ΚΟΡΦΕΣΒΑΚΣάββατο05/03/1616:00Μπαλίδης Α., Μουρτζάκης Ι., Ζαφείρης Α.4-0
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή06/03/1611:00Ρεμιδιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Κόλας Η.7-0
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΜΥΡΤΙΑΣΚυριακή06/03/1613:00Τοπαλιδης Π., Σπινάκης Ν., Σπαθαράκης Γ.1-1
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή06/03/1616:00Μοχιανάκης Α., Λαλιώτης Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.2-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή06/03/1616:00Κουρπάς Ν., Κασαπάκης Κ., Γενετζάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΚυριακή06/03/1618:00Κασαπάκης Α., Βοριζανάκης Σ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΓΑΡΙΠΑΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο19/03/1616:00Βοριζανάκης Σ., Φερετζάκης Ν., Γενετζάκης Ε.4-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/03/1616:00Κασαπάκης Α., Βασάκης Γ. Ε., Φανουράκη Μ.2-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - Ο.Φ.Η. 94ΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο19/03/1616:00Λαλιώτης Γ., Δρακάκης Α., Σταυράκης Γ.0-4
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή20/03/1611:00Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.0-3 α.α.
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή20/03/1611:00Φορτετσανάκης Μ., Αδαμάκης Α. Θ., Στέφα ¶.1-0
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΚΟΡΦΕΣΑΣΙΤΩΝΚυριακή20/03/1611:00Τζώρτζογλου Φ., Κρασαγάκης Χ., Σπαθαράκης Γ.2-4
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΒΟΡΡΩΝΚυριακή20/03/1616:00Μοχιανάκης Α., Κανδεράκης Θ., Σαρόγλου (ΜΑΘ) Α.0-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο26/03/1616:30Τζώρτζογλου Φ., Φουκάκης Γ., Ψαρράς Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)2-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΚΟΥΝΑΒΟΙΒΑΚΣάββατο26/03/1616:30Σαμιωτάκης Ε., Μουρτζάκης Ι., Στέφα ¶.5-2
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΠΟΑΣάββατο26/03/1618:30Τοπαλιδης Π., Τρουλινός Κ., Γενετζάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)0-1
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή27/03/1611:003-0 α.α.
ΚΟΡΦΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή27/03/1612:00Ελευθεράκης Σ., Δασκαλάκης Α., Κόλας Η.3-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/03/1613:30Κουρπάς Ν., Συναδινάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.1-2
ΓΑΡΙΠΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή27/03/1616:30Χναράκης Δ., Σιγανού Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.1-4


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο02/04/1616:30Τοπαλιδης Π., Ζαχαριουδάκης Γ., Ζαφείρης Α.1-3
ΓΑΡΙΠΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο02/04/1616:30Κυριακίδης Ρ., Καμπιτάκης Κ., Κόλας Η.1-4
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - Ο.Φ.Η. 94ΜΥΡΤΙΑΣΣάββατο02/04/1616:30Σαρόγλου Ε., Βασάκης Γ. Ε., Σταυράκης Γ.2-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο02/04/1616:30Ρεμιδιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Σπαθαράκης Γ.3-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο02/04/1616:30Κασαπάκης Κ., Μανδαλενάκης Ε., Στέφα ¶.2-4
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΣΙΤΩΝΣάββατο02/04/1616:30Φορτετσανάκης Μ., Συναδινάκης Κ., Ψαρράς Κ.4-5
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΟΡΦΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/04/1616:30Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.5-3


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο09/04/1616:30Ελευθεράκης Σ., Πλαίτης Γ., Σαρόγλου (ΜΑΘ) Α.0-0
Ο.Φ.Η. 94 - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΒΑΚΣάββατο09/04/1616:30Κασαπάκης Α., Πειρασμάκης Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.3-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΓΑΡΙΠΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο09/04/1616:30Συναδινάκης Κ., Κυριακόπουλος Κ., Στέφα ¶.3-2
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/04/1616:30Παπαδάκης Φ., Τοπαλιδης Π., Ζαφείρης Α.3-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο09/04/1616:30Σιγανού Γ., Λαλιώτης Γ., Σταυράκης Γ.2-4
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο09/04/1616:30Τζώρτζογλου Φ., Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ.3-0 α.α.
ΚΟΡΦΕΣ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή10/04/1611:00Χναράκης Δ., Μερκουλίδης Ν., Γενετζάκης Ε.3-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - Ο.Φ.Η. 94ΠΟΑΣάββατο16/04/1616:30Ρεμιδιανάκης Δ., Μαστορίδης Δ., Πλαίτης Γ.2-4
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή17/04/1613:30Κυριακόπουλος Κ., Βιτσαξάκης Α., Σταυράκης Γ.6-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΚΟΡΦΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/04/1614:30Βοριζανάκης Σ., Κασαπάκης Α., Σαρόγλου (ΜΑΘ) Α.2-0
ΓΑΡΙΠΑ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή17/04/1617:00Σφακιανάκης Δ., Χναράκης Δ., Γενετζάκης Ε.3-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή17/04/1617:00Συναδινάκης Κ., Σαμιωτάκης Ε., Κόλας Η.3-2
ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΣΙΤΩΝΚυριακή17/04/1617:000-3 α.α.
ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΜΥΡΤΙΑΣΤετάρτη20/04/1617:00Κώστας Κ., Καμπιτάκης Κ., Χναράκης Δ.5-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΦΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/04/1611:00Τζώρτζογλου Φ., Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Γ.2-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΠΟΤΑΜΙΕΣΒΑΚΚυριακή24/04/1613:30Κασαπάκης Κ., Δρακάκης Α., Γενετζάκης Ε.6-0
ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/04/1617:00Σαρόγλου Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Σαρόγλου (ΜΑΘ) Α.0-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή24/04/1617:00Σιγανού Γ., Κυριακίδης Ρ., Στέφα ¶.3-6
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΑΡΙΠΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή24/04/1617:00Ελευθεράκης Σ., Κουρπάς Ν., Χατζηκωνσταντίνου Χ.4-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/04/1617:00Χναράκης Δ., Χαιρέτης Γ., Κόλας Η.3-1
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΓΟΡΓΟΛΑΪΝΙΒΟΡΡΩΝΚυριακή24/04/1617:003-0 α.α.