Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης
Στεφανακης
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο06/10/1816:00Δρακουλάκης Κ., Κρασαγάκης Χ., Βλαχάκης Ε.1-0
ΡΟΔΙΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο06/10/1816:00Φερετζάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας Χ.3-5
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΙΝΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο06/10/1816:00Μαστορίδης Δ., Μπεκιράκης Ι., Δρακωνάκης Ε.1-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή07/10/1811:00Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.0-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή07/10/1816:00Ξυπάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.2-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή07/10/1816:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Κλαμπατσέας Χ.3-2
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο13/10/1815:30Καούρας Γ., Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α.2-0
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο13/10/1815:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φανουράκη Μ., Μουλακάκης (ΜΑΘ) Κ.1-2
ΙΝΙ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή14/10/1811:30Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ., Θέμελη Π.1-3
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΡΟΔΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/10/1813:30Ψαρράς Κ., Σαμιωτάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή14/10/1815:30Γρηγοράκης Ι., Μπαλίδης Α., Χανιωτάκης Χ.3-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή14/10/1815:30Κώστας Κ., Δρακάκης Α., Φαρσάρης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)0-2
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο20/10/1815:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Σαρόγλου Ε.3-0
ΡΟΔΙΑ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο20/10/1815:30Καούρας Γ., Τσαμπουράκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.3-6
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/10/1818:30Ζιουτος Κ., Σαμιωτάκης Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ.0-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή21/10/1811:00Τζώρτζογλου Φ., Μαυραντωνάκης Α., Σαρόγλου Ε.4-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/10/1811:30Ψαρράς Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Σίσκος Τ.3-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή21/10/1812:00Μάτσας Κ., Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ.2-1
Ρεπό: ΚΟΥΝΑΒΟΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Χιωτέλης Κ.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/11/1818:00Καούρας Γ., Κατσογιάννης Η., Δρακάκης Α.4-2
ΡΟΔΙΑ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή04/11/1811:00Καούρας Γ., Μαυραντωνάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε.1-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/11/1811:30Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Φαρσάρης Ε.3-4
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΜΟΙΡΩΝΚυριακή04/11/1812:00Ζιουτος Κ., Μάτσας Κ., Φανουράκη Μ.1-0
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή04/11/1815:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Φαρσάρης Ε.0-2
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο10/11/1815:00Ελευθεράκης Σ., Καζόγλου Χ., Μισάι Δ.2-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο10/11/1815:30Ζιουτος Κ., Γρηγοράκης Ι., Κατσογιάννης Η.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο10/11/1817:30Μπεκιράκης Ι., Ξυπάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι.1-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΙΝΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή11/11/1811:30Κυριακίδης Ρ., Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΡΟΔΙΑΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή11/11/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Θέμελη Π., Βοριζανάκης Σ.3-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη05/12/1815:00Μπαλίδης Α., Μισάι Δ., Σίσκος Τ.0-1
Ρεπό: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΙΝΙΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο17/11/1815:00Μπαλίδης Α., Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)4-1
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΟΙΡΩΝΣάββατο17/11/1815:00Χριστουλάκης Ε., Φανουράκη Μ., Καζόγλου Χ.1-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/11/1815:00Μοχιανάκης Α., Μαυρουδής Δ., Μαυραντωνάκης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)3-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο17/11/1815:15Ρεμιδιανάκης Δ., Μισάι Δ., Δρακάκης Α.0-3
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή18/11/1811:00Μπλαβάκης Ε., Κυριακίδης Ρ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή18/11/1815:00Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ., Χανιωτάκης Χ.1-0
Ρεπό: ΡΟΔΙΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο24/11/1815:00Ψαρράς Κ., Κώστας Κ., Μερκουλίδης Ν.0-6
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο24/11/1815:00Καούρας Γ., Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α.2-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΡΟΔΙΑΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο24/11/1815:00Σαρόγλου Ε., Γρηγοράκης Ι., Μπαλίδης Α.2-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο24/11/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Φερετζάκης Ν., Σταυράκης Γ.1-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/11/1811:30Δασκαλάκης Ι., Καζόγλου Χ., Θέμελη Π.1-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή25/11/1818:00Περτσελάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κλαμπατσέας Χ.1-1
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο01/12/1815:00Χριστουλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν., Χιωτέλης Κ.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο01/12/1815:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζιουτος Κ., Κυριακόπουλος Κ.4-3
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο01/12/1815:00Γρηγοράκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μπατζακάκη Β.2-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή02/12/1810:30Μαυρουδής Ι., Μαυραντωνάκης Ι., Μπλαβάκης Ε.1-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή02/12/1815:00Φερετζάκης Ν., Δρακωνάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.2-0
ΡΟΔΙΑ - ΙΝΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή23/12/1815:00Ελευθεράκης Σ., Μαυραντωνάκης Ν., Κλαμπατσέας Χ.2-0
Ρεπό: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΡΟΔΙΑΓΑΛΙΑΣ Σάββατο08/12/1815:00Καρατζάς Γ., Φανουράκη Μ., Σαρόγλου Ε.1-1
ΙΝΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο08/12/1815:00Τσαμπουράκης Γ., Συναδινάκης Κ., Κλαμπατσέας Χ.1-6
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο08/12/1817:30Μαυρουδής Ι., Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π.3-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο08/12/1818:00Μπλαβάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σιγανού Γ.3-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή09/12/1815:15Ψαρράς Κ., Κατσογιάννης Η., Σίσκος Τ.2-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή23/12/1815:00Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Επιτροπάκη Ε.1-1
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο15/12/1818:00Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ., Δρακάκης Α.3-4
ΡΟΔΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή16/12/1811:00Τσαμπουράκης Γ., Βασάκης Γ. Ε., Δρακωνάκης Ε.2-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή16/12/1811:30Μαυρουδής Ι., Κώστας Κ., Συναδινάκης Κ.1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή16/12/1812:00Μπλαβάκης Ε., Μάτσας Κ., Χιωτέλης Κ.4-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο05/01/1915:00Συναδινάκης Κ., Σταυράκης Γ., Σίσκος Τ.3-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο09/03/1918:30Χριστουλάκης Ε., Μισάι Δ., Ζαχαριά Μ.2-1
Ρεπό: ΙΝΙ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο12/01/1915:00Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Μισάι Δ.1-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο12/01/1915:00Καούρας Γ., Σφακιανάκης Δ., Χιωτέλης Κ.1-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή13/01/1910:00Συναδινάκης Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Μαυραντωνάκης Ν.4-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΡΟΔΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή13/01/1912:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μάτσας Κ., Σαρόγλου Ε.2-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή13/01/1915:00Περτσελάκης Γ., Δρακάκης Α., Φαρσάρης Ε.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή13/01/1918:00Μαυρουδής Ι., Κυριακόπουλος Κ., Καζόγλου Χ.2-4
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΡΟΔΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο19/01/1913:00Σταυράκης Γ., Μαυρουδής Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο19/01/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Χιωτέλης Κ.1-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/01/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Δρακωνάκης Ε., Δρακάκης Α.2-2
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή20/01/1915:00Περτσελάκης Γ., Μπλαβάκης Ε., Φαρσάρης Ε.4-1
ΙΝΙ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή20/01/1918:00Σαρόγλου Ε., Χριστουλάκης Ε., Χναράκης Δ.0-4
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο09/03/1916:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Μπατζακάκη Β.3-3
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο26/01/1915:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ.3-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο26/01/1915:00Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χανιωτάκης Χ.1-0
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή27/01/1911:00Μοχιανάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φαρσάρης Ε.9-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή27/01/1915:00Συναδινάκης Κ., Δρακάκης Α., Μπατζακάκη Β.5-1
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΙΝΙΓΑΛΙΑΣ Κυριακή27/01/1915:00Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Κλαμπατσέας Χ.2-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή27/01/1915:00Μαυρουδής Ι., Περτσελάκης Γ., Σίσκος Τ.1-0
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΓΑΛΙΑΣ Σάββατο02/02/1915:00Καρατζάς Γ., Θέμελη Π., Χιωτέλης Κ.1-3
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο02/02/1915:00Τζώρτζογλου Φ., Κώστας Κ., Σίσκος Τ.4-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΡΟΔΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο02/02/1915:00Μαυρουδής Ι., Μπαλίδης Α., Κλαμπατσέας Χ.4-1
ΙΝΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο02/02/1915:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μάτσας Κ., Κασαπάκης Α.2-3
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΤΟΥΧΑΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο02/02/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Σπινάκης Ν.2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή03/02/1915:00Συναδινάκης Κ., Καζόγλου Χ., Σίσκος Τ.2-3
Ρεπό: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΝΩΓΕΙΩΝΣάββατο09/02/1915:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Ι., Βισκαδούρος Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)5-0
ΡΟΔΙΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο09/02/1915:00Μπλαβάκης Ε., Σπινάκης Ν., Κώστας Κ.1-5
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/02/1911:00Ψαρράς Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαρόγλου Ε.0-3
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή10/02/1912:00Μοχιανάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.6-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΙΝΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή10/02/1915:00Χναράκης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Φαρσάρης Ε.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη13/03/1915:30Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ., Σίσκος Τ.8-0
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο16/02/1915:00Σταυράκης Γ., Καρατζάς Γ., Κλαμπατσέας Χ.3-2
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΓΑΛΙΑΣ Σάββατο16/02/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ., Φανουράκη Μ.3-1
ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή17/02/1912:00Συναδινάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)4-3
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΡΟΔΙΑΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή17/02/1915:00Περτσελάκης Γ., Δρακάκης Α., Μπατζακάκη Β.4-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή17/02/1915:00Ζιουτος Κ., Μπεκιράκης Ι., Χανιωτάκης Χ.1-3
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη10/04/1917:00Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η., Ζαφείρης Α.3-3
Ρεπό: ΚΟΥΝΑΒΟΙ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο23/02/1915:00Καρατζάς Γ., Μπεκιράκης Ι., Χανιωτάκης Χ.0-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο23/02/1915:00Σταυράκης Γ., Μαστορίδης Δ., Σίσκος Τ.3-0
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/02/1911:00Συναδινάκης Κ., Μπεκιράκης Ι., Κλαμπατσέας Χ.1-1
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΡΟΔΙΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή24/02/1911:00Μοχιανάκης Α., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.3-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΙΝΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή24/02/1912:00Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Φαρσάρης Ε.2-0
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή24/02/1915:00Χριστουλάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-0
Ρεπό: ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο02/03/1915:00Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Δρακάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)2-1
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΜΟΙΡΩΝΣάββατο02/03/1915:00Φερετζάκης Ν., Ζιουτος Κ., Φανουράκη Μ.1-0
ΡΟΔΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο02/03/1915:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σπινάκης Ν., Ψαρράς Κ.1-6
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/03/1911:00Συναδινάκης Κ., Σιγανού Γ., Σίσκος Τ.1-3
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/03/1912:30Σταυράκης Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι.2-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή03/03/1918:00Ζαφείρης Α., Σαρόγλου Ε., Μπλαβάκης Ε.2-3
Ρεπό: ΠΑΤΟΥΧΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο16/03/1915:30Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η., Χιωτέλης Κ.0-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή17/03/1911:00Ψαρράς Κ., Γρηγοράκης Ι., Φαρσάρης Ε.3-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/03/1915:30Χριστουλάκης Ε., Μισάι Δ., Μπατζακάκη Β.4-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή17/03/1915:30Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Σταυράκης Γ.0-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή17/03/1916:00Μοχιανάκης Α., Ζιουτος Κ., Σίσκος Τ.3-0
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη20/03/1916:30Κλαμπατσέας Χ., Ελευθεράκης Σ., Ζαφείρης Α.4-0
Ρεπό: ΡΟΔΙΑ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο23/03/1919:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Ι., Δρακουλάκης Κ.1-2
ΡΟΔΙΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή24/03/1911:00Κυριακόπουλος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-4
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/03/1911:00Σαμιωτάκης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ., Μπεκιράκης Ι.2-1
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή24/03/1912:00Συναδινάκης Κ., Σπινάκης Ν., Σταυράκης Γ.4-2
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΜΟΙΡΩΝΚυριακή24/03/1916:00Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ., Φαρσάρης Ε.0-2
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΙΝΙΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή19/05/1918:00Χναράκης Δ., Περτσελάκης Γ., Χανιωτάκης Χ.1-2
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΡΟΔΙΑΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο30/03/1916:00Σταυράκης Γ., Συναδινάκης Κ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)2-2
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο30/03/1919:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Μισάι Δ., Μπεκιράκης Ι.3-3
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή31/03/1911:00Ψαρράς Κ., Μάτσας Κ., Φαρσάρης Ε.2-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή31/03/1912:00Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Σίσκος Τ.1-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή31/03/1912:00Μαυραντωνάκης Ι., Κασαπάκης Α., Ζαχαριά Μ.1-0
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή31/03/1916:00Μοχιανάκης Α., Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α.1-2
Ρεπό: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή07/04/1911:00Μοχιανάκης Α., Σαρόγλου Ε., Ζαχαριά Μ.2-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή07/04/1911:00Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α., Φανουράκη Μ.5-3
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή07/04/1917:00Χναράκης Δ., Περτσελάκης Γ., Μισάι Δ.0-5
ΡΟΔΙΑ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή07/04/1917:00Σαρόγλου Ε., Ρεμιδιανάκης Δ., Μπεκιράκης Ι.1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΙΝΙΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή07/04/1917:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ψαρράς Κ., Σταυράκης Γ.5-1
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη17/04/1919:30Κλαμπατσέας Χ., Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α.2-1
Ρεπό: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/04/1910:30Ζιουτος Κ., Καούρας Γ., Σίσκος Τ.0-3
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή14/04/1912:00Μπεκιράκης Ι., Σιγανού Γ., Τσαμπουράκης Γ.3-1
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΜΟΙΡΩΝΚυριακή14/04/1912:00Δασκαλάκης Ι., Σαρόγλου Ε., Κλαμπατσέας Χ.0-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή14/04/1912:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζαφείρης Α., Ψαρράς Κ.0-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή14/04/1912:00Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Μπαλίδης Α.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΡΟΔΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή14/04/1917:30Χριστουλάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Μπατζακάκη Β.4-0
Ρεπό: ΙΝΙ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΔΙΑ - ΚΟΡΟΙΒΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο20/04/1917:00Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Γρηγοράκης Ι.3-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/04/1917:00Μαυραντωνάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Ελευθεράκης Σ.1-5
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή21/04/1917:00Γρηγοράκης Ι., Χριστουλάκης Ε., Χανιωτάκης Χ.3-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/04/1917:00Βισκαδούρος Α., Μαυραντωνάκης Ν., Ξυπάκης Γ.4-0
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΙΝΙΑΡΧΑΝΩΝΚυριακή21/04/1917:00Περτσελάκης Γ., Σαρόγλου Ε., Φαρσάρης Ε.4-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή21/04/1917:00Μπαλίδης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.2-3
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΟΙΒΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/05/1918:00Ζαφείρης Α., Χριστουλάκης Ε., Θέμελη Π.0-2
ΡΟΔΙΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή05/05/1918:00Σπινάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.0-3 α.α.
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή05/05/1918:00Χανιωτάκης Χ., Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.3-0
ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010ΜΟΙΡΩΝΚυριακή05/05/1918:00Καρατζάς Γ., Φανουράκη Μ., Φαρσάρης Ε.0-4
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/05/1918:00Βασάκης Γ. Ε., Ζαχαριά Μ., Σίσκος Τ.1-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΙΝΙΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή05/05/1918:00Κλαμπατσέας Χ., Σιγανού Γ., Σαμιωτάκης Ε.1-2
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο11/05/1918:00Μαυραντωνάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Κέφης Δ. (.2-3
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΟΔΙΑΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή12/05/1918:00Κατσογιάννης Η., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.3-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή12/05/1918:00Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Σιγανού Γ.5-1
ΙΝΙ - ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή12/05/1918:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σίσκος Τ., Καταχανάκης Η. (.1-1
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟΑΝΩΓΕΙΩΝΚυριακή12/05/1918:00Κώστας Κ., Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε.4-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΡΧΑΝΩΝΣάββατο18/05/1918:00Ζαφείρης Α., Κώστας Κ., Γαλενιανός Α.4-1
Ρεπό: ΚΟΡΟΙΒΟΣ