Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Κουτεντακης
Στεφανακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Γ΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο07/10/1716:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Χναράκης Δ., Επιτροπάκη Ε.2-0
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο07/10/1716:00Μοχιανάκης Α., Σταυράκης Γ., Δρακωνάκης Ε.0-2
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο07/10/1716:00Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Βλαχάκης Ε.3-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΓΩΝΙΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/10/1711:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ., Μαυρουδής Ι.3-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή08/10/1712:30Ζιουτος Κ., Βασάκης Γ. Ε., Κυριακίδης Ρ.1-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή08/10/1713:00Ζαφείρης Α., Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ.4-2
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΟΦΑΜΜΟΙΡΩΝΚυριακή08/10/1716:00Σαμιωτάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Ψαρράς Κ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο14/10/1715:30Μπαλίδης Α., Μαστορίδης Δ., Καζόγλου Χ.0-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο14/10/1715:30Σαμιωτάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Επιτροπάκη Ε.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή15/10/1712:00Τζανακάκης Ε., Κώστας Κ., Σιγανού Γ.1-2
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή15/10/1713:00Βοριζανάκης Σ., Περτσελάκης Γ., Ψαρράς Κ.1-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΙΝΙΒΟΡΡΩΝΚυριακή15/10/1713:00Μοχιανάκης Α., Παπαδάκης Μ., Μαυραντωνάκης Α.2-1
ΟΦΑΜ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΓΟΗΚυριακή15/10/1713:15Ζιουτος Κ., Μαυραντωνάκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-0
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή15/10/1713:15Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Γενετζάκης Ε.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο21/10/1715:30Δρακουλάκης Κ., Ζαφείρης Α., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΓΩΝΙΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/10/1715:30Κυριακόπουλος Κ., Θέμελη Π., Δρακωνάκης Ε.6-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΓΑΛΙΑΣ Σάββατο21/10/1715:30Μοχιανάκης Α., Ψαρράς Κ., Μαυρουδής Ι.5-0
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο21/10/1715:30Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ., Στέφα ¶.0-1
ΙΝΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή22/10/1713:00Ζιουτος Κ., Σταυρακάκη Μ., Σταυράκης Γ.1-0
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΟΦΑΜΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/10/1713:15Βασάκης Γ. Ε., Δρακουλάκης Κ., Φανουράκη Μ.2-2
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή22/10/1715:30Μπαλίδης Α., Σιγανού Γ., Πλαίτης Γ.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο28/10/1715:00Σαμιωτάκης Ε., Στέφα ¶., Δρακωνάκης Ε.1-5
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΙΝΙΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο28/10/1715:00Μοχιανάκης Α., Ζιουτος Κ., Ψαρράς Κ.1-2
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΦΑΜΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή29/10/1711:00Μπαλίδης Α., Τζώρτζογλου Φ., Ψαρράς Κ.1-2
ΓΩΝΙΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΚυριακή29/10/1712:00Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Σαρόγλου Ε.1-3
ΔΑΦΝΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΔΑΦΝΩΝΚυριακή29/10/1712:00Μάτσας Κ., Μανδαλενάκης Ε., Θέμελη Π.1-1
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΒΟΡΡΩΝΚυριακή29/10/1712:00Ζιουτος Κ., Σπινάκης Ν., Ελευθεράκης Σ.0-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/10/1712:00Δασκαλάκης Α., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.0-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο04/11/1715:00Μπαλίδης Α., Δρακάκης Α., Δρακωνάκης Ε.6-0
ΟΦΑΜ - ΔΑΦΝΕΣΕΓΟΗΚυριακή05/11/1710:30Μοχιανάκης Α., Περτσελάκης Γ., Επιτροπάκη Ε.4-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή05/11/1711:30Μάτσας Κ., Σφακιανάκης Δ., Καζόγλου Χ.3-1
ΙΝΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή05/11/1711:30Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ., Φανουράκη Μ.0-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή05/11/1712:00Ζιουτος Κ., Ζαχαριουδάκης Γ., Βισκαδούρος Α.0-3
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΓΩΝΙΕΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή05/11/1713:30Ζαφείρης Α., Χαραλαμπάκης Ε., Βλαχάκης Ε.2-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή05/11/1715:00Σταυράκης Γ., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο18/11/1715:00Μοχιανάκης Α., Δρακάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-5
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓΑΛΙΑΣ Σάββατο18/11/1715:00Σταυρακάκη Μ., Στέφα ¶., Μαυρουδής Ι.0-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή19/11/1711:00Περτσελάκης Γ., Ελευθεράκης Σ., Γενετζάκης Ε.0-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΓΩΝΙΕΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή19/11/1711:30Μάτσας Κ., Σπινάκης Ν., Σταυρακάκη Ν.3-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή19/11/1711:30Σταυράκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.1-3
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΟΦΑΜΒΟΡΡΩΝΚυριακή19/11/1711:30Σαμιωτάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ.1-5
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΙΝΙΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή19/11/1715:00Χναράκης Δ., Μαντσε Ν., Μπεκιράκης Ι.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο25/11/1715:00Σταυράκης Γ., Βισκαδούρος Α., Μαστορίδης Δ.0-2
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο25/11/1715:00Περτσελάκης Γ., Καούρας Γ., Φανουράκη Μ.2-1
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο25/11/1717:30Δασκαλάκης Ι., Δρακάκης Α., Μαυρουδής Ι.2-1
ΙΝΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή26/11/1711:00Ζαφείρης Α., Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ.2-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/11/1712:00Σαμιωτάκης Ε., Ζιουτος Κ., Σταυράκης Γ.3-4
ΟΦΑΜ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΕΓΟΗΚυριακή26/11/1712:30Δρακουλάκης Κ., Μαντσε Ν., Γενετζάκης Ε.4-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή26/11/1715:00Μοχιανάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ., Επιτροπάκη Ε.3-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο02/12/1715:00Σαμιωτάκης Ε., Σαρόγλου Ε., Στέφα ¶.2-1
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΓΩΝΙΕΣΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο02/12/1715:00Σταυρακάκη Μ., Μπαλίδης Α., Φανουράκη Μ.3-3
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΙΡΩΝΣάββατο02/12/1715:00Σταυράκης Γ., Επιτροπάκη Ε., Δρακάκης Α.1-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή03/12/1711:00Χναράκης Δ., Κώστας Κ., Σαρόγλου Ε.1-3
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΔΑΦΝΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή03/12/1712:00Ζαφείρης Α., Σταυρακάκη Μ., Βλαχάκης Ε.1-1
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΟΦΑΜΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή03/12/1715:00Μάτσας Κ., Δρακάκης Α., Μαυρουδής Ι.2-4
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΙΝΙΑΓ. ΔΕΚΑΚυριακή03/12/1715:00Μοχιανάκης Α., Καζόγλου Χ., Επιτροπάκη Ε.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο09/12/1715:00Συναδινάκης Κ., Μαυρουδής Ι., Φανουράκη Μ.1-1
ΓΩΝΙΕΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο09/12/1715:00Δασκαλάκης Α., Θέμελη Π., Ψαρράς Κ.0-2
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή10/12/1711:30Τοπαλιδης Π., Μοχιανάκης Α., Μπεκιράκης Ι.0-1
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/12/1712:00Μάτσας Κ., Μαυρουδής Ι., Βλαχάκης Ε.2-0
ΟΦΑΜ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ ΕΓΟΗΚυριακή10/12/1712:00Σαμιωτάκης Ε., Στέφα ¶., Σφακιανάκης Μ. Μ.4-1
ΙΝΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.ΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή10/12/1712:00Ρεμιδιανάκης Δ., Χναράκης Δ., Δρακάκης Α.1-0
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΔΑΦΝΩΝΚυριακή10/12/1715:00Μπαλίδης Α., Μοχιανάκης Α., Μπεκιράκης Ι.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο16/12/1715:00Μοχιανάκης Α., Δρακωνάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.0-3
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο16/12/1715:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χναράκης Δ., Στέφα ¶.1-0
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΓΩΝΙΕΣΑΓ. ΔΕΚΑΣάββατο16/12/1715:00Ζαφείρης Α., Σιγανού Γ., Φανουράκη Μ.7-1
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/12/1711:00Γενετζάκης Ε., Νικολακάκης Β., Βλαχάκης Ε.2-5
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή17/12/1711:30Μπαλίδης Α., Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ.1-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΔΑΦΝΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή17/12/1712:00Σταυράκης Γ., Χναράκης Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.6-3
ΟΦΑΜ - ΙΝΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή17/12/1712:00Γρηγοράκης Ι., Δρακωνάκης Ε., Επιτροπάκη Ε.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΓΩΝΙΕΣ - ΟΦΑΜ
ΙΝΙ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
ΟΦΑΜ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ
ΓΩΝΙΕΣ - ΙΝΙ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΟΦΑΜ
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΓΩΝΙΕΣ
ΙΝΙ - ΔΑΦΝΕΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΙΝΙ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΟΦΑΜ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
ΓΩΝΙΕΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΦΑΜ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΓΩΝΙΕΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΙΝΙ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΓΩΝΙΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΔΑΦΝΕΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΙΝΙ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΑΜ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΓΩΝΙΕΣ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ
ΙΝΙ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΑΦΝΕΣ - ΟΦΑΜ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΙΝΙ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΩΝΙΕΣ - ΔΑΦΝΕΣ
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΟΦΑΜ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
ΙΝΙ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΓΩΝΙΕΣ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΟΦΑΜ
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΙΝΙ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΕΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ
ΓΩΝΙΕΣ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
ΟΦΑΜ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΙΝΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΔΑΦΝΕΣ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΓΩΝΙΕΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΟΦΑΜ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΙΝΙ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΓΩΝΙΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΙΝΙ - ΟΦΑΜ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΔΑΦΝΕΣ
ΟΦΑΜ - ΓΩΝΙΕΣ
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΙΝΙ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΟΦΑΜ
ΔΑΦΝΕΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΙΝΙ - ΓΩΝΙΕΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. - ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ
ΟΦΑΜ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ
Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
ΓΩΝΙΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΔΑΦΝΕΣ - ΙΝΙ
ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ