ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Atlantis Hotel
Στεφανακης
liontomitsos
Lato Boutique
Κουτεντακης
Olympia Palace
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Β΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
00/00/0000:00
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/09/1616:30Πατεράκης Μ., Γιαλαμάς Ν., Παπαδάκης Φ.1-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΒΑΚΣάββατο17/09/1616:30Ζερβάκης Ε. Γ., Παπαδάκης Μ., Γενετζάκης Ε.4-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο17/09/1616:30Χαραλαμπάκης Ε., Καρατζάς Γ., Μπούρκερ Ν.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΚυριακή18/09/1611:00Κασαπάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βιδάκης Φρίξος)2-2
ΑΣΗΜΙ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή18/09/1616:30Πατεμτζής Γ., Μπούρκερ Ν., Γενετζάκης Ε.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΚυριακή18/09/1616:30Συναδινάκης Κ., Κυριακόπουλος Κ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)0-2
ΔΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΑΚυριακή18/09/1618:00Φερετζάκης Ν., Μοχιανάκης Α., Σπαθαράκης Γ.4-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - Ο.Φ.Η. 94ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο24/09/1616:30Σφακιανάκης Δ., Βοριζανάκης Σ., Στέφα ¶.1-7
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΓΟΗΚυριακή25/09/1611:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Σπαθαράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΚυριακή25/09/1613:30Τοπαλιδης Π., Μαυραντωνάκης Ι., Χατζηκωνσταντίνου Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)1-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΗΜΙΔΑΦΝΩΝΚυριακή25/09/1616:30Ελευθεράκης Σ., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.2-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΚΟΡΑΚΑΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή25/09/1616:30Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μπεκιράκης Ι., Βιτσαξάκης Α.1-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΙΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή25/09/1616:30Παπαδάκης Φ., Σαμιωτάκης Ε., Μπαλίδης Α.2-1
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή25/09/1616:30Ξυπάκης Γ., Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α.0-5
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Ο.Φ.Η. 94 - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΒΑΚΣάββατο01/10/1615:00Φερετζάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Ψαρράς Κ.4-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΕΓΟΗΣάββατο01/10/1616:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Βιτσαξάκης Α., Καζόγλου Χ.3-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο01/10/1616:00Ελευθεράκης Σ., Στεφανίδης Σ., Σιγανού Γ.5-2
ΔΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΠΟΑΣάββατο01/10/1616:00Κασαπάκης Κ., Πατεμτζής Γ., Γενετζάκης Ε.3-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο01/10/1616:00Τζανακάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Στέφα ¶.2-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή02/10/1611:00Σπινάκης Ν., Τζώρτζογλου Φ., Ζαφείρης Α.2-2
ΑΣΗΜΙ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή02/10/1616:00Σπινάκης Ν., Μπούρκερ Ν., Ψαρράς Κ.4-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΔΑΦΝΩΝΣάββατο08/10/1616:00Μαστορίδης Δ., Σαβουιδάκης Σ., Καούρας Γ.3-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - Ο.Φ.Η. 94ΒΟΡΡΩΝΣάββατο08/10/1616:00Χαραλαμπάκης Ε., Νεραντζάκης Ν., Πλαίτης Γ.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή09/10/1610:30Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χριστουλάκης Ε., Νεραντζάκης Ν.1-7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΓΟΗΚυριακή09/10/1613:00Ξυπάκης Γ., Βιτσαξάκης Α., Χατζηκωνσταντίνου Χ.0-1
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή09/10/1616:00Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ., Γενετζάκης Ε.1-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή09/10/1616:00Κασαπάκης Κ., Μπεκιράκης Ι., Πειρασμάκης Γ.4-1
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΟΑΚυριακή09/10/1618:00Καρατζάς Γ., Θέμελη Π., Μάτσας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)4-0
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο15/10/1615:30Δασκαλάκης Ι., Στεφανίδης Σ., Σπαθαράκης Γ.1-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο15/10/1615:30Τζανακάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ.6-2
Ο.Φ.Η. 94 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΒΑΚΣάββατο15/10/1615:30Πατεράκης Μ., Γενετζάκης Ε., Στέφα ¶.4-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο15/10/1615:30Τοπαλιδης Π., Σφακιανάκης Δ., Σαρόγλου Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)1-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο15/10/1616:00Λαλιώτης Γ., Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ.2-6
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΔΑΦΝΩΝΚυριακή16/10/1611:00Σταυρακάκη Ν., Τσαμπουράκης Γ., Καζόγλου Χ.1-2
ΑΣΗΜΙ - ΔΙΑΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή16/10/1615:30Κώστας Κ., Μάτσας Κ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.1-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - Ο.Φ.Η. 94ΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο22/10/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Καζόγλου Χ., Ψαρράς Κ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή23/10/1610:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Καμπιτάκης Κ.1-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΕΓΟΗΚυριακή23/10/1613:00Ξυπάκης Γ., Καούρας Γ., Σπαθαράκης Γ.2-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή23/10/1615:00Μαστορίδης Δ., Πειρασμάκης Γ., Στέφα ¶.4-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΟΡΡΩΝΚυριακή23/10/1615:00Κασαπάκης Κ., Πλαίτης Γ., Καζόγλου Χ.2-2
ΔΙΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΑΚυριακή23/10/1615:00Καρατζάς Γ., Κυριακόπουλος Κ., Χατζηκωνσταντίνου Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)3-1
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή23/10/1615:00Πατεράκης Μ., Κασαπάκης Α., Σταυράκης Γ.2-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο29/10/1615:00Καρατζάς Γ., Γαρεφαλάκης Ε., Σαβουιδάκης Σ.3-1
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο29/10/1615:00Ελευθεράκης Σ., Σταυράκης Γ., Ζαφείρης Α.2-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο29/10/1615:00Κυριακόπουλος Κ., Πατεράκης Μ., Σαρόγλου Ε.3-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΙΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο29/10/1615:00Τοπαλιδης Π., Μοχιανάκης Α., Σαμιωτάκης Ε.0-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΚΟΡΑΚΑΣΕΓΟΗΣάββατο29/10/1615:00Κουράκης Ι., Μπεκιράκης Ι., Πατεμτζής Γ.1-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΑΣΗΜΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο29/10/1615:00Περτσελάκης Γ., Βιτσαξάκης Α., Γενετζάκης Ε.0-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Ο.Φ.Η. 94ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο29/10/1615:00Μουρτζάκης Ι., Φερετζάκης Ν., Κουρπάς Ν.2-6
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο05/11/1615:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Στέφα ¶.1-1
ΑΣΗΜΙ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο05/11/1615:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Δασκαλάκης Α., Βλαχάκης Ε.4-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΒΑΚΣάββατο05/11/1615:00Βισκαδούρος Μ., Νεραντζάκης Ν., Ψαρράς Κ.1-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο05/11/1615:00Μαστορίδης Δ., Τοπαλιδης Π., Μαντσε Ν.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΚυριακή06/11/1612:00Χριστουλάκης Ε., Τζώρτζογλου Φ., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)0-0
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή06/11/1615:00Περτσελάκης Γ., Καούρας Γ., Δρακάκης Α.3-1
ΔΙΑΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΠΟΑΚυριακή06/11/1618:00Σφακιανάκης Δ., Σπαθαράκης Γ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.4-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - Ο.Φ.Η. 94ΔΑΦΝΩΝΣάββατο12/11/1614:00Τζανακάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Γενετζάκης Ε.1-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο12/11/1615:00Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ., Σαβουιδάκης Σ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΕΓΟΗΚυριακή13/11/1611:00Συναδινάκης Κ., Δρακάκης Α., Βλαχάκης Ε.2-2
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή13/11/1613:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Μαντσε Ν., Σιγανού Γ.0-2
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΔΙΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Κασαπάκης Κ., Μπούρκερ Ν., Φανουράκη Μ.1-4
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΚΟΡΑΚΑΣΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή13/11/1615:00Κώστας Κ., Μάτσας Κ., Μπεκιράκης Ι.1-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΣΗΜΙΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή13/11/1615:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Τουρλουκάκη Χ., Σπαθαράκης Γ.1-2
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο19/11/1615:00Περτσελάκης Γ., Σιγανού Γ., Ζαφείρης Α.3-0
Ο.Φ.Η. 94 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΒΑΚΣάββατο19/11/1615:00Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.1-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00Ελευθεράκης Σ., Βισκαδούρος Μ., Στέφα ¶.0-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο19/11/1615:00Συναδινάκης Κ., Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ.3-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή20/11/1611:00Σπινάκης Ν., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.1-1
ΔΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΟΑΚυριακή20/11/1615:00Κυριακόπουλος Κ., Πειρασμάκης Γ., Καούρας Γ.4-1
ΑΣΗΜΙ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή20/11/1615:00Κουρπάς Ν., Πατεμτζής Γ., Βλαχάκης Ε.5-2
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο26/11/1615:00Σταυρακάκη Μ., Τοπαλιδης Π., Μαντσε Ν.1-3
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο26/11/1615:30Τζανακάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Ρεμιδιανάκης Δ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - Ο.Φ.Η. 94ΕΓΟΗΚυριακή27/11/1610:30Τζώρτζογλου Φ., Κώστας Κ., Κουρπάς Ν.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή27/11/1613:00Ξυπάκης Γ., Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α.2-6
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΙΑΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή27/11/1615:00Καρατζάς Γ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μαντσε Ν.1-2
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή27/11/1615:00Τοπαλιδης Π., Φερετζάκης Ν., Βλαχάκης Ε.1-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή27/11/1615:00Ελευθεράκης Σ., Καούρας Γ., Γενετζάκης Ε.0-3
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΗΜΙ - ΚΟΡΑΚΑΣΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο03/12/1615:00Περτσελάκης Γ., Καμπιτάκης Κ., Σταυράκης Γ.1-0
Ο.Φ.Η. 94 - ΔΙΑΣΒΑΚΣάββατο03/12/1615:00Αδαμάκης Α. Θ., Μοχιανάκης Α., Σπαθαράκης Γ.3-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο03/12/1615:00Φερετζάκης Ν., Φανουράκη Μ., Σαβουιδάκης Σ.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΕΓΟΗΚυριακή04/12/1611:00Στεφανίδης Σ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.2-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή04/12/1615:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Μπαλίδης Α., Ψαρράς Κ.0-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΔΑΦΝΩΝΚυριακή04/12/1615:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κουρπάς Ν., Λαλιώτης Γ.1-1
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή04/12/1615:00Σταυρακάκη Ν., Καούρας Γ., Μαντσε Ν.2-1
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΒΟΡΡΩΝΣάββατο10/12/1615:00Τοπαλιδης Π., Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ.3-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/12/1615:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Τουρλουκάκη Χ., Βλαχάκης Ε.1-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΑΣΗΜΙΒΑΚΣάββατο10/12/1615:00Χαραλαμπάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ζαφείρης Α.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή11/12/1610:00Χριστουλάκης Ε., Σπαθαράκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΕΓΟΗΚυριακή11/12/1612:30Νεραντζάκης Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κασαπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)3-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή11/12/1615:00Μουρτζάκης Ι., Πειρασμάκης Γ., Γενετζάκης Ε.5-1
ΔΙΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΟΑΚυριακή11/12/1618:00Κρασαγάκης Χ., Συναδινάκης Κ., Θέμελη Π.2-2
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΒΟΡΡΩΝΣάββατο17/12/1615:00Μαστορίδης Δ., Κατσογιάννης Η., Σαμιωτάκης Ε.2-6
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - Ο.Φ.Η. 94ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο17/12/1615:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Παπαδάκης Φ., Σπαθαράκης Γ.2-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΚΟΡΑΚΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο17/12/1615:00Τοπαλιδης Π., Σιγανού Γ., Φανουράκη Μ.0-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο17/12/1615:00Σταυρακάκη Μ., Στεφανίδης Σ., Βλαχάκης Ε.4-2
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΑΣΗΜΙΕΓΟΗΚυριακή18/12/1615:00Βισκαδούρος Μ., Σαβουιδάκης Σ., Σπαθαράκης Γ.0-3
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΙΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή18/12/1615:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γενετζάκης Ε., Στέφα ¶.0-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή18/12/1615:00Νεραντζάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Φανουράκη Μ.5-1
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο14/01/1715:00Τζανακάκης Ε., Λαλιώτης Γ., Δρακουλάκης Κ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο14/01/1715:00Κυριακόπουλος Κ., Σαβουιδάκης Σ., Φανουράκη Μ.3-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο14/01/1715:00Τοπαλιδης Π., Παπαδάκης Φ., Σπαθαράκης Γ.1-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο14/01/1715:17Βοριζανάκης Σ., Φερετζάκης Ν., Βισκαδούρος Α.5-4
ΑΣΗΜΙ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή15/01/1715:00Μανδαλενάκης Ε., Ζαφείρης Α., Σταυράκης Γ.2-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή15/01/1715:00Κασαπάκης Κ., Δρακουλάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.1-3
ΔΙΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΠΟΑΚυριακή15/01/1718:00Δασκαλάκης Ι., Μαστορίδης Δ., Μάτσας Κ.5-0
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο21/01/1715:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Στέφα ¶., Φανουράκη Μ.1-0
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΔΑΦΝΩΝΣάββατο21/01/1715:00Συναδινάκης Κ., Σαβουιδάκης Σ., Σπαθαράκης Γ.2-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - Ο.Φ.Η. 94ΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο21/01/1715:00Χριστουλάκης Ε., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.2-1
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο21/01/1715:00Περτσελάκης Γ., Μπλαβάκης Ε., Βλαχάκης Ε.2-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΣάββατο21/01/1715:00Κουρπάς Ν., Καμπιτάκης Κ., Γενετζάκης Ε.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΔΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή22/01/1713:00Σταυρακάκη Μ., Ζαφείρης Α., Πλαίτης Γ.1-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΑΣΗΜΙΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00Μουρτζάκης Ι., Τσαμπουράκης Γ., Σαρόγλου Ε.3-3
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΣάββατο28/01/1715:00Κυριακόπουλος Κ., Κατσογιάννης Η., Ζαφείρης Α.1-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο28/01/1715:00Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Φανουράκη Μ.8-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΙΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/01/1715:00Χριστουλάκης Ε., Σαβουιδάκης Σ., Βλαχάκης Ε.1-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00Ξυπάκης Γ., Μπλαβάκης Ε., Στέφα ¶.1-2
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Τζώρτζογλου Φ.2-1
ΑΣΗΜΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή29/01/1715:00Φερετζάκης Ν., Κώστας Κ., Δρακάκης Α.6-1
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή29/01/1715:00Αδαμάκης Α. Θ., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.4-1
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΒΟΡΡΩΝΣάββατο04/02/1715:15Νεραντζάκης Ν., Καούρας Γ., Μαντσε Ν.3-6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Ο.Φ.Η. 94ΕΓΟΗΣάββατο04/02/1715:15Σταυρακάκη Μ., Φερετζάκης Ν., Βιτσαξάκης Α.0-3
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο04/02/1715:15Περτσελάκης Γ., Μπλαβάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.1-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΓΟΗΚυριακή05/02/1711:00Ζαφείρης Α., Μπαλίδης Α., Μάτσας Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)2-2
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή05/02/1715:15Κυριακίδης Ρ., Δρακάκης Α., Γενετζάκης Ε.1-2
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή05/02/1715:15Χριστουλάκης Ε., Μοχιανάκης Α., Σταυράκης Γ.2-2
ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙΠΟΑΚυριακή05/02/1715:15Λαλιώτης Γ., Τουρλουκάκη Χ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.1-4
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο11/02/1715:30Συναδινάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Βλαχάκης Ε.1-1
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο11/02/1715:30Καρατζάς Γ., Κουρπάς Ν., Πλαίτης Γ.2-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο11/02/1715:30Ζερβάκης Ε. Γ., Κατσογιάννης Η., Χριστουλάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)1-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΙΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο11/02/1715:30Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γενετζάκης Ε.0-5
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΣΗΜΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο11/02/1715:30Σφακιανάκης Ε. Μ., Καμπιτάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.0-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή12/02/1715:30Περτσελάκης Γ., Ζαφείρης Α., Ψαρράς Κ.2-3
Ο.Φ.Η. 94 - ΚΟΡΑΚΑΣΒΑΚΚυριακή12/02/1715:30Φερετζάκης Ν., Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.5-0
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΕΓΟΗΣάββατο18/02/1715:30Τζανακάκης Ε., Θέμελη Π., Σαμιωτάκης Ε.0-6
ΔΙΑΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΠΟΑΣάββατο18/02/1715:30Ξυπάκης Γ., Φανουράκη Μ., Δρακάκης Α.4-3
Ο.Φ.Η. 94 - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΒΑΚΣάββατο18/02/1715:30Ζερβάκης Ε. Γ., Καζόγλου Χ., Στέφα ¶.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή19/02/1711:00Καρατζάς Γ., Μαυρουδής Δ., Γενετζάκης Ε.1-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΒΟΡΡΩΝΚυριακή19/02/1715:30Ελευθεράκης Σ., Βοριζανάκης Σ., Σπαθαράκης Γ.1-6
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή19/02/1715:30Συναδινάκης Κ., Κασαπάκης Κ., Μαντσε Ν.4-0
ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή19/02/1715:30Σταυρακάκη Μ., Καζόγλου Χ., Μάτσας Κ.3-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ.Η. 94ΕΓΟΗΣάββατο04/03/1716:00Αδαμάκης Ζ. Θ., Κουναλάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε.1-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο04/03/1716:00Ελευθεράκης Σ., Τουρλουκάκη Χ., Κατσογιάννης Η.1-0
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΒΟΡΡΩΝΚυριακή05/03/1716:00Κώστας Κ., Κυριακόπουλος Κ., Ψαρράς Κ.1-0
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή05/03/1716:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Ζαφείρης Α., Δρακάκης Α.1-3
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΙΑΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή05/03/1716:00Νεραντζάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Καούρας Γ.0-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή05/03/1716:00Ξυπάκης Γ., Σταυρακάκη Μ., Φανουράκη Μ.0-0
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΣΗΜΙΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή05/03/1716:00Αδαμάκης Α. Θ., Σαβουιδάκης Σ., Καζόγλου Χ.4-2
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΠΟΑΣάββατο11/03/1716:00Μπεκιράκης Ι., Πλαίτης Γ., Μπαλίδης Α.7-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο11/03/1716:00Κυριακίδης Ρ., Κατσογιάννης Η., Βλαχάκης Ε.0-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή12/03/1711:00Δρακουλάκης Κ., Σαμιωτάκης Ε., Στέφα ¶.1-2
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή12/03/1716:00Περτσελάκης Γ., Κουρπάς Ν., Βισκαδούρος Α.3-2
ΑΣΗΜΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή12/03/1716:00Κυριακόπουλος Κ., Σιγανού Γ., Βοριζανάκης Σ.2-1
Ο.Φ.Η. 94 - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΑΚΤετάρτη22/03/1716:00Σταυρακάκη Μ., Χριστουλάκης Ε., Τουρλουκάκη Χ.0-1
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΓΟΗΤετάρτη22/03/1716:00Δρακουλάκης Κ., Σφακιανάκης Δ., Νεραντζάκης Ν.3-0
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΙΑΣΕΓΟΗΣάββατο18/03/1716:00Κυριακίδης Ρ., Παπαδάκης Φ., Καζόγλου Χ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΚΟΡΑΚΑΣΤΥΛΙΣΟΥΣάββατο18/03/1716:00Τοπαλιδης Π., Βισκαδούρος Μ., Γιαλαμάς Ν.0-8
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΑΣΗΜΙΒΟΡΡΩΝΣάββατο18/03/1716:00Ρεμιδιανάκης Δ., Δρακάκης Α., Μαντσε Ν.1-4
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Ο.Φ.Η. 94ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΣάββατο18/03/1716:00Πολυχρονάκης Ι., Κρασαγάκης Χ., Νεραντζάκης Ν.3-0
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο18/03/1716:00Συναδινάκης Κ., Καούρας Γ., Σταυράκης Γ.3-1
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΔΑΦΝΩΝΣάββατο18/03/1716:00Τζανακάκης Ε., Κασαπάκης Κ., Φανουράκη Μ.2-0
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο18/03/1716:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζερβάκης Ε. Γ., Σαμιωτάκης Ε.3-1
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΠΟΑΣάββατο25/03/1716:30Αδαμάκης Α. Θ., Σπινάκης Ν., Ψαρράς Κ.3-2
ΑΣΗΜΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΣΗΜΙΟΥΣάββατο25/03/1716:30Καρατζάς Γ., Κατσογιάννης Η., Γενετζάκης Ε.0-0
Ο.Φ.Η. 94 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΒΑΚΣάββατο25/03/1716:30Δρακουλάκης Κ., Βοριζανάκης Σ., Μαντσε Ν.2-0
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΣάββατο25/03/1716:30Μπαλίδης Α., Πατεμτζής Γ., Μπεκιράκης Ι.4-3
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΕΓΟΗΣάββατο25/03/1716:30Συναδινάκης Κ., Καμπιτάκης Κ., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Θέμελης Θεμιστοκλής)2-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΣάββατο25/03/1716:30Σφακιανάκης Δ., Κυριακόπουλος Κ., Βλαχάκης Ε.0-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΔΑΦΝΩΝΣάββατο25/03/1716:30Ζαφείρης Α., Κουράκης Ι., Στεφανίδης Σ.5-1
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΑΚΑΣ - ΑΣΗΜΙΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή02/04/1716:30Ρεμιδιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Βλαχάκης Ε.2-7
ΔΙΑΣ - Ο.Φ.Η. 94ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή02/04/1716:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή02/04/1716:30Κυριακίδης Ρ., Πειρασμάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟΕΓΟΗΚυριακή02/04/1716:30Ελευθεράκης Σ., Σαβουιδάκης Σ., Καούρας Γ.2-8
ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή02/04/1716:30Νεραντζάκης Ν., Κασαπάκης Α., Σταυρακάκη Μ.1-4
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή02/04/1716:30Κυριακόπουλος Κ., Δασκαλάκης Ι., Δρακάκης Α.3-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή02/04/1716:30Συναδινάκης Κ., Μάτσας Κ., Βοριζανάκης Σ.3-2
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΣΕΓΟΗΚυριακή09/04/1714:15Χναράκης Δ., Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-1
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΡΑΚΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή09/04/1716:30Σταυρακάκη Ν., Τουρλουκάκη Χ., Σπαθαράκης Γ.0-2
ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή09/04/1716:30Μοχιανάκης Α., Μάτσας Κ., Σταυράκης Γ.1-2
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΔΑΦΝΩΝΚυριακή09/04/1716:30Σαμιωτάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Καμπιτάκης Κ.6-2
ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥΑΣΠΙΣ - ΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή09/04/1716:30Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαβουιδάκης Σ., Στεφανίδης Σ.5-1
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή09/04/1716:30Κυριακίδης Ρ., Ρεμιδιανάκης Δ., Θέμελη Π.5-0
ΑΣΗΜΙ - Ο.Φ.Η. 94ΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή09/04/1716:30Φουκάκης Γ., Κουράκης Ι., Πλαίτης Γ.4-0
Ρεπό: