Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
coffee island
DP Studies
diakriton
Proactive
fifty

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ ΑΠΟ 10η ΕΩΣ 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ (06/12/2023 09:17)

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων της B’ Κατηγορίας ΕΠΣΗ 1ου ΟΜΙΛΟΥ και σας υπενθυμίζουμε ότι κάθε Γηπεδούχο Σωματείο υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ.

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023

ΓΗΠΕΔΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ             ΩΡΑ 15:00      ΧΑΡΑΥΓΗ – ΕΓΟΗ/ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2023

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ                     ΩΡΑ 11:30      ΟΦΑΜ - ΔΑΦΝΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ                  ΩΡΑ 11:30      ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ                   ΩΡΑ 11:30      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΔΕΚΑ                       ΩΡΑ 12:00      ΓΟΡΤΥΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ                     ΩΡΑ 15:00      ΕΓΟΗ/ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ - ΟΦΑΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 11:30      ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ                       ΩΡΑ 11:30      ΔΑΦΝΕΣ – ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΠΕΡΙΦΕΡ             ΩΡΑ 15:00      ΕΛΠΙΔΕΣ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ                  ΩΡΑ 15:00      ΔΩΡΙΕΑΣ – ΓΟΡΤΥΣ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ                       ΩΡΑ 15:00      ΕΓΟΗ/ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

 ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ                  ΩΡΑ 11:30      ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ                       ΩΡΑ 11:30      ΟΦΑΜ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           ΩΡΑ 11:30      ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ              ΩΡΑ 18:30      ΧΑΡΑΥΓΗ – ΓΟΡΤΥΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΓΗΠΕΔΟ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΟΥ              ΩΡΑ 18:30      ΧΑΡΑΥΓΗ – ΠΗΓΑΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΔΕΚΑ                         ΩΡΑ 11:30      ΓΟΡΤΥΣ - ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ                     ΩΡΑ 11:30      ΔΩΡΙΕΑΣ – ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΠΕΡΙΦΕΡ                ΩΡΑ 11:30      ΕΛΠΙΔΕΣ – ΕΓΟΗ/ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΑΦΝΩΝ                         ΩΡΑ 11:30      ΔΑΦΝΕΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΕΣΩΝ                      ΩΡΑ 15:00      ΕΓΟΗ/ΑΕ ΚΡΗΤΩΝ - ΓΟΡΤΥΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2024

ΓΗΠΕΔΟ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ           ΩΡΑ 11:30      ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ                  ΩΡΑ 11:30      ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΦΑΜ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝ/ΠΕΡΙΦΕΡ              ΩΡΑ 11:30      ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΑΦΝΕΣ

 ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ         ΩΡΑ 18:30      ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΗ

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ-ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ