Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Proactive
fifty
coffee island
diakriton
DP Studies

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ

Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο16/09/2316:00Αξιώτης Ε., Καλαϊτζής Γ., Μασέλη Φ.4-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΛΙΑΣΣάββατο16/09/2316:00Κυριακόπουλος Κ., Παρασύρης Γ., Γαρεφαλάκης Κ.1-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο16/09/2316:00Βασάκης Γ. Ε., Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Φ.2-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή17/09/2316:00Σαββούδης Β., Τσαμπουράκης Γ., Σταυράκης Γ.1-2
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/09/2316:00Βισκαδούρος Μ., Μάτσας Κ., Βασιλάκης Α.3-1
ΡΟΥΒΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή17/09/2316:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σφακιανάκης Δ.2-0
ΜΟΧΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΟΧΟΥΤετάρτη25/10/2316:00Βασάκης Γ. Ε., Σφακιανάκης Δ., Παρασύρης Γ.2-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΔΑΜΑΣΤΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη25/10/2316:00Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Μπλαβάκης Ε.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο23/09/2316:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Ξυπάκης Γ.7-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο23/09/2317:00Μαυραντωνάκης Ν., Καλαϊτζής Γ., Φανουράκη Μ.2-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ ΜΟΙΡΩΝΚυριακή24/09/2316:00Μπαλίδης Α., Βασιλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΤΥΛΙΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή24/09/2316:00Βισκαδούρος Μ., Κατσογιάννης Η., Κλάδος Γ.0-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΛΙΑΣΚυριακή24/09/2316:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Θέμελη Π.1-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΟΧΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή24/09/2316:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή24/09/2317:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Φακουρέλης Φ.1-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη01/11/2315:00Σαββούδης Β., Παπαδάκης Φ., Γαρεφαλάκης Κ.0-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο30/09/2316:00Δρακωνάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε.1-3
ΠΑΝΟΜ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο30/09/2316:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Δουκιαντζάκης Ν.0-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο30/09/2316:00Μπαλίδης Α., Βασάκης Γ. Ε., Χανιωτάκης Χ.0-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή01/10/2316:00Ζιούτος Κ., Μάτσας Κ., Κλάδος Γ.0-3
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή01/10/2316:00Βασάκης Γ. Ε., Τζανιδάκης Α., Παρασύρης Γ.0-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή01/10/2316:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.1-1
ΜΟΧΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΟΧΟΥΤετάρτη15/11/2315:00Κλαμπατσέας Χ., Κατσογιάννης Η., Μπιμπάκης Α.0-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΤετάρτη15/11/2315:30Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη18/10/2316:00Δρακωνάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Γαρεφαλάκης Κ.1-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΛΙΑΣΤετάρτη18/10/2316:00Κλαμπατσέας Χ., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Δ.0-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη18/10/2316:00Βασάκης Γ. Ε., Βασιλάκης Α., Παπαδάκης Φ.2-3
ΡΟΥΒΑΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓΕΡΓΕΡΗΣΤετάρτη18/10/2316:00Βισκαδούρος Μ., Καλαϊτζής Γ., Χριστουλάκης Ε.4-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤετάρτη18/10/2316:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Αξιώτης Ε.4-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΤετάρτη18/10/2316:00Σαββούδης Β., Σταυράκης Γ., Φανουράκη Μ.0-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη18/10/2317:00Σαμιωτάκης Ε., Ανδριανάκης Ι., Παρασύρης Γ.4-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη18/10/2319:00Μαυραντωνάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο21/10/2315:30Μανδαλενάκης Ε., Ζαφείρης Α., Ανδριανάκης Ι.3-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο21/10/2315:30Σαββούδης Β., Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε.0-3
ΠΑΝΟΜ - ΡΟΥΒΑΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο21/10/2315:30Δρακωνάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σκρεπετός Σ.1-0
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΛΙΑΣΚυριακή22/10/2315:30Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.2-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή22/10/2315:30Βισκαδούρος Μ., Κλαμπατσέας Χ., Σταυράκης Γ.1-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή22/10/2315:30Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Καλαϊτζής Γ.0-7
ΜΟΧΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή22/10/2316:00Μαυραντωνάκης Ν., Βασιλάκης Α., Φανουράκη Μ.0-2
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/10/2316:15Σαμιωτάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.1-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο28/10/2316:00Μπαλίδης Α., Δρακωνάκης Ε., Καλαϊτζής Γ.2-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο28/10/2316:00Μαυραντωνάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Τζανιδάκης Α.5-2
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο28/10/2316:00Σαββούδης Β., Μαυρουδής Δ., Μασέλη Φ.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή29/10/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Μασέλη Φ.4-2
ΡΟΥΒΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή29/10/2315:00Ζαφείρης Α., Αξιώτης Ε., Σαββούδης Β.1-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή29/10/2315:00Σφακιανάκης Δ., Σκρεπετός Σ., Γαρεφαλάκης Κ.3-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/10/2315:15Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Παρασύρης Γ.0-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή29/10/2316:30Βασάκης Γ. Ε., Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Φ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο04/11/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μπιμπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο04/11/2315:00Κλαμπατσέας Χ., Τσαμπουράκης Γ., Βασιλάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)0-3
ΠΑΝΟΜ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο04/11/2315:00Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Τζανιδάκης Α.3-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή05/11/2315:00Μαυραντωνάκης Ν., Σταυράκης Γ., Παπαδάκης Φ.1-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΛΙΑΣΚυριακή05/11/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Ψαλιδάκης Α., Αξιώτης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βελεγράκης Στέλιος)3-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΟΥΒΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή05/11/2315:00Σκρεπετός Σ., Τσαμπουράκης Γ., Μαστορίδης Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Ζ. Θεοδόσης)1-5
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή05/11/2315:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Μασέλη Φ.1-2
ΜΟΧΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή05/11/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Δ., Παρασύρης Γ.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο11/11/2315:00Κλαμπατσέας Χ., Αξιώτης Ε., Περτσελάκης Γ.0-5
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο11/11/2315:00Χανιωτάκης Χ., Μαυρεδάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΣάββατο11/11/2315:00Σφακιανάκης Δ., Κέφης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.4-0
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΧΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο11/11/2315:30Μπαλίδης Α., Παπαδάκης Φ., Φανουράκη Μ.3-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή12/11/2315:00Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π., Φακουρέλης Φ.0-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή12/11/2315:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.6-2
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή12/11/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Τσαμπουράκης Γ.0-3
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή12/11/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Κλάδος Γ.5-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΟΥΒΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο18/11/2315:00Μπιμπάκης Α., Ψαλιδάκης Α., Σφακιανάκης Δ.1-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο18/11/2315:00Κλαμπατσέας Χ., Σκρεπετός Σ., Ξυπάκης Γ.2-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο18/11/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Κατσογιάννης Η.2-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή19/11/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Μπιμπάκης Α.2-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή19/11/2315:00Μαυραντωνάκης Ν., Τσαμπουράκης Γ., Κατσογιάννης Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Πατεμτζής Γιώργος)1-4
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή19/11/2315:00Βασάκης Γ. Ε., Βασιλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή19/11/2315:00Βισκαδούρος Μ., Ψαλιδάκης Α., Δασκαλάκης Α.4-2
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή19/11/2315:00Σκρεπετός Σ., Κλαμπατσέας Χ., Παρασύρης Γ.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο25/11/2315:00Βισκαδούρος Μ., Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ.2-0
ΡΩΜΑΝΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΣάββατο25/11/2315:00Σαββούδης Β., Κατσογιάννης Η., Ζαφείρης Α.0-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο25/11/2315:00Δρακωνάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Παρασύρης Γ.1-4
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΟΧΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο25/11/2315:30Μπαλίδης Α., Δασκαλάκης Α., Βασιλάκης Α.3-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΡΟΥΒΑΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή26/11/2315:00Ζαφείρης Α., Κατσογιάννης Η., Ψαλιδάκης Α.1-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή26/11/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Μασέλη Φ., Σταυράκης Γ.2-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή26/11/2315:00Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α., Φανουράκη Μ.3-5
ΠΑΝΟΜ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή26/11/2315:00Βασάκης Γ. Ε., Βασιλάκης Α., Γαρεφαλάκης Κ.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο02/12/2315:00Σαμιωτάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.2-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΠΑΝΟΜ ΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο02/12/2315:00Χανιωτάκης Χ., Σαββούδης Β., Μπαλίδης Α.2-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή03/12/2315:00Σαββούδης Β., Τσαμπουράκης Γ., Μπαλίδης Α.2-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή03/12/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Σταυράκης Γ., Παπαδάκης Φ.0-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή03/12/2315:00Βασάκης Γ. Ε., Παρασύρης Γ., Κλάδος Γ.4-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή03/12/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Μάτσας Κ., Βασιλάκης Α.2-0
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/12/2315:00Κλαμπατσέας Χ., Ξυπάκης Γ., Μακράκης Δ.0-2
ΜΟΧΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΜΟΧΟΥΚυριακή03/12/2315:00Μαυραντωνάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Γαρεφαλάκης Κ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο09/12/2315:00Μανδαλενάκης Ε., Αξιώτης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-2
ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΑΛΙΩΝΣάββατο09/12/2315:00Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Α.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο09/12/2315:00Μπαλίδης Α., Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Ι.0-5
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο09/12/2315:00Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε., Δασκαλάκης Α.2-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/12/2315:00Ζαφείρης Α., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.0-7
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή10/12/2315:00Σαββούδης Β., Μπιμπάκης Α., Δασκαλάκης Α.1-2
ΜΟΙΡΕΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΒΟΡΡΩΝΚυριακή10/12/2315:00Αξιώτης Ε., Μπλαβάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΧΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή10/12/2315:00Δρακωνάκης Ε., Ψαλιδάκης Α., Μπατζακάκης Ν.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΛΙΑΣΣάββατο16/12/2315:00Μαυραντωνάκης Ν., Μαυρουδής Δ., Μασέλη Φ.3-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο16/12/2315:00Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Χανιωτάκης Χ.3-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο16/12/2315:00Κλαμπατσέας Χ., Ανδριανάκης Ι., Μπλαβάκης Ε.3-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΙΡΕΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή17/12/2314:30Σαμιωτάκης Ε., Μάτσας Κ., Τσαμπουράκης Γ.4-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣΚυριακή17/12/2315:00Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.3-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή17/12/2315:00Ανδριανάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Βισκαδούρος Α.2-2
ΜΟΧΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΜΟΧΟΥΚυριακή17/12/2315:00Βισκαδούρος Μ., Βασιλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΑΛΜΥΡΟΥΤετάρτη10/01/2415:00Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Ι.4-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΤΥΛΙΣΟΥΤετάρτη20/12/2315:00Δρακωνάκης Ε., Αξιώτης Ε., Ροδίντσης Ε.3-1
ΠΑΝΟΜ - ΡΩΜΑΝΟΣΜΑΛΙΩΝΤετάρτη20/12/2315:00Δασκαλάκης Α., Βισκαδούρος Α., Γιγουρτσής Γ.2-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΟΥΒΑΣΜΟΙΡΩΝΤετάρτη20/12/2315:00Βισκαδούρος Μ., Ανδριανάκης Ι., Παπαδοσπυριδάκης Ε.2-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΕΛΙΑΣΤετάρτη20/12/2315:00Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α., Παπαδάκης Φ.1-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΗΡΟΔΟΤΟΥΤετάρτη20/12/2315:15Σαββούδης Β., Μαυρουδής Δ., Μάτσας Κ.0-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΙΝΩΙΚΗΘΡΑΨΑΝΟΥΤετάρτη20/12/2315:15Ζαφείρης Α., Γαρεφαλάκης Κ., Μαρκάκης Α.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΤετάρτη20/12/2315:30Σφακιανάκης Δ., Δουκιαντζάκης Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-2
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΟΧΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη20/12/2316:00Δασκαλάκης Ι., Σαμιωτάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο06/01/2415:00Μανδαλενάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μπιμπάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)2-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο06/01/2415:00Κυριακόπουλος Κ., Βισκαδούρος Α., Παρασύρης Γ.2-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο06/01/2415:00Βασάκης Γ. Ε., Βασιλάκης Α., Σταυράκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)0-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή07/01/2415:00Δρακωνάκης Ε., Γαρεφαλάκης Κ., Δασκαλάκης Α.5-0
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΑΣΗΜΙΟΥΚυριακή07/01/2415:00Δασκαλάκης Ι., Μασέλη Φ., Σφακιανάκης Μ. Μ.5-0
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή07/01/2415:00Μαυραντωνάκης Ν., Φανουράκη Μ., Χριστουλάκης Ε.3-1
ΜΟΧΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΟΧΟΥΚυριακή07/01/2415:00Ζαφείρης Α., Ανδριανάκης Ι., Μπαλίδης Α.1-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή07/01/2415:00Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΧΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο13/01/2415:00Μανδαλενάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Μάτσας Κ.2-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο13/01/2415:00Χανιωτάκης Χ., Μαυρουδής Δ., Βασάκης Γ. Ε.5-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο13/01/2415:00Ζαφείρης Α., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Α.0-3
ΠΑΝΟΜ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο13/01/2416:00Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Δ., Παρασύρης Γ.3-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή14/01/2415:00Μαυραντωνάκης Ν., Ψαλιδάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή14/01/2415:00Βασάκης Γ. Ε., Μπλαβάκης Ε., Θέμελη Π.3-4
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή14/01/2415:00Κλαμπατσέας Χ., Μαυρουδής Δ., Μασέλη Φ.0-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΟΥΒΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή14/01/2415:00Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Περτσελάκης Γ.3-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο20/01/2415:00Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Φ.1-1
ΠΑΝΟΜ - ΜΟΙΡΕΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο20/01/2415:00Μανδαλενάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Μαρκάκης Α.2-3
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΙΑΣΣάββατο20/01/2415:00Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Δ., Θέμελη Π.2-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο20/01/2415:00Βασάκης Γ. Ε., Ψαλιδάκης Α., Φανουράκη Μ.3-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή21/01/2415:00Κλαμπατσέας Χ., Μάτσας Κ., Μασέλη Φ.0-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή21/01/2415:00Σαμιωτάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Δουκιαντζάκης Ν.2-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή21/01/2415:00Σαββούδης Β., Βισκαδούρος Α., Φανουράκη Μ.5-0
ΜΟΧΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή21/01/2415:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Δασκαλάκης Α.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο27/01/2415:00Ζαφείρης Α., Τσαμπουράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.2-3
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο27/01/2415:10Σαββούδης Β., Μπιμπάκης Α., Παρασύρης Γ.3-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή28/01/2415:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Φανουράκη Μ.2-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή28/01/2415:00Μαυραντωνάκης Ν., Θέμελη Π., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή28/01/2415:00Κυριακόπουλος Κ., Μασέλη Φ., Σφακιανάκης Δ.6-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΤετάρτη14/02/2417:00Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.0-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΤετάρτη21/02/2415:00Σαββούδης Β., Δασκαλάκης Α., Βισκαδούρος Α.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚΡΟΥΣΩΝΑΤετάρτη21/02/2416:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.2-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο03/02/2415:00Μαυραντωνάκης Ν., Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ.2-3
ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΑΛΙΩΝΣάββατο03/02/2415:00Μπαλίδης Α., Παρασύρης Γ., Χανιωτάκης Χ.1-4
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΛΙΑΣΣάββατο03/02/2415:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Ψαλιδάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)2-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΟΙΡΩΝΚυριακή04/02/2415:00Βισκαδούρος Μ., Ψαλιδάκης Α., Φανουράκη Μ.2-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή04/02/2415:00Ζαφείρης Α., Σταυράκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή04/02/2415:00Σαββούδης Β., Χανιωτάκης Χ., Βασιλάκης Α.2-3
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή04/02/2415:00Βασάκης Γ. Ε., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.4-1
ΜΟΧΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΟΧΟΥΚυριακή04/02/2415:00Δρακωνάκης Ε., Κλάδος Γ., Κυριακόπουλος Κ.2-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο10/02/2415:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Σφακιανάκης Δ.2-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο10/02/2415:00Κλαμπατσέας Χ., Δασκαλάκης Α., Μασέλη Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βασάκης Γ. Εμμανουήλ)0-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΧΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο10/02/2415:00Σαββούδης Β., Δασκαλάκης Ι., Παπαδάκης Φ.2-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΟΙΡΕΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο10/02/2416:00Μανδαλενάκης Ε., Σταυράκης Γ., Κουναλάκης Χ.2-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΠΑΝΟΜ ΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή11/02/2415:00Μανδαλενάκης Ε., Μαρκάκης Α., Μάτσας Κ.1-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΤΥΛΙΣΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή11/02/2415:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Μανιώτης Δ.6-2
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή11/02/2415:15Μαυραντωνάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)2-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή11/02/2415:30Σαμιωτάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Βασιλάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Ζ. Θεοδόσης)4-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο17/02/2415:00Κυριακόπουλος Κ., Χανιωτάκης Χ., Ψαλιδάκης Α.2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο17/02/2415:00Βισκαδούρος Μ., Μασέλη Φ., Δασκαλάκης Α.1-4
ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο17/02/2415:00Δρακωνάκης Ε., Βασιλάκης Α., Μπαλίδης Α.0-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΔΑΜΑΣΤΑΕΛΙΑΣΚυριακή18/02/2415:00Σαμιωτάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Βασιλάκης Α.3-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή18/02/2415:00Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ., Σφακιανάκης Δ.0-4
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΜΟΙΡΩΝΚυριακή18/02/2415:00Μανδαλενάκης Ε., Μπλαβάκης Ε., Αξιώτης Ε.1-3
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή18/02/2415:00Μαυραντωνάκης Ν., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.1-2
ΜΟΧΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΜΟΧΟΥΚυριακή18/02/2415:00Σαββούδης Β., Μάτσας Κ., Φανουράκη Μ.1-3


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο24/02/2415:00Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α.2-3
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο24/02/2415:00Βισκαδούρος Μ., Μαυρουδής Δ., Βασάκης Γ. Ε.0-4
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο24/02/2415:30Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.4-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή25/02/2415:00Σφακιανάκης Δ., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.0-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή25/02/2415:00Ζαφείρης Α., Σταυράκης Γ., Δασκαλάκης Α.2-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή25/02/2415:00Κλαμπατσέας Χ., Ψαλιδάκης Α., Χριστουλάκης Ε.3-2
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή25/02/2415:00Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ.3-1
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή25/02/2415:00Σαββούδης Β., Βασάκης Γ. Ε., Βασιλάκης Α.3-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΙΡΕΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΒΟΡΡΩΝΣάββατο02/03/2415:30Σαββούδης Β., Βασιλάκης Α., Μανιώτης Δ.2-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΗΡΟΔΟΤΟΥΣάββατο02/03/2415:30Δρακωνάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Μπιμπάκης Α.2-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο02/03/2415:30Ζαφείρης Α., Μασέλη Φ., Φανουράκη Μ.1-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή03/03/2415:30Κλαμπατσέας Χ., Δρακωνάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.3-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΡΟΥΒΑΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή03/03/2415:30Μαυραντωνάκης Ν., Φανουράκη Μ., Μπλαβάκης Β.1-2
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΕΛΙΑΣΚυριακή03/03/2415:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-3
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή03/03/2415:30Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Πετρίδης Ι.1-1
ΜΟΧΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΜΟΧΟΥΚυριακή03/03/2415:30Βασάκης Γ. Ε., Θέμελη Π., Δουκιαντζάκης Ν.1-4


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο09/03/2415:30Δρακωνάκης Ε., Τσαμπουράκης Γ., Γαρεφαλάκης Κ.2-1
ΡΩΜΑΝΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΕΛΙΑΣΣάββατο09/03/2415:30Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ., Βισκαδούρος Μ.2-0
ΠΑΝΟΜ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΑΛΙΩΝΣάββατο09/03/2415:30Βασάκης Γ. Ε., Αξιώτης Ε., Φανουράκη Μ.1-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο09/03/2415:30Μαυραντωνάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Δασκαλάκης Α.0-1
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή10/03/2415:30Μαυραντωνάκης Ν., Ανδριανάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-6
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή10/03/2415:30Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.0-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή10/03/2415:30Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Δ., Ψαλιδάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βελεγράκης Στέλιος)0-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή10/03/2415:30Σφακιανάκης Δ., Βασιλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.1-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΒΑΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο16/03/2416:00Βισκαδούρος Μ., Βισκαδούρος Α., Μασέλη Φ.2-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο16/03/2416:00Σφακιανάκης Δ., Σταυράκης Γ., Ανδριανάκης Ι.1-0
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΡΩΜΑΝΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο16/03/2416:00Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Ψαλιδάκης Α.1-0
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΔΑΜΑΣΤΑΣΣάββατο16/03/2416:00Μανδαλενάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Παρασύρης Γ.1-5
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΛΙΑΣΣάββατο16/03/2416:00Σαμιωτάκης Ε., Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-1
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ ΘΡΑΨΑΝΟΥΣάββατο16/03/2416:00Βασάκης Γ. Ε., Χριστουλάκης Ε., Μακράκης Δ.3-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο16/03/2416:00Μπαλίδης Α., Κλάδος Γ., Μαρκάκης Α.5-0
ΜΟΧΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΜΟΧΟΥΣάββατο16/03/2416:00Κυριακόπουλος Κ., Αξιώτης Ε., Φανουράκη Μ.0-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο23/03/2416:00Ζαφείρης Α., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.0-4
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣΕΛΙΑΣΣάββατο23/03/2416:00Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Ψαλιδάκης Α.0-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο23/03/2416:30Μπαλίδης Α., Κλάδος Γ., Βισκαδούρος Μ.0-4
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή24/03/2416:00Δρακωνάκης Ε., Βασιλάκης Α., Φανουράκη Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βασάκης Γ. Εμμανουήλ)1-2
ΤΥΛΙΣΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή24/03/2416:00Σαμιωτάκης Ε., Μαυρουδής Δ., Βασάκης Γ. Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Α. Θεοδόσης)0-5
ΠΑΝΟΜ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΑΛΙΩΝΚυριακή24/03/2416:00Μαυραντωνάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή24/03/2416:00Κλαμπατσέας Χ., Μάτσας Κ., Ξυπάκης Γ.5-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΜΟΧΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή24/03/2416:00Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Μπαλίδης Α.1-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο30/03/2416:00Βασάκης Γ. Ε., Μπιμπάκης Α., Μπλαβάκης Ε.1-2
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΠΑΝΟΜ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο30/03/2416:00Μαυραντωνάκης Ν., Βασιλάκης Α., Φανουράκη Μ.2-3
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή31/03/2416:00Κλαμπατσέας Χ., Μασέλη Φ., Τσαμπουράκης Γ.3-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή31/03/2416:00Σαμιωτάκης Ε., Σταυράκης Γ., Ψαλιδάκης Α.6-4
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή31/03/2416:00Αξιώτης Ε., Κυριακόπουλος Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.7-1
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή31/03/2416:00Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Βισκαδούρος Α.1-7
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣΕΛΙΑΣΚυριακή31/03/2416:00Μανδαλενάκης Ε., Χανιωτάκης Χ., Παπαδάκης Φ.2-2
ΜΟΧΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΜΟΧΟΥΚυριακή31/03/2416:00Ζαφείρης Α., Μπιμπάκης Α., Χριστουλάκης Ε.0-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΟΜ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΜΑΛΙΩΝΣάββατο06/04/2416:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.0-4
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΡΟΥΒΑΣΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΣάββατο06/04/2416:30Ανδριανάκης Ι., Κλαμπατσέας Χ., Ζουρνατζίδη Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Βασάκης Γ. Εμμανουήλ)1-7
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή07/04/2416:30Μπαλίδης Α., Χριστουλάκης Ε., Μπατζακάκης Ν.0-0
ΤΥΛΙΣΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή07/04/2416:30Βασάκης Γ. Ε., Τσαμπουράκης Γ., Σφακιανάκης Δ.0-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή07/04/2416:30Μαυραντωνάκης Ν., Βασιλάκης Α., Κυριακόπουλος Κ.0-0
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑΜΟΙΡΩΝΚυριακή07/04/2416:30Σαββούδης Β., Μασέλη Φ., Ψαλιδάκης Α.0-4
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΔΑΜΑΣΤΑΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή07/04/2416:30Μανδαλενάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-1
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΧΟΣΕΛΙΑΣΚυριακή07/04/2416:30Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Ξυπάκης Γ.1-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ ΕΛΙΑΣΣάββατο13/04/2417:00Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Α., Παρασύρης Γ.5-2
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο13/04/2417:00Σταυράκης Γ., Τσαμπουράκης Γ., Παπαδάκης Φ.4-0
ΡΟΥΒΑΣ - ΜΟΙΡΕΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο13/04/2417:00Μπαλίδης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μαρκάκης Α.5-0
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΤΥΛΙΣΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή14/04/2417:00Βισκαδούρος Μ., Μάτσας Κ., Μαυραντωνάκης Ν.3-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΤΥΜΠΑΚΙΟΥΚυριακή14/04/2417:00Μανδαλενάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Μασέλη Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Αδαμάκης Ζ. Θεοδόσης)2-1
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣΚυριακή14/04/2417:00Αξιώτης Ε., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.2-1
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή14/04/2417:00Χανιωτάκης Χ., Βασιλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-0
ΜΟΧΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑΜΟΧΟΥΚυριακή14/04/2417:00Ανδριανάκης Ι., Γαρεφαλάκης Κ., Φακουρέλης Φ.0-5


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο20/04/2417:00
ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο20/04/2417:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣΗΡΟΔΟΤΟΥΚυριακή21/04/2417:00
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΘΡΑΨΑΝΟΥΚυριακή21/04/2417:00
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΟΥΒΑΣΕΛΙΑΣΚυριακή21/04/2417:00
ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΙΝΩΙΚΗΔΑΜΑΣΤΑΣΚυριακή21/04/2417:00
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΜΟΧΟΣΚΡΟΥΣΩΝΑΚυριακή21/04/2417:00
ΠΑΝΟΜ - ΤΥΛΙΣΟΣΜΑΛΙΩΝΚυριακή21/04/2417:00