Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Proactive
DP Studies
fifty
diakriton
coffee island

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Off

<< Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος Play Out >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο09/04/2217:00Ζιούτος Κ., Παπαδάκης Μ., Μπλαβάκης Ε.1-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΜΟΧΟΣΜΙΝΩΙΚΗΣΣάββατο09/04/2217:30Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Α., Κυριακίδης Α.1-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή10/04/2216:30Ζαφείρης Α., Ανδριανάκης Ι., Πετούσης Ι.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή17/04/2217:00Μανδαλενάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Χανιωτάκης Χ.0-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΠΟΑΚυριακή17/04/2217:00Βισκαδούρος Μ., Κέφης Δ., Τζατζαράκης Δ.5-0
ΜΟΧΟΣ - ΛΙΝΤΟΜΟΧΟΥΚυριακή17/04/2217:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Αξιώτης Ε., Καλαϊτζής Γ.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη20/04/2218:00Χαραλαμπάκης Ε., Σταυράκης Γ., Θέμελη Π.1-0
ΜΟΧΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΟΧΟΥΤετάρτη20/04/2218:00Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.4-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΛΙΝΤΟΜΙΝΩΙΚΗΣΤετάρτη20/04/2218:00Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Σαρόγλου Ε.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΛΙΝΤΟΤετάρτη27/04/2217:00Χαραλαμπάκης Ε., Χανιωτάκης Χ., Μαστορίδης Δ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΤετάρτη27/04/2218:00Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.6-4
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΤετάρτη27/04/2218:00Γαρεφαλάκης Κ., Κανταρτζόγλου Δ., Πετούσης Ι.0-3


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΔΩΡΙΕΑΣΛΙΝΤΟΣάββατο30/04/2217:30Τζανιδάκης Α., Τσαμπουράκης Γ., Μαστορίδης Δ.5-0
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΟΧΟΥΣάββατο30/04/2218:00Μαυραντωνάκης Ν., Αξιώτης Ε., Ανδριανάκης Ι.0-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΜΙΝΩΙΚΗΣΣάββατο30/04/2218:00Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Μαζοκοπάκης Ζ.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΛΙΝΤΟΠΟΑΣάββατο07/05/2218:00Σαμιωτάκης Ε., Κομκοτός Ι., Φανουράκη Μ.1-2
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΔΩΡΙΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή08/05/2218:00Μπιμπάκης Α., Ρεμεδιάκης Γ., Ψαλιδάκης Α.4-0
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή08/05/2218:00Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Βισκαδούρος Α.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΜΟΧΟΣΛΙΝΤΟΣάββατο14/05/2217:30Σαμιωτάκης Ε., Μαστορίδης Δ., Ρεμεδιάκης Γ.3-1
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΜΙΝΩΙΚΗΣΣάββατο14/05/2218:00Βισκαδούρος Μ., Κομκοτός Ι., Περτσελάκης Γ.6-0
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή15/05/2218:00Βασάκης Γ. Ε., Σκριτζοβάλης Β., Πετούσης Ι.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΠΟΑΚυριακή22/05/2218:00Ζιούτος Κ., Μαυραντωνάκης Α., Βασιλάκης Α.1-1
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή22/05/2218:00Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Ζουρμπάκης Α.4-1
ΛΙΝΤΟ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΛΙΝΤΟΤρίτη31/05/2219:00Σφακιανάκης Δ., Γαρεφαλάκης Κ., Ρεμεδιάκης Γ.2-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΧΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣΜΟΧΟΥΤετάρτη25/05/2218:00Δασκαλάκης Ι., Σκρεπετός Σ., Ψαλιδάκης Α.3-2
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΜΙΝΩΙΚΗΣΤετάρτη25/05/2218:00Γαρεφαλάκης Κ., Ρεμεδιάκης Γ., Χανιωτάκης Χ.4-0
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΛΙΝΤΟΕΡΓΟΤΕΛΗΤετάρτη25/05/2218:00Μανδαλενάκης Ε., Μπιμπάκης Α., Μπιτζιλή Μ.4-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΟΧΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή29/05/2218:00Παπαδάκης Φ., Παρασύρης Γ., Πετρίδης Ι.2-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΠΟΑΚυριακή29/05/2218:00Κλαμπατσέας Χ., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.2-3
ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή29/05/2218:00Ανδριανάκης Ι., Θέμελη Π., Σκρεπετός Σ.1-0