ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
diakriton
DP Studies
fifty
Proactive
coffee island

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 2ος Όμιλος

<< Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή18/10/2012:00Κατσογιάννης Η., Ζιούτος Κ., Περτσελάκης Γ.5-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΛΙΝΤΟΚυριακή18/10/2012:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Τζανάκη Μ., Μαζοκοπάκης Ζ.0-2
ΔΑΦΝΕΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΔΑΦΝΩΝΚυριακή18/10/2012:00Κλαμπατσέας Χ., Μαυραντωνάκης Ι., Ψαλιδάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)3-1
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΖΑΡΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή18/10/2016:00Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.3-2
Ρεπό: ΚΑΝΑΡΙΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΣάββατο24/10/2015:30Κυριακόπουλος Κ., Σκρεπετός Σ., Μασέλη Φ.4-3
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο24/10/2015:30Μανδαλενάκης Ε., Κατσογιάννης Η., Πετρίδης Ι.0-1
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/10/2015:30Πατεμτζής Γ., Τζανάκη Μ., Καλαϊτζής Γ.2-3
ΖΑΡΟΣ - ΔΑΦΝΕΣΖΑΡΟΥΚυριακή25/10/2015:30Καρατζάς Γ., Μαυρουδής Ι., Καζόγλου Χ.1-1
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΣΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΔΑΦΝΩΝΚυριακή01/11/2012:00Καρατζάς Γ., Μαυρουδής Δ., Βασιλάκης Α.5-1
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΛΙΝΤΟΚυριακή01/11/2012:00Κατσογιάννης Η., Καζόγλου Χ., Ανδριανάκης Ι.0-2
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή01/11/2012:00Χριστουλάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Καλαϊτζής Γ.3-0
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΖΑΡΟΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή01/11/2015:00Ρεμιδιανάκης Δ., Μπιτζιλή Μ., Πετρίδης Ι.6-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο07/11/2015:00
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο07/11/2015:00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΑΦΝΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή08/11/2012:00
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΛΙΝΤΟΚυριακή08/11/2012:00
Ρεπό: ΖΑΡΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΖΑΡΟΥΣάββατο14/11/2015:00
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣΠΑΛΙΑΝΗΣΚυριακή15/11/2011:30
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣΕΓΟΗΚυριακή15/11/2012:00
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΑΦΝΕΣΤΥΛΙΣΟΥΚυριακή15/11/2012:00
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΣάββατο21/11/2015:00
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή22/11/2012:00
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΖΑΡΟΣΛΙΝΤΟΚυριακή22/11/2012:00
ΔΑΦΝΕΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗΔΑΦΝΩΝΚυριακή22/11/2012:00
Ρεπό: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
Ρεπό: ΔΑΦΝΕΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΕΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΖΑΡΟΣ
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΖΑΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Ρεπό: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΖΑΡΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ
Ρεπό: ΚΑΝΑΡΙΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΕΣ - ΖΑΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Ρεπό: ΘΕΡΙΣΣΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΑΡΟΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΕΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΔΑΦΝΕΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
Ρεπό: ΖΑΡΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΖΑΡΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΖΑΡΟΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΔΑΦΝΕΣ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
Ρεπό: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΖΑΡΟΣ
ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ
Ρεπό: ΔΑΦΝΕΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ - ΔΑΦΝΕΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΖΑΡΟΣ - ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ - ΔΑΦΝΕΣ
ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΖΑΡΟΣ
Ρεπό: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ