Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Στεφανακης
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο21/09/1317:00Σταυρακάκη Ν., Μαστορίδης Δ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.8-2
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο21/09/1317:000-3 α.α.
ΒΟΝΗ - ΚΟΡΦΕΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο21/09/1317:00Μερκουλίδης Ν., Πασσάς N. Ι., Λαλιώτης Γ.3-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο21/09/1317:00Σπινάκης Ν., Σαβουιδάκης Κ., Ζερβάκης Α. Γ.1-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΜΟΧΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο21/09/1317:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Σηφάκης Ζ., Βοριζανάκης Σ.3-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΠΟΜΠΙΑΣΚυριακή22/09/1311:00Φερετζάκης Ν., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ., Ζαφείρης Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/09/1317:00Μαυρουδής Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Παπακώστας Γ.1-3
Ρεπό: ΙΝΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΦΕΣ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/09/1316:303-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΠΟΑΣάββατο28/09/1316:30Παπαδόπουλος Ι., Φερετζάκης Ν., Σφακιανάκης Ε. Μ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΒΟΝΗΕΓΟΗΣάββατο28/09/1316:30Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.3-0
ΜΟΧΟΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΜΟΧΟΥΚυριακή29/09/1311:00Ξυπάκης Γ., Ζερβάκης Α. Γ., Βασσάκης Ι. Ε.2-0
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή29/09/1311:00Καπετανάκης Ε., Λαλιώτης Γ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.4-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή29/09/1316:30Μανδαλενάκης Ε., Βοριζανάκης Σ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.0-3
ΙΝΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή29/09/1316:30Αδαμάκης Α. Θ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πατεράκης Μ.1-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο05/10/1316:000-3 α.α.
ΒΟΝΗ - ΜΟΧΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο05/10/1316:00Περτσελάκης Γ., Ελευθεράκης Π., Σαβουιδάκης Κ.4-3
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο05/10/1316:00Πασσάς N. Ι., Πασσάς I. Ι., Σηφάκης Ζ.2-2
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΦΕΣΠΟΑΚυριακή06/10/1311:00Παξιμαδάς Σ., Πατεράκης Μ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.0-0
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΠΗΓΑΣΟΣΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΚυριακή06/10/1311:00Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Παπαδοσπυριδάκης Ε.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΙΝΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/10/1316:00Κωστάκης Μ., Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ.2-0
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή22/12/1315:00Συναδινάκης Κ., Σαβουιδάκης Κ., Ζερβάκης Ε. Γ.0-2
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΟΡΦΕΣΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο12/10/1316:00Καπετανάκης Ε., Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Δ.1-3
ΜΟΧΟΣ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΜΟΧΟΥΣάββατο12/10/1316:003-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΒΟΝΗΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο12/10/1316:00Πασσάς N. Ι., Πασσάς I. Ι., Φερετζάκης Κ.2-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο12/10/1316:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ., Βοριζανάκης Σ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/10/1316:00Φερετζάκης Ν., Γιαλαμάς Ν., Πασσάς I. Ι.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή13/10/1311:00Μπεκιράκης Ι., Μανδαλενάκης Ε., Σηφάκης Ζ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Συριγωνάκης Νίκος)0-0
ΙΝΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή13/10/1316:00Μερκουλίδης Ν., Χαιρέτης Γ., Ελευθεράκης Π.1-1
Ρεπό: ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ0-3 α.α.
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΙΝΙΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΣάββατο19/10/1315:30Φερετζάκης Ν., Κούρα Κ., Βοριζανάκης Σ.1-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο19/10/1315:30Σταυρακάκη Ν., Κουράκης Ι., Σαβουιδάκης Κ.2-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο19/10/1315:30Χαροκόπος Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ελευθεράκης Π.2-0
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΠΟΑΚυριακή20/10/1311:00Σαρρής Γ., Λαλιώτης Γ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή20/10/1315:30Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Πατεράκης Μ., Ζερβάκης Α. Γ.0-2
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή20/10/1315:30Μπεκιράκης Ι., Πατεράκης Μ., Ζαφείρης Α.3-1
Ρεπό: ΚΟΡΦΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΧΟΥΣάββατο26/10/1315:30Σταυρακάκη Μ., Σαβουιδάκης Κ., Ελευθεράκης Π.4-2
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο26/10/1315:30Μπεκιράκης Ι., Πατεράκης Μ., Ζαφείρης Α.2-3
ΙΝΙ - ΚΟΡΦΕΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο26/10/1315:30Παπαδόπουλος Ι., Σαβουιδάκης Κ., Χαιρέτης Γ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/10/1315:30Πασσάς N. Ι., Γρύλου Σ., Σφακιανάκης Δ.1-4
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΒΟΝΗΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή27/10/1311:00Χατζογιάννης Ε., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.0-3
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή27/10/1311:00Βοριζανάκης Σ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Καπετανάκης Ε.3-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΠΟΤΑΜΙΕΣ0-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΙΝΙΕΓΟΗΣάββατο02/11/1315:00Σαρρής Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.7-0
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΣάββατο02/11/1315:00Σταυρακάκη Μ., Χαιρέτης Γ., Μπεκιράκης Ι.4-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΒΟΝΗΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο02/11/1315:00Φερετζάκης Ν., Σηφάκης Ζ., Ελευθεράκης Π.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή03/11/1315:00Πασσάς N. Ι., Σηφάκης Ζ., Δρακάκης Α.5-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΠΟΑΚυριακή03/11/1315:00Κάζας Α., Ζερβάκης Α. Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.5-0
ΚΟΡΦΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή03/11/1315:00Κωστάκης Μ., Ζαφείρης Α., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.0-1
Ρεπό: ΜΟΧΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΝΗ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΙΝΙ - ΜΟΧΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο09/11/1315:00Μπεκιράκης Ι., Φερετζάκης Ν., Ζαφείρης Α.1-4
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΜΟΙΡΩΝΣάββατο09/11/1315:00Παπαδόπουλος Ι., Ελευθεράκης Π., Δρακάκης Α.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο09/11/1315:00Σταυρακάκη Μ., Χαιρέτης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)0-3
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΧΟΥΣάββατο09/11/1315:00Περτσελάκης Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.0-2
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΣάββατο09/11/1315:00Καρατζάς Γ., Βοριζανάκης Σ., Ζερβάκης Ε. Γ.2-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΟΡΦΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή10/11/1311:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Πασσάς N. Ι., Θέμελη Π.1-2
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΜΟΧΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΜΟΧΟΥΣάββατο16/11/1315:00Κωστάκης Μ., Συναδινάκης Κ., Θέμελη Π.5-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΕΓΟΗΚυριακή17/11/1311:00Πασσάς I. Ι., Πατεράκης Μ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.0-1
ΚΟΡΦΕΣ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή17/11/1312:00Σαρρής Γ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ., Δρακάκης Α.3-2
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΙΝΙΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή17/11/1315:00Σταυρακάκη Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Ελευθεράκης Π.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή17/11/1315:00Σταυρακάκη Ν., Λαλιώτης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Ιωαννίδης Γεώργιος)3-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΒΟΝΗΠΟΑΚυριακή17/11/1315:00Πασσάς N. Ι., Ζερβάκης Ε. Γ., Ζαφείρης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)0-1
Ρεπό: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ0-3 α.α.
ΒΟΝΗ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο23/11/1315:00Χριστουλάκης Ε., Βασσάκης Ι. Ε., Συναδινάκης Κ.3-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΟΧΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή24/11/1311:00Σταυρακάκη Ν., Χαιρέτης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-1
ΚΟΡΦΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή24/11/1311:00Χαροκόπος Α., Πασσάς N. Ι., Σαβουιδάκης Κ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή24/11/1313:15Πασσάς N. Ι., Χαροκόπος Α., Σαβουιδάκης Κ.5-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΙΝΙΜΟΙΡΩΝΚυριακή24/11/1315:00Κωστάκης Μ., Σφακιανάκης Δ., Σηφάκης Ζ.2-2
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΚυριακή24/11/1315:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Ελευθεράκης Π., Ζαφείρης Α.2-3
Ρεπό: ΠΟΤΑΜΙΕΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΜΟΙΡΩΝΣάββατο30/11/1315:00Περτσελάκης Γ., Δρακάκης Α., Σαβουιδάκης Κ.0-1
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο30/11/1315:00Κωστάκης Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ζαφείρης Α.1-6
ΜΟΧΟΣ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΜΟΧΟΥΣάββατο30/11/1315:00Φερετζάκης Ν., Πατεράκης Μ., Σηφάκης Ζ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΚΟΡΦΕΣΕΓΟΗΣάββατο30/11/1315:00Σφακιανάκης Ε. Μ., Συναδινάκης Κ., Σαρρής Γ.6-0
ΙΝΙ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή01/12/1312:00Σπινάκης Ν., Χαροκόπος Α., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.1-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή01/12/1315:00Μερκουλίδης Ν., Λαλιώτης Γ., Σφακιανάκης Δ.2-0
Ρεπό: ΒΟΝΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο07/12/1315:00Βοριζανάκης Σ., Χριστουλάκης Ε., Ξυπάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)5-0
ΒΟΝΗ - ΙΝΙΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο07/12/1315:00Συναδινάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.4-1
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΣάββατο07/12/1315:00Σπινάκης Ν., Μπεκιράκης Ι., Περτσελάκης Γ.5-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣΠΟΑΣάββατο07/12/1315:00Πασσάς N. Ι., Παξιμαδάς Σ., Σαβουιδάκης Κ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΚΟΥΝΑΒΟΙΕΓΟΗΚυριακή08/12/1311:00Πατεμτζής Γ., Βισκαδούρος Α., Ελευθεράκης Π.2-0
ΚΟΡΦΕΣ - ΜΟΧΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή08/12/1312:00Αδαμάκης Α. Θ., Κωστάκης Μ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.0-3
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΜΟΧΟΥΚυριακή08/12/1315:00Λαλιώτης Γ., Γιαλαμάς Ν., Πατεράκης Μ.0-2
Ρεπό: ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΒΟΝΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο14/12/1315:00Σπινάκης Ν., Σαρρής Γ., Γαρεφαλάκης Κων. Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)2-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΜΟΙΡΩΝΣάββατο14/12/1315:00Χαροκόπος Α., Δρακάκης Α., Σηφάκης Ζ.2-3
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΚΟΡΦΕΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο14/12/1315:00Χριστουλάκης Ε., Βοριζανάκης Σ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-7
ΜΟΧΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΜΟΧΟΥΣάββατο14/12/1315:00Σφακιανάκης Δ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Πατεράκης Μ.0-2
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή15/12/1315:00Ζερβάκης Ε. Γ., Γιαλαμάς Ν., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-4
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή15/12/1315:00Βασάκης Γ. Ε., Λαλιώτης Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.1-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ0-3 α.α.
ΒΟΝΗ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο04/01/1415:00Βασάκης Γ. Ε., Συναδινάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.4-4
ΚΟΡΦΕΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΚΡΟΥΣΩΝΑΣάββατο04/01/1415:00Σφακιανάκης Δ., Ξυπάκης Γ., Ζερβάκης Α. Γ.3-2
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΙΝΙΠΟΑΣάββατο04/01/1415:00Σταυρακάκη Μ., Μαυρουδής Δ., Πατεράκης Μ.0-0
ΜΟΧΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΜΟΧΟΥΣάββατο04/01/1415:00Βοριζανάκης Σ., Σπινάκης Ν., Σηφάκης Ζ.2-0
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΚυριακή05/01/1412:00Συναδινάκης Κ., Αδαμάκης Ζ. Θ., Σαβουιδάκης Κ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑΕΓΟΗΚυριακή05/01/1415:00Ελευθεράκης Σ., Γιαλαμάς Ν., Χαιρέτης Γ.3-0
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΚΟΡΦΕΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΣάββατο11/01/1415:00Κωστάκης Μ., Πατεμτζής Γ., Ζερβάκης Α. Γ.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο11/01/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Βασάκης Γ. Ε., Συναδινάκης Κ.1-4
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΜΟΙΡΩΝΣάββατο11/01/1415:00Καρατζάς Γ., Πατεράκης Μ., Φερετζάκης Κ.1-4
ΙΝΙ - ΠΗΓΑΣΟΣΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο11/01/1415:00Ελευθεράκης Σ., Φλουρής Ε., Βοριζανάκης Σ.1-1
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΜΟΧΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο11/01/1415:00Λαλιώτης Γ., Ξυπάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.0-4
ΒΟΝΗ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο11/01/1415:00Μερκουλίδης Ν., Σαρρής Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.1-4
Ρεπό: ΚΟΥΝΑΒΟΙ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΓΕΡΓΕΡΗΣΣάββατο18/01/1415:00Καρατζάς Γ., Κωστάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.0-0
ΚΟΡΦΕΣ - ΒΟΝΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο18/01/1415:00Βασάκης Γ. Ε., Χαιρέτης Γ., Θέμελη Π.2-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΟΑΣάββατο18/01/1415:00Πατεράκης Μ., Γιαλαμάς Ν., Δρακάκης Α.2-0
ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΜΟΧΟΥΣάββατο18/01/1415:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μανδαλενάκης Ε., Χριστουλάκης Ε.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΠΟΤΑΜΙΕΣΕΓΟΗΚυριακή19/01/1412:00Χαροκόπος Α., Βοριζανάκης Σ., Λαλιώτης Γ.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή19/01/1415:00Σαρρής Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σηφάκης Ζ.1-1
Ρεπό: ΙΝΙ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΚΟΡΦΕΣ0-3 α.α.
ΒΟΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο25/01/1415:00Συναδινάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Δρακάκης Α.0-0
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο25/01/1415:00Σταυρακάκη Μ., Σαρρής Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.5-0
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΜΟΧΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή26/01/1411:00Φερετζάκης Ν., Κουράκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Ν.3-6
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΙΝΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή26/01/1412:00Βισκαδούρος Α., Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Μ.1-3
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΚυριακή26/01/1415:00Βασάκης Γ. Ε., Καπετανάκης Ε., Γαρεφαλάκης Ε.3-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή26/01/1415:00Σαβουιδάκης Κ., Σπινάκης Ν., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.3-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΜΟΧΟΣ - ΒΟΝΗΜΟΧΟΥΣάββατο01/02/1415:00Πατεράκης Μ., Βασσάκης Ι. Ε., Περτσελάκης Γ.4-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΟΜΠΙΑΣΣάββατο01/02/1415:00Ζερβάκης Ε. Γ., Δρακάκης Α.1-1
ΚΟΡΦΕΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή02/02/1411:00Λαλιώτης Γ., Νικολακάκης Β., Χαιρέτης Γ.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή02/02/1415:00Μαστορίδης Δ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ελευθεράκης Π.0-1
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή02/02/1415:00Σφακιανάκης Δ., Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-3
ΙΝΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή02/02/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Κωστάκης Μ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.2-2
Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΜΟΧΟΣ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΠΟΑΣάββατο08/02/1415:00Κολυβάκης Κ., Μαυρουδής Δ., Πατεράκης Μ.1-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο08/02/1415:00Χανιωτάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ.1-4
ΚΟΡΦΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή09/02/1412:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Πασσάς I. Ι., Συναδινάκης Κ.4-1
ΒΟΝΗ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00Σαβουιδάκης Κ., Ρεμιδιανάκης Δ., Ζερβάκης Ε. Γ.3-0
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΙΝΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή09/02/1415:00Φερετζάκης Ν., Χαιρέτης Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Κ.3-0
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή09/02/1415:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ.2-2
Ρεπό: ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΠΗΓΑΣΟΣΕΓΟΗΣάββατο15/02/1415:00Κωστάκης Μ., Βασάκης Γ. Ε., Ζερβάκης Ε. Γ.1-0
ΜΟΧΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΧΟΥΣάββατο15/02/1415:00Χαροκόπος Α., Συναδινάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.1-2
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΒΟΝΗΜΟΙΡΩΝΣάββατο15/02/1415:00Λαλιώτης Γ., Πατεράκης Μ., Δρακάκης Α.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο15/02/1415:00Καρατζάς Γ., Σφακιανάκης Δ., Καπετανάκης Ε.3-2
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή16/02/1411:00Συναδινάκης Κ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ., Δρακάκης Α.0-3
ΙΝΙ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή16/02/1415:00Σαρρής Γ., Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Σφακιανάκης Μ. Μ.0-3
Ρεπό: ΚΟΡΦΕΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ0-3 α.α.
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΜΟΧΟΣΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο22/02/1415:00Φερετζάκης Ν., Μπεκιράκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.2-1
ΒΟΝΗ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο22/02/1415:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Καπετανάκης Ε., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.1-0
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο22/02/1415:00Ζερβάκης Ε. Γ., Γρύλου Σ., Γιατράκης Κ.1-0
ΚΟΡΦΕΣ - ΙΝΙΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή23/02/1412:00Ελευθεράκης Σ., Συναδινάκης Κ., Καρατζάς Γ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑΠΟΑΚυριακή23/02/1415:00Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Χαιρέτης Γ., Λαλιώτης Γ.10-1
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΚυριακή23/02/1415:00Σπινάκης Ν., Σαβουιδάκης Κ., Πατεράκης Μ.2-6
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΙΝΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΓΑΡΙΠΑΣΣάββατο08/03/1415:00Περτσελάκης Γ., Λαλιώτης Γ.2-2
ΒΟΝΗ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΚΑΣΤΕΛΙΟΥΣάββατο08/03/1415:00Χαροκόπος Α., Κουράκης Ι.3-1
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΠΗΓΑΣΟΣΓΕΡΓΕΡΗΣΚυριακή09/03/1415:00Πατεράκης Μ., Λιανδράκης Φ.0-3
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΜΟΙΡΩΝΚυριακή09/03/1415:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Στεφανίδης Σ., Δρακάκης Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΚΟΡΦΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή09/03/1415:00Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Θέμελη Π.1-1
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή09/03/1415:00Πασσάς I. Ι., Νικολακάκης Β.0-1
Ρεπό: ΜΟΧΟΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΒΟΝΗ0-3 α.α.
ΜΟΧΟΣ - ΙΝΙΜΟΧΟΥΣάββατο15/03/1416:00Συναδινάκης Κ., Γιαλαμάς Ν., Κουρπάς Ν.4-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο15/03/1416:00Βασάκης Γ. Ε., Πατεράκης Μ., Πλαίτης Γ.2-0
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΠΟΑΣάββατο15/03/1416:00Λαλιώτης Γ., Φουκάκης Γ., Σαριδάκης Κ.2-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο15/03/1416:00Κωστάκης Μ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ελευθεράκης Σ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΕΓΟΗΚυριακή16/03/1411:00Μαστορίδης Δ., Χατζογιάννης Ε., Γιατράκης Κ.1-0
ΚΟΡΦΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή16/03/1413:00Γαρεφαλάκης Κων. Ν., Σπινάκης Ν., Ασλάνης Η.1-5
Ρεπό: ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΝΙ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ3-0 α.α.
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΜΟΧΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο22/03/1416:00Βασάκης Γ. Ε., Μανδαλενάκης Ε., Μπούρκερ Ν.1-2
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή23/03/1411:00Φερετζάκης Ν., Περτσελάκης Γ., Λαδομένος Μ.3-4
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή23/03/1416:00Μπεκιράκης Ι., Βισκαδούρος Μ., Ψαραδάκης Ι.2-1
ΒΟΝΗ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή23/03/1416:00Κουράκης Ι., Κωστάκης Μ., Χναράκης Δ.1-0
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΚΟΡΦΕΣΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΚυριακή23/03/1416:00Συναδινάκης Κ., Μαυρουδής Δ., Μοχιανάκης Α.1-0
Ρεπό: ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ0-3 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ3-0 α.α.
ΜΟΧΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΟΧΟΥΣάββατο29/03/1416:00Δασκαλάκης Α., Αδαμάκης Ζ. Θ., Πλαίτης Γ.2-4
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΒΟΝΗΒΙΑΝΝΟΥΣάββατο29/03/1416:00Καρατζάς Γ., Φερετζάκης Κ., Φορτετσανάκης Μ.0-1
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΚΟΡΦΕΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο29/03/1416:00Σφακιανάκης Δ., Χανιωτάκης Χ., Φραγκουλάκη Μ.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΕΓΟΗΚυριακή30/03/1412:00Αδαμάκης Α. Θ., Χριστουλάκης Ε., Ελευθεράκης Σ.4-0
ΙΝΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή30/03/1416:00Ζερβάκης Ε. Γ., Σπινάκης Ν., Κασαπάκης Α.2-0
Ρεπό: ΠΟΤΑΜΙΕΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ3-0 α.α.
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο05/04/1417:00Περτσελάκης Γ., Φλουρής Ε., Φραγκουλάκη Μ.2-2
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΜΟΧΟΣΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΣάββατο05/04/1417:00Γρύλου Σ., Χαροκόπος Α., Παπαδάκης Γ.2-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΠΟΑΣάββατο05/04/1417:00Κωστάκης Μ., Μανδαλενάκης Ε., Σαβουιδάκης Κ.2-1
ΚΟΡΦΕΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή06/04/1411:00Συναδινάκης Κ., Χριστουλάκης Ε., Ασλάνης Η.2-3
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΙΝΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή06/04/1417:00Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Γιαλαμάς Ν., Καμπιτάκης Κ.0-2
Ρεπό: ΒΟΝΗ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΕΓΟΗΚυριακή13/04/1417:00Σαβουιδάκης Κ., Καραγιάννης Α., Κασαπάκης Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)1-2
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή13/04/1417:00Σφακιανάκης Δ., Τζανάκης Ι., Κασαπάκης Α.0-1
ΙΝΙ - ΒΟΝΗΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή13/04/1417:00Κωστάκης Μ., Βασάκης Γ. Ε., Καμπιτάκης Κ.0-3
ΜΟΧΟΣ - ΚΟΡΦΕΣΜΟΧΟΥΚυριακή13/04/1417:00Σπινάκης Ν., Θέμελη Π., Μπούρκερ Ν.2-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή13/04/1417:00Ζερβάκης Ε. Γ., Τσικνάκης Γ., Μοχιανάκης Α.2-5
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή13/04/1417:00Καρατζάς Γ., Δρακάκης Α., Σαριδάκης Κ.2-1
Ρεπό: ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΙΝΙ0-3 α.α.
ΚΟΡΦΕΣ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ3-0 α.α.
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή27/04/1417:00Σαβουιδάκης Κ., Φραγκουλάκη Μ., Κασαπάκης Κ.6-2
ΒΟΝΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΚΑΣΤΕΛΙΟΥΚυριακή27/04/1417:00Βοριζανάκης Σ., Λαδομένος Μ., Σαβουιδάκης Σ.4-0
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΚυριακή27/04/1417:00Ζερβάκης Ε. Γ., Μοχιανάκης Α., Κασαπάκης Α.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΜΟΧΟΣΕΓΟΗΚυριακή27/04/1417:00Σπινάκης Ν., Παπανδρέου Γ., Βιτσαξάκης Α.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή27/04/1417:00Κουγιουμιτζάκης Ζ. Σ., Τσικνάκης Γ., Σαριδάκης Κ.0-1
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΜΟΙΡΩΝ3-0 α.α.
ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.0-3 α.α.
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΟΝΗΚΑΛΕΣΩΝΚυριακή04/05/1418:00Ζαχαριουδάκης Γ., Παπανδρέου Γ., Κυριακίδης Ρ.2-1
ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΜΟΝΟΦΑΤΣΙΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥΚυριακή04/05/1418:00Βασάκης Γ. Ε., Σαριδάκης Κ., Καμπιτάκης Κ.0-1
ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΚΟΡΦΕΣΜΟΙΡΩΝΚυριακή04/05/1418:00Πατεράκης Μ., Μοχιανάκης Α., Παπαδάκης Γ.4-1
ΙΝΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΡΙΠΑΣΚυριακή04/05/1418:00Σφακιανάκης Δ., Κασαπάκης Κ., Βιτσαξάκης Α.0-2
ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΜΟΧΟΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΚυριακή04/05/1418:00Παπαδοσπυριδάκης Ε., Ψαραδάκης Ι., Φορτετσανάκης Μ.1-1
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ0-3 α.α.
ΜΟΧΟΣ - ΝΕΟΙ ΡΟΥΒΑ3-0 α.α.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥΠΟΑΣάββατο10/05/1418:00Κωστάκης Μ., Ψαραδάκης Ι., Παπαδάκης Γ.3-1
ΚΟΡΦΕΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣΑΛΜΥΡΟΥΚυριακή11/05/1418:00Σπινάκης Ν., Βιτσαξάκης Α., Φλώρος Δ.6-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑΕΓΟΗΚυριακή11/05/1418:00Σαρρής Γ., Κασαπάκης Κ., Μπούρκερ Ν.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ - ΙΝΙΒΙΑΝΝΟΥΚυριακή11/05/1418:00Βοριζανάκης Σ., Κουρπάς Ν., Χναράκης Δ.1-0
ΜΟΝΟΦΑΤΣΙ - ΒΟΝΗΛΙΓΟΡΤΥΝΟΥΚυριακή11/05/1418:00Κρασαγάκης Χ., Ζερβάκης Ε. Γ., Καραγιάννης Α.3-3
Ρεπό: ΚΟΥΝΑΒΟΙ