Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Atlantis Hotel
liontomitsos
DP Studies
Στεφανακης
Κουτεντακης
Lato Boutique
Olympia Palace

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Παιδικό 2002-2003 Β΄ Όμιλος

<< Παιδικό 2002-2003 Α΄ Όμιλος
Παιδικό 2002-2003 Γ΄ Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/11/1609:002-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/11/1610:000-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΟΦΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/11/1611:002-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/11/1612:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο12/11/1613:001-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο19/11/1609:000-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο19/11/1610:000-1
Π.Ο.Α. - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο19/11/1611:001-0
ΛΙΝΤΟ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο19/11/1612:001-0
Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο19/11/1613:000-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΗ - Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/11/1609:004-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/11/1610:001-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/11/1611:000-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/11/1612:000-7
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο26/11/1613:001-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/12/1609:004-0
ΛΙΝΤΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/12/1610:002-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΟΦΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/12/1611:001-2
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/12/1612:000-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/12/1613:003-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/12/1609:001-2
Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/12/1610:001-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/12/1611:001-3
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/12/1612:000-3
ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/12/1613:002-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/12/1609:000-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/12/1610:006-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/12/1611:000-0
ΛΙΝΤΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/12/1612:002-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/12/1613:002-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο14/01/1709:001-2
Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο14/01/1710:001-0
Π.Ο.Α. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο14/01/1711:001-0
ΟΦΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο14/01/1712:004-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο14/01/1713:000-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΟΦΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/01/1709:001-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/01/1710:000-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/01/1711:001-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/01/1712:000-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο21/01/1713:000-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/01/1709:004-2
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/01/1710:000-1
ΛΙΝΤΟ - ΟΦΗΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/01/1711:003-0
Α.Ε. ΚΡΗΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/01/1712:000-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο28/01/1713:001-0