ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (2η αγ.) | ΟΦΑΜ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 21/10/23 | 17:00 | 1-3 |
2. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (1η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΧΑΡΑΥΓΗ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Τετάρτη | 01/11/23 | 16:00 | 0-8 |
3. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (4η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 04/11/23 | 16:15 | 1-2 |
4. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (5η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 12/11/23 | 15:00 | 4-2 |
5. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (6η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 18/11/23 | 15:30 | 0-3 |
6. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (7η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 0-11 |
7. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (8η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 3-0 α.α. |
8. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (9η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 0-3 α.α. |
9. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (10η αγ.) | ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 16/12/23 | 15:00 | 7-0 |
10. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (11η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΟΦΑΜ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 14/01/24 | 18:30 | 0-4 |
11. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (3η αγ.) | ΔΑΦΝΕΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Τετάρτη | 17/01/24 | 19:00 | 7-1 |
12. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (12η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 21/01/24 | 18:30 | 0-3 |
13. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (13η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 28/01/24 | 11:30 | 5-0 |
14. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (14η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΓΟΡΤΥΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 03/02/24 | 15:00 | 3-6 |
15. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (15η αγ.) | ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 11/02/24 | 11:30 | 3-0 |
16. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (16η αγ.) | ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 7-0 |
17. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (17η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Κυριακή | 25/02/24 | 18:30 | 0-4 |
18. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (18η αγ.) | ΔΩΡΙΕΑΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 7-0 |
19. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (19η αγ.) | ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ | Σάββατο | 09/03/24 | 16:00 | 13-0 |
20. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (20η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΩΝ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 0-3 α.α. |
21. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (21η αγ.) | ΟΦΑΜ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Τετάρτη | 27/03/24 | 19:30 | 3-0 α.α. |
22. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (22η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΩΡΙΕΑΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | 0-3 α.α. |
23. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (23η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΔΑΦΝΕΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 06/04/24 | 16:30 | 0-3 α.α. |
24. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (24η αγ.) | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΜΥΡΤΙΑΣ | Κυριακή | 14/04/24 | 12:00 | 3-0 α.α. |
25. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (25η αγ.) | ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | 0-3 α.α. |
26. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (26η αγ.) | ΓΟΡΤΥΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 28/04/24 | 12:00 | |
27. | Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ - 1ος Όμιλος (27η αγ.) | ΕΛΠΙΔΕΣ - ΕΓΟΗ-Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ - ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:00 |