ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Στεφανακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
DP Studies
liontomitsos
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 134 από 181 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΑΡΙΠΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΠέμπτη13/04/1717:00
2.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΒΟΝΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝΣάββατο22/09/1816:300-0
3.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΟΧΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή30/09/1816:001-1
4.Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ" (1η φάση)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη03/10/1815:302-1
5.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΠΗΓΑΣΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥΚυριακή07/10/1813:004-1
6.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/10/1815:302-1
7.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/10/1815:300-5
8.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο27/10/1815:001-4
9.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή04/11/1818:002-2
10.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΚΑΝΑΡΙΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΚυριακή11/11/1811:006-2
11.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/11/1818:000-0
12.Κύπελλο ΕΠΣΗ "ΦΗΜΗ" (2η φάση)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΗΜΙΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη21/11/1818:000-2
13.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο01/12/1818:000-2
14.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή09/12/1815:002-1
15.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΓΑΡΙΠΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥΚυριακή16/12/1818:001-5
16.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΒΟΝΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο12/01/1918:002-3
17.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΜΟΧΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΟΧΟΥΚυριακή20/01/1915:001-0
18.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή27/01/1911:000-1
19.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΓ. ΜΥΡΩΝΑΣάββατο02/02/1915:001-2
20.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΟΑΣάββατο23/02/1918:000-2
21.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΤετάρτη27/02/1916:001-2
22.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΝΑΡΙΑΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή03/03/1911:001-5
23.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΔΩΡΙΕΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΣΤΕΛΙΟΥΤετάρτη06/03/1916:004-1
24.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΚυριακή17/03/1911:002-1
25.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΡΓΟΤΕΛΗΣάββατο30/03/1916:00
26.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΚυριακή07/04/1917:00
27.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΧΑΡΑΥΓΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ0-3 α.α.
28.Β΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ