Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό 2005-2006 Γ΄ Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/18 | 09:00 | 3-0 | |
ΚΑΝΤΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/18 | 10:00 | 3-2 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/18 | 11:00 | 1-1 | |
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 13/01/18 | 12:00 | 0-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΝΤΙΑ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/18 | 09:00 | 0-5 | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/18 | 10:00 | 2-1 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/18 | 11:00 | 4-3 | |
ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 20/01/18 | 12:00 | 2-8 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 27/01/18 | 09:00 | 10-0 | |
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 27/01/18 | 10:00 | 4-3 | |
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 27/01/18 | 11:00 | 4-3 | |
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΚΑΝΤΙΑ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 27/01/18 | 12:00 | 1-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 10:00 | 2-6 | |
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΝΩΙΚΗ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 11:00 | 3-0 | |
ΚΑΝΤΙΑ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 12:00 | 2-0 | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 03/02/18 | 13:00 | 3-0 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 10/02/18 | 09:00 | 2-2 | |
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 10/02/18 | 10:00 | 0-3 | |
ΓΟΡΤΥΣ - ΚΑΝΤΙΑ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 10/02/18 | 11:00 | 0-3 α.α. | |
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 10/02/18 | 12:00 | 1-3 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΝΤΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 09:00 | 1-0 | |
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 10:00 | 2-0 | |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΟΡΤΥΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 11:00 | 3-0 | |
Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 24/02/18 | 12:00 | 1-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 10:00 | 0-4 | |
ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 11:00 | 5-3 | |
ΚΑΝΤΙΑ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 12:00 | 2-3 | |
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ | Σάββατο | 03/03/18 | 13:00 | 0-3 |