ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
Κτήμα Δρυγιανάκη
DP Studies
Κουτεντακης
liontomitsos
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό 2005-2006 Β2΄ Όμιλος

<< Παιδικό 2005-2006 Β1΄ Όμιλος
Παιδικό 2005-2006 Γ΄ Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/01/1810:001-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/01/1811:004-2
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΦΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο13/01/1812:001-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΗ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/01/1810:002-5
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/01/1811:000-0
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο20/01/1812:003-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο27/01/1810:002-3
ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο27/01/1811:002-2
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο27/01/1812:000-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΟΦΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/02/1810:002-1
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/02/1811:006-0
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/02/1812:004-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο10/02/1810:000-2
ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο10/02/1811:001-6
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο10/02/1812:001-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/1809:001-2
ΟΦΗ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/1810:000-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/02/1811:003-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΟΦΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/03/1810:002-2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/03/1811:001-1
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο03/03/1812:004-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο10/03/1809:003-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο10/03/1810:002-1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο10/03/1811:003-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/03/1810:002-1
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/03/1811:001-1
ΟΦΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο17/03/1812:000-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/03/1810:000-6
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/03/1811:002-1
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΓ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥΣάββατο24/03/1812:004-0