Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Κτήμα Δρυγιανάκη
Στεφανακης
DP Studies
liontomitsos
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό 2005-2006 Β1΄ Όμιλος

<< Παιδικό 2005-2006 Α΄ Όμιλος
Παιδικό 2005-2006 Β2΄ Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο13/01/1811:001-4
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο13/01/1812:002-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο13/01/1813:003-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο20/01/1811:002-3
ΜΟΙΡΕΣ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο20/01/1812:000-3 α.α.
ΛΙΝΤΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο20/01/1813:000-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο27/01/1811:000-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο27/01/1812:004-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο27/01/1813:002-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/02/1811:003-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/02/1812:009-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/02/1813:003-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/02/1811:000-1
ΜΟΙΡΕΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/02/1812:002-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/02/1813:001-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/1811:005-3
ΛΙΝΤΟ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/1812:001-2
ΜΟΙΡΕΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/02/1813:000-3 α.α.


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/03/1811:002-1
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/03/1812:002-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο03/03/1813:000-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/03/1811:002-1
ΛΙΝΤΟ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/03/1812:003-0 α.α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο10/03/1813:001-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - Π.Ο.Α.ΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/03/1811:001-0
ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/03/1812:000-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο17/03/1813:00Αναβλήθηκε


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΙΝΤΟΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/03/1811:002-0
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/03/1812:003-0 α.α.
Π.Ο.Α. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΑΛΜΥΡΟΥΣάββατο24/03/1813:000-0