ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
liontomitsos
DP Studies
Κτήμα Δρυγιανάκη
Στεφανακης
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό 2003-2004 Γ΄ Όμιλος

<< Παιδικό 2003-2004 Β΄ Όμιλος
Παιδικό 2003-2004 Δ΄ Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΣάββατο13/01/1810:00
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο13/01/1811:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕΓΟΗΣάββατο13/01/1812:00
ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΣάββατο13/01/1813:00


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΣάββατο20/01/1809:00
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο20/01/1810:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο20/01/1811:00
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΣάββατο20/01/1812:00


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο27/01/1810:00
ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΓΟΗΣάββατο27/01/1811:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕΓΟΗΣάββατο27/01/1812:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΣάββατο27/01/1813:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΣάββατο03/02/1810:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο03/02/1811:00
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕΓΟΗΣάββατο03/02/1812:00
ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΣάββατο03/02/1813:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΓΟΗΣάββατο10/02/1809:00
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΣάββατο10/02/1810:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΣάββατο10/02/1811:00
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο10/02/1812:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΓΟΗΣάββατο17/02/1809:00
ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΣάββατο17/02/1810:00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΣάββατο17/02/1811:00
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕΓΟΗΣάββατο17/02/1812:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΣάββατο24/02/1810:00
ΛΙΝΤΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο24/02/1811:00
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΣάββατο24/02/1812:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΣάββατο24/02/1813:00