Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
liontomitsos
DP Studies
Στεφανακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
Κουτεντακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό 2003-2004 Γ΄ Όμιλος

<< Παιδικό 2003-2004 Β΄ Όμιλος
Παιδικό 2003-2004 Δ΄ Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΣάββατο13/01/1810:004-0
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο13/01/1811:000-7
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕΓΟΗΣάββατο13/01/1812:000-2
ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΣάββατο13/01/1813:003-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΣάββατο20/01/1809:000-1
ΛΙΝΤΟ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο20/01/1810:004-0
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο20/01/1811:000-0
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΣάββατο20/01/1812:003-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο27/01/1810:006-1
ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΓΟΗΣάββατο27/01/1811:003-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕΓΟΗΣάββατο27/01/1812:000-2
ΓΟΡΤΥΣ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΣάββατο27/01/1813:000-3 α.α.


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΣάββατο03/02/1810:000-3 α.α.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο03/02/1811:000-1
ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕΓΟΗΣάββατο03/02/1812:000-5
ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΣάββατο03/02/1813:000-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΓΟΗΣάββατο10/02/1809:001-3
ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΣάββατο10/02/1810:001-2
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΣάββατο10/02/1811:005-0
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΣΙΤΕΣΕΓΟΗΣάββατο10/02/1812:003-0 α.α.


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΕΓΟΗΣάββατο24/02/1809:000-3 α.α.
ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣ - ΛΙΝΤΟΕΓΟΗΣάββατο24/02/1810:007-0
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΣάββατο24/02/1811:001-1
ΓΟΡΤΥΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΕΓΟΗΣάββατο24/02/1812:001-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΙΤΕΣ - ΑΜΝΙΣΟΣ/ΡΩΜΑΝΟΣΕΓΟΗΣάββατο03/03/1810:000-3 α.α.
ΛΙΝΤΟ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣΕΓΟΗΣάββατο03/03/1811:000-2
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗΕΓΟΗΣάββατο03/03/1812:001-1
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΟΡΤΥΣΕΓΟΗΣάββατο03/03/1813:001-3