ABC Σήμα ΕΠΣΗ
Facebook
DP Studies
Στεφανακης
Κουτεντακης
Κτήμα Δρυγιανάκη
liontomitsos

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Παιδικό 2003-2004 Β΄ Όμιλος

<< Παιδικό 2003-2004 Α΄ Όμιλος
Παιδικό 2003-2004 Γ΄ Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Π.Ο.Α.ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο13/01/1809:00
ΟΦΗ - ΛΙΝΤΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο13/01/1810:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΑΝΤΙΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο13/01/1811:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο13/01/1812:00


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΤΙΑ - ΛΙΝΤΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο20/01/1809:00Αναβλήθηκε
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο20/01/1810:00Αναβλήθηκε
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΟΦΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο20/01/1811:00Αναβλήθηκε
Π.Ο.Α. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο20/01/1812:00Αναβλήθηκε


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο27/01/1809:00
ΛΙΝΤΟ - Π.Ο.Α.ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο27/01/1810:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΦΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο27/01/1811:00
ΚΑΝΤΙΑ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο27/01/1812:00


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΦΗ - ΚΑΝΤΙΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο03/02/1809:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο03/02/1810:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο03/02/1811:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Π.Ο.Α.ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο03/02/1812:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΙΝΤΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο10/02/1809:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο10/02/1810:00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΝΤΙΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο10/02/1811:00
Π.Ο.Α. - ΟΦΗΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο10/02/1812:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΝΤΙΑ - Π.Ο.Α.ΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο17/02/1809:00
ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο17/02/1810:00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο17/02/1811:00
ΛΙΝΤΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο17/02/1812:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Ο.Α. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/1809:00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΑΝΤΙΑΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/1810:00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΛΙΝΤΟΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/1811:00
ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣΚΑΛΕΣΩΝΣάββατο24/02/1812:00