Facebook
ABC Σήμα ΕΠΣΗ
DP Studies
Κουτεντακης
Στεφανακης

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:

Ανακοίνωση

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟ 1η ΕΩΣ 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10/9/2019 14:28)

Σας Γνωρίζουμε το πρόγραμμα των αγώνων και σας  υπενθυμίζουμε ότι το  Γηπεδούχο  Σωματείο  υποχρεούται στην φροντίδα για την παρουσία  γιατρού στο Γήπεδο και στην προετοιμασία του αγώνα σύμφωνα με τον ΚΑΠ.

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 17:30      ΠΑΝΟΜ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 17:30       ΓΟΡΤΥΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 17:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 17:00       ΑΟΤ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 17:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 17:00       ΟΦΑ – ΡΩΜΑΝΟΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 16:30       ΖΑΡΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:30       ΜΟΙΡΕΣ – ΠΑΝΟΜ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ     ΑΛΜΥΡΟΥ                     ΩΡΑ 16:30      ΑΛΜΥΡΟΣ-ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:30       ΑΟΤ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:30       ΠΑΟΚ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 16:30       ΑΕΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 16:30       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΩΜΑΝΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 16:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΠΑΝΟΜ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/9/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 16:00       ΟΦΑ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 16:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 16:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΕΚ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 5/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 16:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 16:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 16:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 16:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 16:00       ΑΟΤ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 16:00       ΠΑΟΚ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 16:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 12/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΠΑΝΟΜ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:30       ΑΕΚ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΜΟΙΡΕΣ - ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:30       ΟΦΑ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:30       ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:30       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΟΚ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:30       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:30       ΠΑΝΟΜ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:30       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 20/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:30       ΓΟΡΤΥΣ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:30       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:30       ΑΟΤ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:30       ΠΑΟΚ – ΜΟΙΡΕΣ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/10/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                         ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΠΑΟΚ

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 2/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΜΟΙΡΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 3/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΠΑΟΚ

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 

ΤΕΤΑΡΤΗ 6/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΟΤ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 9/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΑΟΤ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΛΜΥΡΟΥ                  ΩΡΑ 15:00       ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΠΑΝΟΜ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΑΛΙΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΠΑΝΟΜ – ΜΙΝΩΪΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΖΑΡΟΥ                        ΩΡΑ 15:00       ΖΑΡΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΜΟΙΡΩΝ                     ΩΡΑ 15:00       ΜΟΙΡΕΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                             ΩΡΑ 15:00       ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΘΡΑΨΑΝΟΥ               ΩΡΑ 15:00       ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΙΑΣ                         ΩΡΑ 15:00       ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΓΟΡΤΥΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30/11/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                 ΩΡΑ 15:00       ΜΙΝΩΪΚΗ – ΡΩΜΑΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/12/2019

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΡΟΥΣΩΝΑ                ΩΡΑ 15:00       ΠΑΟΚ – ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ              ΩΡΑ 15:00       ΑΟΤ – ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ                ΩΡΑ 15:00       ΔΑΜΑΣΤΑ – ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΔΕΚΑ                     ΩΡΑ 15:00       ΓΟΡΤΥΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΗΜ.ΣΤ.ΑΡΚΑΛΟΧ    ΩΡΑ 15:00       ΟΦΑ – ΠΑΝΟΜ

ΜΕΤΑ ΤΙΜΗΣ
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΣΛΑΝΗΣ